Filter
Magistro laipsniai
Čilė Studijų tipas: Nuotolinis mokymas Tempas: Visi

Peržiūrėti visas Nuotolinis mokymas magistro studijų programas - Vadybos studijos - Čilėje - 2019

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Vadybos studijas pasirinkę studentai įgyja tokių praktinėse verslo situacijose ypatingai naudingų įgūdžių kaip komunikacija, savi-refleksija, projektų planavimas ar komandų sudarymas. Daugybė universitetų į savo vadybos studijų programas taip pat įtraukia ir etikos bei kultūrinių skirtumų akademinius dalykus. Tad vadybos studijų metu studentai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, o taip pat ir konkurencinio pranašumo, kuris jiems padeda gauti norimą darbą bei greičiau kilti karjeros laiptais.

Nors mano dalyvauti nuotolinio mokymosi kursus internete, keli universitetai turėti pradžios keliose vietose. Jūs netgi galite nustoti vartoti klases daugelį savaičių per metus neatimant ir be mesti savo studentų paskoloms į grąžinimo. Tai yra stiprus argumentas daugelis žmonių pažvelgti į kai mokosi nuotolinio mokymosi klases.

Čilė, oficialiai Čilės Respublika yra Pietų Amerikos šalis, užimanti ilgas, siauras sausumos tarp Andų kalnų į rytus ir Ramiojo vandenyno vakaruose.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo Nuotolinis mokymas Geriausios magistro studijų programos - Vadybos studijos - Čilėje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Vadybos studijos, Čilė, Nuotolinis mokymas

IEDE Business School Chile

Šiandien labiau nei bet kada, įmonės konkuruoja naudojant sugebėjimus ir talentą dirbančių žmonių į juos. Be to, ten buvo visą gyvenimą, kuri suranda savo kilmę dažnio, g ... [+]

APŽVALGA

Šiandien labiau nei bet kada, įmonės konkuruoja naudojant sugebėjimus ir talentą dirbančių žmonių į juos. Be to, ten buvo visą gyvenimą, kuri suranda savo kilmę dažnio, gylis ir sudėtingumą pokyčių, kurie daro poveikį organizacijos ir aplinką, kurioje jie vykdo veiklą, reikia.

TIKSLAI

Direktoriaus komercinės ir rinkodaros vaidmenį ėmėsi vadovaujančio vaidmens šiuolaikiniame versle. Kadangi rinka yra vis konkurencingesnė, sudėtinga ir kintanti, tai profesionalus reikalauja pasiruošimo ir nuolat tobulinti tokiose srityse kaip strateginis planavimas, strateginio marketingo, vartotojų elgseną ir strateginį pardavimų valdymą, be kita ko.

... [-]
Čilė Providencia
February 2020
Dieninės
18 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Structuralia

Meistras skirtas žmonėms, kurie gali derinti savo profesinį darbą su programos stebėjimu ir kurie dėl profesinių priežasčių turi didinti savo žinias apie integruotą proje ... [+]

Suformuokite save su Structuralia , pirmaujančia ispanų kalba besimokančiųjų pasaulio mokykla statybos, infrastruktūros, energetikos ir inžinerijos srityse.Kodėl turėtumėte projektų valdymo magistro laipsnį?

Pasinaudokite geriausiu kompleksinio projektų valdymo mokymu ir pasiruoškite PMP sertifikavimui

programa

* Svarbu, kad „Internet Explorer“ atliktų mokymą.

I dalis. Visapusiško projektų valdymo specialistas

I modulis. Projektų valdymas ir planavimas.

1 tema. Įvadas į sistemų inžineriją.

2 tema. Projekto apimtis.

3. Projekto planavimo metodai.... [-]

Čilė Santiago
September 2019
Dieninės
600 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba