Filter
Magistro laipsniai
Jungtinės Amerikos Valstijos Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Vadybos mokslai Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019/2020

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

  Į vadybos mokslo studijas įstoję studentai paprastai turi atlikti savarankišką ir unikalų tiriamąjį darbą, kuriame jie sprendžia kurią nors iš vadybos srities problemų. Tam, kad jie sėkmingai galėtų apsiginti savo vadybos mokslo diplomą, jų tiriamasis darbas paprastai turėtų pasiūlyti tam tikrus unikalius rezultatus, o galbūt i problemos sprendimo būdus.  

Švietimas Jungtinėse Amerikos Valstijose daugiausia teikia viešajame sektoriuje, kontrolės ir finansavimo ateinančiais iš trijų lygių: valstybės, vietos ir federalinės, ta pačia tvarka.Bendrieji reikalavimai studijuoti į aukštojo mokslo lygio Jungtinėse Valstijose bus įtraukti savo primimo esė (taip pat žinomas kaip tikslo ar asmeninio pareiškimo ataskaita), akademinė pažyma, rekomendacijos / rekomendacinius laiškus, kalbos testai

Geriausios magistro studijos - Vadybos mokslai Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos mokslai, Jungtinės Amerikos Valstijos

Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Politikos vadybos magistras aprūpina dabartinius ir besiformuojančius politikos lyderius, turinčius esminius valdymo ir analitinius įgūdžius, kad galėtų tobulinti savo ka ... [+]

Politikos vadybos magistras aprūpina dabartinius ir besiformuojančius politikos lyderius, turinčius esminių valdymo ir analitinių įgūdžių, kad galėtų tobulinti savo karjerą.

Susidūrę su daugeliu šiandien sudėtingiausių politikos sričių valdymu ir įgyvendinimu, politikos vadovams reikia įgūdžių, kad jie galėtų teikti novatoriškus sprendimus, kurie bus politiškai ir administraciniu požiūriu veiksmingi. Politikos vadybos magistras (MPM) rengia dabartinius ir naujus politikos lyderius politikos valdymo meno ir mokslo srityse, rengdamas juos vadovauti šiandienos dinamiškai politikos aplinkai.

BALANSINIS MOKYMO PROGRAMA tarp analitikų, vadovų ir esminių dalykų įvairiose politikos srityse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba