Filter
Magistro laipsniai
Vietnamas Hanoi Hanoi Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Vadybos studijos - in Hanoi Vietname - 2019

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Vadybos studijas pasirinkę studentai įgyja tokių praktinėse verslo situacijose ypatingai naudingų įgūdžių kaip komunikacija, savi-refleksija, projektų planavimas ar komandų sudarymas. Daugybė universitetų į savo vadybos studijų programas taip pat įtraukia ir etikos bei kultūrinių skirtumų akademinius dalykus. Tad vadybos studijų metu studentai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, o taip pat ir konkurencinio pranašumo, kuris jiems padeda gauti norimą darbą bei greičiau kilti karjeros laiptais.

Vietnamas (Việt Nam), oficialiai Vietnamo Socialistinė Respublika (cong Hòa xa Hội Chu Nghia Việt Nam) yra ilgas, plonas šalis Pietryčių Azijoje. Vietnamas 's istorija yra viena iš karo, kolonizacijos ir maištą. Užsienio universitetų buvimas didėja Vietname, kurios turi daugiau nei 160 universitetų.

Hanojus yra istorinėje sostinėje Vietname. Jei studentas yra gerai išmanantis vietnamiečių, Hanojus gyvena vieni iš geriausių universitetų šalyje ir visame Pietryčių Azijoje.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Vadybos studijos - in Hanoi Vietname - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos studijos, Hanoi

Laipsniai
Vieta
Vietnamas
Hanoi
Hanoi
Studijų tipas
Tempas
Kitos šios studijų srities programos:
Université de Nantes

Ši programa suteikia studentams tvirtą teorinį pagrindą vadybos mokslo ir naujovių valdymo srityje, siekiant sukurti naujovių ir verslumo dinamikos supratimą. ... [+]

Ši programa suteikia studentams tvirtą teorinį pagrindą vadybos mokslo ir naujovių valdymo srityje, siekiant sukurti naujovių ir verslumo dinamikos supratimą. Kursus anglų kalba dėsto Prancūzijos ir Vietnamo dėstytojai. Programos metu studentai turi galimybę konsultuotis su ekspertais, dirbančiais ir skatinančiais inovacijų centrus, tokius kaip Technopark, Prekybos ir pramonės rūmai, karjeros asociacijos, bankai ir rizikos investicijų asociacijos.

Raktiniai žodžiai: profesionalus / praktikuojantis inovacijų valdymas su projektais / tyrinėja Hanojaus inovacijas / bendrą koncepciją, studentų, profesorių ir specialistų bendradarbiavimas / kūrybiškumas, siekiant iššūkis įvairioms vertybėms: nuo ekonomikos, socialinio ir aplinkos poveikio pasekmių ekonominiam pasauliui.... [-]

Vietnamas Hanoi
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba