Filter
Magistro laipsniai
Vietnamas Hanoi Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Vadybos studijos - jungtinėse Amerikos Hanoi Vietname - 2019/2020

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Jeigu siekiate kilti karjeros laiptais ir užimti vadovo poziciją, siūlytumėme išsamiau pasidomėti vadybos studijomis, kurias siūlo daugybė viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigų. Į šių studijų programas paprastai būna įtraukiami tokie dalykai kaip rinkodara, verslo strategija bei finansai, tad šias studijas pasirinkę studentai įgyja tvirtą ir gana platų su verslu susijusį žinių pagrindą, kurį jie nesunkiai gali pritaikyti realiose verslo situacijose.

Vietnamas oficialiai Vietnamo Socialistinė Respublika, yra į rytus šalis, Indokinijos pusiasalio Pietryčių Azijoje. 2011 Vietnamas turėjo 163 universitetų (įskaitant vyresniuosius kolegijų ir institutų) iš viso.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Vadybos studijos - jungtinėse Amerikos Hanoi Vietname - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Vietnamas

1 Rezultatai Vadybos studijos, Hanoi

Kitos šios studijų srities programos:
Université de Nantes

Ši programa suteikia studentams tvirtą teorinį pagrindą vadybos mokslo ir naujovių valdymo srityje, siekiant sukurti naujovių ir verslumo dinamikos supratimą. ... [+]

Ši programa suteikia studentams tvirtą teorinį pagrindą vadybos mokslo ir naujovių valdymo srityje, siekiant sukurti naujovių ir verslumo dinamikos supratimą. Kursus anglų kalba dėsto Prancūzijos ir Vietnamo dėstytojai. Programos metu studentai turi galimybę konsultuotis su ekspertais, dirbančiais ir skatinančiais inovacijų centrus, tokius kaip Technopark, Prekybos ir pramonės rūmai, karjeros asociacijos, bankai ir rizikos investicijų asociacijos.

Raktiniai žodžiai: profesionalus / praktikuojantis inovacijų valdymą kartu su projektais / tyrinėjantis Hanojaus inovacijas / bendra koncepcija, studentų, dėstytojų ir specialistų bendradarbiavimas / kūrybiškumas, siekiant iššūkių skirtingoms vertybėms: pradedant dalijimusi ekonomika, socialiniu ir aplinkos poveikiu, baigiant ekonominiu pasauliu. Vieta: Užsienio prekybos universitetas, Hanojaus miestelis, VIETNAM Mokymo kalba: anglų Programa: Université de Nantes programa, Prancūzija Trukmė: 1 metai (privaloma praktika: 4–6 mėnesiai) Organizavimas: 22 savaitės po 18 valandų kiekviena, nuo 18 iki 21 val., Nuo pirmadienio iki penktadienio su egzaminu šeštadienį. Paprastai kursai vyksta nuo rugsėjo iki balandžio. Mažiausiai 4 mėnesių stažuotė.... [-]

Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba