Magistro laipsnis - Vadybos studijos Izraelyje

Peržiūrėti magistro studijų programas - Vadybos studijos Izraelyje - 2018/2019

Vadybos studijos

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Jeigu siekiate kilti karjeros laiptais ir užimti vadovo poziciją, siūlytumėme išsamiau pasidomėti vadybos studijomis, kurias siūlo daugybė viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigų. Į šių studijų programas paprastai būna įtraukiami tokie dalykai kaip rinkodara, verslo strategija bei finansai, tad šias studijas pasirinkę studentai įgyja tvirtą ir gana platų su verslu susijusį žinių pagrindą, kurį jie nesunkiai gali pritaikyti realiose verslo situacijose.

Izraelis oficialiai Izraelio Valstybės, yra parlamentinė demokratija Artimuosiuose Rytuose, ant pietryčių pakrantės Viduržemio jūroje. Izraelis 's finansų centras yra Tel Avivo, o Jeruzalė šalis ' s labiausiai gyventojų mieste, jei okupuotose Rytų Jeruzalės yra įtrauktas.

Geriausios magistro studijos - Vadybos studijos Izraelyje - 2018/2019

Skaityti Daugiau

Executive Master in Emergency & Disaster Management (EMPH)

Tel Aviv University - International Office
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 semestrus October 2018 Izraelis Tel Aviv-Yafo + 1 daugiau

[+]

Sveikatos deklaracija (pildo iš pareiškėjo) ir Medicinos forma (pildoma pagal licencijuojamos gydytoju). Abu būdai nėra privalomi, o pareiškėjas savo failas yra pažymėtas kaip "Under Review", bet yra labai siūloma būti siunčiami kiek įmanoma greičiau.

Paraiškos pateikimo terminas: Valcavimo priėmimas, daugiausiai 25 studentų per kohortos.

Išlaidos ir finansavimas

Metinė Mokslą: $ 18.500

TAU International pasiryžę padaryti švietimo prieinama visiems studentams, nepriklausomai nuo jų finansinės padėties, ir keli finansavimo šaltiniai yra prieinami, įskaitant reikia pagrįsti mokslą pagalbos, vėluojančių mokėjimų planus ir išorės stipendijas. TAU taip pat dalyvauja JAV federalinės studentų paskolų programas. Žr mūsų išsamią informaciją apie finansavimo galimybes tarptautinių pareiškėjams.... [-]