Magistro laipsnis - Vaizduojamasis menas Norvegijoje

Peržiūrėti magistro studijų programas - Vaizduojamasis menas Norvegijoje - 2018

Vaizduojamasis menas

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Scenos menų (Performing Art) studijos apima šokio, muzikos bei teatro praktines bei teorines puses. Tad priklausomai nuo studentų norų bei interesų jie gali rinktis pačias įvairiausias menų studijas nuo teatro istorijos iki pažangios choreografijos studijų.

Norvegija (Norge) yra vakarinėje, šiauriausias - ir iš tiesų rytus - iš trijų Skandinavijos šalyse. Norvegija yra gerai žinomas dėl savo nuostabios ir įvairus gamtovaizdis. Į vakarus nuo šalies fiordai yra ilgas siauras įvadai, šonuose iš abiejų pusių aukšti kalnai, kur jūra prasiskverbia toli nuo pakrantės. Galutinė atsakomybė už švietimo tenka Norvegijos ministerijos švietimo ir mokslinių tyrimų.

Geriausios magistro studijos - Vaizduojamasis menas Norvegijoje - 2018

Skaityti Daugiau

Profesionalus Meistras Pedagogikos Muzikos

Riga Teacher Training and Educational Management Academy (RTTEMA)
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų Norvegija

Gebėjimas analizuoti dėsningumus skirtingų stilių muzikos kūrinių interpretacijomis; objektyviai vertinti muzikos mokslo ir kompozitoriaus kūrybinį palikimą; vykdyti mokslinius tyrimus muzikos pedagogikos, naudoti kokybinius ir kiekybinius tyrimo metodus; parengti kultūros projektinį pasiūlymą gauti finansavimą; dirbti su kompiuterių programų, skirtų muzikos. [+]

Laipsnis įsigijo: Profesinis magistrantūros studijų pedagogikos muzikos

Tyrimuose ilgis: 1 metų ir 5 mėnesių arba 3 semestrai: Visu etatu studijų trukmė Etatu studijų trukmė: 2 metai arba 4 semestrus Elgesio iš studijų Tyrimo metais - Spalio (Įvadinė paskaita, pratybos ir tt), sausio, birželio, liepos, 2. Tyrimas metų spalio, sausio (gynimas Master popieriaus).

Reikalavimai pradedant Studijų programa: Profesinis arba profesinio bakalauro išsilavinimą ir / ar kvalifikacija įvairių dalykų, susijusių su muzikos mokytoju.

Reikalavimai įgyti kvalifikaciją: Akademiniai kursai, kurie suteikia naujausias pažangos teorijos ir praktikos srityje; - mokslinių tyrimų ir inovacijų studijų kursai; - Praktika; - Kūrimas ir gynimas magistro darbe. ... [-]