Filter
Magistro laipsniai
Vietnamas Hanoi Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Vadybos studijos - jungtinėse Amerikos Hanoi Vietname - 2019

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Jeigu siekiate kilti karjeros laiptais ir užimti vadovo poziciją, siūlytumėme išsamiau pasidomėti vadybos studijomis, kurias siūlo daugybė viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigų. Į šių studijų programas paprastai būna įtraukiami tokie dalykai kaip rinkodara, verslo strategija bei finansai, tad šias studijas pasirinkę studentai įgyja tvirtą ir gana platų su verslu susijusį žinių pagrindą, kurį jie nesunkiai gali pritaikyti realiose verslo situacijose.

Vietnamas oficialiai Vietnamo Socialistinė Respublika, yra į rytus šalis, Indokinijos pusiasalio Pietryčių Azijoje. 2011 Vietnamas turėjo 163 universitetų (įskaitant vyresniuosius kolegijų ir institutų) iš viso.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Vadybos studijos - jungtinėse Amerikos Hanoi Vietname - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Vietnamas

1 Rezultatai Vadybos studijos, Hanoi

Kitos šios studijų srities programos:
Université de Nantes

Ši programa suteikia studentams tvirtą teorinį pagrindą vadybos mokslo ir naujovių valdymo srityje, siekiant sukurti naujovių ir verslumo dinamikos supratimą. ... [+]

Ši programa suteikia studentams tvirtą teorinį pagrindą vadybos mokslo ir naujovių valdymo srityje, siekiant sukurti naujovių ir verslumo dinamikos supratimą. Kursus anglų kalba dėsto Prancūzijos ir Vietnamo dėstytojai. Programos metu studentai turi galimybę konsultuotis su ekspertais, dirbančiais ir skatinančiais inovacijų centrus, tokius kaip Technopark, Prekybos ir pramonės rūmai, karjeros asociacijos, bankai ir rizikos investicijų asociacijos.

Raktiniai žodžiai: profesionalus / praktikuojantis inovacijų valdymas su projektais / tyrinėja Hanojaus inovacijas / bendrą koncepciją, studentų, profesorių ir specialistų bendradarbiavimas / kūrybiškumas, siekiant iššūkis įvairioms vertybėms: nuo ekonomikos, socialinio ir aplinkos poveikio pasekmių ekonominiam pasauliui.... [-]

Vietnamas Hanoi
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba