Filter
Magistro laipsniai
Vokietija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 138 Geriausias Magistro programas Vokietijoje - 2020

Europos širdyje įsikūrusi Vokietija kasmet pritraukia tūkstančius tarptautinių studentų, kurie vis dažniau pasirenka būtent šios šalies aukštųjų mokyklų siūlomas magistro studijų programas. Vokietija garsėja ne tik itin kokybišku aukštuoju mokslu, bet ir itin įvairia architektūra, vyraujančia nuo viduramžiais statytų pilių iki ypatingai modernių pastatų, kvapą gniaužiančia gamta bei draugiškais žmonėmis. Tad būtent Vokietijoje studijuoti nusprendę žmonės iš tiesų gali džiaugtis ne tik jų įgyjamu aukštuoju išsilavinimu. Vokietija taip pat yra žinoma dėl savo geros finansinės situacijos ir veiklos Europs Sąjungoje. Be to, magistro studijų kaina Vokietijoje taip pat, palyginus, yra labai žema. Tad nenuostabu, kad dėl šios galybės įvairiausių priežasčių būtent ši šalis nuolat populiarėja tarp viso pasaulio aukštojo mokslo studentų.

Vokietijoje, kuri garsėja kaip viena iš pasaulio technologijų ir mokslinių tyrimų lyderių, šiuo metu yra kiek daugiau kaip 300 aukštojo mokslo įstaigų. Tad nesvarbu, ar ieškote humanitarinių, socialinių, gamtos ar tiksliųjų mokslų magistro studijų programų, tikrai atrasite studijas, kurios atitiks jūsų lūkesčius ir padės pasiekti užsibrėžtų tikslų. Daugybė, šios šalies universitetų, kolegijų, akademijų ir kitų tipų aukštųjų mokyklų siūlo ir anglų kalba vedamas magistro studijų programas. Tad vokiečių kalbos žinių trūkumas retai kada kelia problemų.

Magistras - tai antrosios pakopos akademinis laipsnis, kurį įgyti gali bakalauro studijas jau pabaigę tam tikros srities specialistai. Būtent magistro studijos yra sudaromos taip, kad jas pasirinkę studentai galėtų išsamiai analizuoti tam tikros akademinės srities specialybę ir pasiruošti savo profesinės karjeros pradžiai. Be to, magistro studijos studentams suteikia ypatingai gerą galimybę praplėsti savo profesinių pažinčių ratą, o taip pat ir įgyti realios praktinės patirties, kadangi į daugybę magistro studijų programų taip pat yra įtraukiama ir privaloma profesinė praktika. Magistro studijas pabaigę specialistai savo tolimesnįjį kelią renkasi iš dviejų variantų: jie gali tęsti savo akademinę karjerą ir stoti į tolimesnes, pvz., doktorantūros studijas arba pradėti dirbti jų pasirinktoje srityje.

Vokietijos universitetai ir kitų tipų aukštosios mokyklos taip pat garsėja ir žemesne aukštojo mokslo kaina. Būtent šioje šalyje nusprendę mokytis studentai dažnai už studijas sumoka kur kas mažiau negu tokios pačios specialybės Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinės Karalystės ar Australijos universitetuose nusprendę studijuoti studentai. Be to, Vokietijos studentai dažnai gali gauti ir įvairių stipendijų bei kitos formos finansinės paramos. Tad dėl konkrečių studijų programų kainų bei galimų stipendijų rekomenduotumėme tiesiogiai susisiekti su jus labiausiai dominančia aukštojo mokslo įstaiga.

Dėl palyginti palankios Vokietijos ekonominės sistemos, šioje šalyje magistro studijas pabaigusiems specialistams dažnai būna gana lengva susirasti darbą pagal specialybę. Be to, daugybė aukštojo mokslo įstaigų į savo studijų programas taip pat įtraukia ir profesines praktikas, kurios taip pat gali atverti puikių profesinių galimybių. Finansus, rinkodarą ar inžineriją studijuojantiems žmonėms dažnai yra pasiūloma pasidomėti tokių kompanijjų kaip "BMW", "Bosh", "Damler" ar "Siemens" siūlomomis profesinėmis praktikomis. Be to, studentai taip pat gali ieškoti darbo, palyginus netoliese esančiuose didmiesčiuose kaip, pvz., Londonas, Paryžius ar Roma. Tačiau net jeigu studentai po studijų baigimo ir nuspręstų darbo ieškoti kitose šalyse, Vokietijoje įgytas auktojo mokslo diplomas suteikia konkurencinio pranašumo, kuris yra vertinamas visame pasaulyje.

Jeigu planuojate stoti į vieną iš Vokietijos aukštojo mokslo įstaigų, rekomenduotina išsiaiškinti kelis svarbius dalykus. Visą reikalingą informaciją dėl dokumentų, apgyvendinimo, transporto, reikiamos akademinės medžiagos jums suteiks jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos administracija. Tad pirmiausia reikia išsirinkti jūsų norus ir lūkesčius geriausiai pateisinsiančią akademinę studijų programą, o taip pat ir aukštąją mokyklą- juk pasirinkimas Vokietijoje yra iš tiesų didelis. Tad jeigu susidomėjote būtent Vokietijos aukštųjų mokyklų siūlamomis magistro studijomis, kviečiame peržvelgti žemiau pateiktą šio tipo studijų programų sąrašą. Čia taip pat galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir su jus labiausiai dominančiais universitetais susisiekti tiesiogiai.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

GISMA

Tarptautinio verslo magistro programa naudoja tarptautinę perspektyvą, kad būtų galima vadovautis pagrindinėmis sėkmingo valdymo sąvokomis ir įgūdžiais. Programa analizuo ... [+]

Grenoblio magistras tarptautiniame versle (MIB)

Tarptautinio verslo magistrantūros programa naudojasi tarptautine perspektyva, kad priartėtų prie pagrindinių sėkmingo valdymo koncepcijų ir įgūdžių. Programa nagrinėja pagrindines tarptautinio verslo sąvokas, įskaitant rinkodarą, apskaitą, verslo teisę ir strateginį valdymą. Jūs lavinsite tiek akademinį meistriškumą, tiek praktinius įgūdžius, kurių jums prireiks norint sėkmingai pasisekti. Pirmieji metai apims pagrindines tarptautinio verslo temas, o antri metai bus skirti jūsų baigiamajam vadybos projektui (FMP). Nemokami pradedančiųjų vokiečių kalbos užsiėmimai visiems mokiniams. Galimi lankstūs mokėjimo planai!... [-]

Vokietija Berlynas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESMT Berlin

ESMT magistro valdymas (MIM) rengia talentingus protus karjerai pasaulio verslo. ... [+]

ESMT magistro valdymas (MIM) rengia talentingus protus karjerai pasaulio verslo.

ESMT magistro vadyba sujungia lauko darbus su pasaulinėmis kompanijomis, taikydama kursinius darbus ir atlikdama naujausių verslo ir valdymo teorijų tyrimus. Pripažinti studentai turi daugybę akademinių įgūdžių ir naudoja laiką ESMT norėdami įgyti vertingų žinių ir tarpdisciplininės patirties, kad galėtų pritaikyti savo ankstesnę patirtį ekonomikos ir valdymo problemoms.

Programa yra padalinta į du srautus, daugiausia dėmesio skiriant tarptautiniam valdymui. Vienas srautas ( kiekybinis verslas ) skirtas kiekybiniams sprendimų analitikams ir vienam srautui kūrybiniams ir strateginiams mąstytojams ( novatoriškas valdymas ).... [-]

Vokietija Berlynas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Munich Business School

„Master Innovation and Entrepreneurship“ studijų programa suteikia pažangias verslo žinias kartu, leidžiančias jums sukurti verslumo mąstyseną ir aprūpinti jus tinkamais ... [+]

„Master Innovation and Entrepreneurship“ studijų programa suteikia pažangias verslo žinias kartu, leidžiančias jums sukurti verslumo mąstyseną ir aprūpinti jus tinkamais įgūdžiais ir įrankiais, kad sėkmingai pritaikytumėte savo novatoriškas idėjas praktikai.

Be to, unikalus formatas ir holistinis, tarpdisciplininis požiūris į studijų programą leidžia jums ištirti naujus horizontus ir aktualius dalykus, dėl kurių magistro inovacijos ir verslumas yra tikrai unikali patirtis.

Tokiu būdu jūs tapsite atsakingu verslininku, turinčiu platų kultūrinį supratimą ir tvirtą asmenybę.

Meistriškumo naujovės ir verslumas

PROGRAMOS PRADŽIA

Rugsėjo mėn.... [-]

Vokietija Miunchenas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
XU University

Kurie vadovavimo, organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai yra būtini norint sėkmingai vadovauti įmonėms ir darbuotojams, vykstant pertvarkymo į „Pramonę 4.0“ procesui? Ką i ... [+]

Visiems pionieriams, kurių tikslas visada yra vienas horizontas toliau

Ar klausiate savęs, kaip galėtumėte sukurti ir valdyti didelio masto pramoninės gamybos projektus, kad būtų įmanoma optimizuoti, tinkle sujungtas skaitmenines informacijos sistemas? Kokių struktūrų reikia norint užtikrinti, kad atitinkami standartizuoti ir automatizuoti procesai iš tikrųjų būtų protingesni ir intelektualesni?

Ar galvojate, kaip efektyviai ir efektyviai naudoti naujas technologijas, kad sumažintumėte didelio masto pramonės inovacijų ir gamybos procesų riziką? Kokie metodai ir būdai yra šiam reikalui spręsti?

Ar norite sužinoti, kaip išleisti naujus verslo modelius, išmaniuosius produktus ir paslaugas, kurie yra žingsnis priekyje rinkos net ir rytoj? Kaip kuriami į ateitį orientuoti sprendimai ir inovacijos? Kurie skaičiai, duomenys ir faktai yra šių procesų pradžios rodikliai? O kurias sąsajas reikia įtraukti į jų plėtrą?... [-]

Vokietija Potsdamas
Spalis 2020
Anglų,Vokiečių
Dieninės
Ištęstinės
4 - 6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bonn

Vienerių metų magistrantūros programą siūlo University of Bonn Europos integracijos studijų centre (ZEI). Dėstoma anglų kalba, kurią dėstys ZEI profesoriai ir garsūs eksp ... [+]

Sudėtinga Europos Sąjungos raida padidino poreikį išsamių žinių apie Europos reikalus, taip pat integracijos šaltinius ir padarinius visais valdžios lygiais ir privačiame sektoriuje. ZEI Europos studijų magistras - valdymas ir reguliavimas paruošia studentus tarptautinei karjerai ES institucijose, tarptautinėse organizacijose, nacionalinėse administracijose, NVO ir pasaulinėse įmonėse.

Programa nagrinėja ES valdymo padarinius ES, jos valstybėms narėms ir kitoms suinteresuotosioms šalims. Programa taip pat supažindina ZEI studentus su pagrindinėmis ekonominės integracijos ir ekonominio bei pinigų valdymo ES teorijomis ir metodais.

ES politiniai sprendimai ir įstatyminiai aktai nuolat sukuria naujas reguliavimo sistemas. Tinklo pramonės šakų (elektroninių ryšių, energetikos, logistikos), taip pat finansų sektoriaus reguliavimas yra mokomas ir analizuojamas pagal ZEI magistro programą. Valdymo ir reguliavimo sąveika yra šiandienos Europos Sąjungos tikrovė. ZEI anglų kalba kalbančios magistrantūros magistrantūros programa yra atsakas į šį vystymąsi tyrimais. Tai suteikia galimybę jauniems Europos ir ne Europos specialistams tapti politinių, teisinių ir ekonominių aspektų, kurie sudaro šiandieninį gyvenimą Europos Sąjungoje, ir ES santykių su kitomis pasaulio dalimis sąveikais ekspertais. ... [-]

Vokietija Bona
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
New European College

Verslo vadybos magistrantūros programa, kuri specializuojasi skaitmeninės rinkodaros srityje ... [+]

Verslo vadybos magistras yra 3 semestrų programa, sukurta remiantis esamomis bakalauro studijomis, leidžiančiomis jums siekti platesnės karjeros versle. Susidedanti iš finansų, tarptautinės rinkodaros, valdymo apskaitos, operacijų, etikos, organizacinės elgsenos ir žmogiškųjų išteklių kursų, programa paruošia jus tobulėti nuolat tobulėjančioje ir tarptautinėje darbo vietoje.

Visi kursai yra dėstomi anglų kalba , naudojant įvairias mokymo metodikas, primenančias bakalauro studijas, tokias kaip pristatymai ir grupiniai projektai kartu su realaus pasaulio pavyzdžiais ir atvejų tyrimais. Programa numato didesnę specializaciją, pateikdama tikslią akademinę ir teorinę sistemą, skirtą padėti jums tapti tarptautinio valdymo ekspertu. Tai leidžia kreiptis į labiau specializuotus vaidmenis ir siūlo geresnį pasirengimą daktaro laipsniui. programa ateityje.... [-]

Vokietija Miunchenas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RWTH International Academy / RWTH Aachen University

RWTH Aachen universiteto fizikos skyrius siūlo naują tarptautinę magistro programą fizikos srityje. Studentai, įstojusieji į šią programą, turi galimybę lanksčiai pasirin ... [+]

Aacheno didžioji fizikos katedra, kurią sudaro 11 mokslinių tyrimų institutų, suteikia platų pagrindinių ir specializuotų magistrų kursų spektrą ir galimybę dalyvauti aukščiausios kokybės tyrinėjimuose viename iš geriausių techninių universitetų Vokietijoje.

RWTH Aachen universitetas yra pasaulyje žinoma institucija tarptautinėje fizikų dalelių bendruomenėje, tiek teorinėje, tiek eksperimentinėje srityse. Mūsų institutai yra įtraukti į CMS eksperimentą Didžiojo Hadrono koleraderio CERN mieste Ženevoje, kuriame atrado paskutinę norimą elementariosios dalelės standartinį modelį - Higso-Bosono. Klausimai iš astroparticle's physics ir cosmology taip pat atsakomi dalyvaujant AMS eksperimente Tarptautinėje kosminėje stotyje.... [-]

Vokietija Achenas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Willy Brandt School of Public Policy at the University of Erfurt

Disertacija Priėmimo Jūsų prašymas Mokestis už mokslą ... [+]

Disertacija

Priėmimo

Jūsų prašymas

Mokestis už mokslą

[-]
Vokietija Erfurtas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Mokytojo programos tikslas yra suteikti studentams gilesnį supratimą apie rinkodaros klausimais dėl tinkamo marketingo susijusių mokymo pagrindu. ... [+]

Mokytojo programos tikslas yra suteikti studentams gilesnį supratimą apie rinkodaros klausimais dėl tinkamo marketingo susijusių mokymo pagrindu. Visų pirma, atsižvelgiant į rinkų plėtrą būtų atsižvelgta į įvairių technologijų plėtrą ir ateities tendencijas. Tai užtikrina, kad studentai yra pasirengę ateities rinkos reikalavimus ir yra labai patraukli potencialiam darbdaviui. Klasės vyks tiek bendrabučiu Rheinbach ir miesteliu Sankt Augustin.

Žvilgsniu

Laipsnis: Magistras Campus: Sankt Augustin, Vokietija Standartinė laikotarpis studijų: 3 semestrus su 90 ECTS kreditų iš viso Akreditacija: dar nebaigtas

Būtinos sąlygos:

Norėdami būti įtraukti į magistro studijų programą, pareiškėjai privalo pateikti įrodymą, kad įsigijo pirmąjį laipsnį, už kuriuos skiriamos profesijos (E. g. Bakalauro arba lygi arba aukštesnio lygio laipsnis) ir Ekonomikos mokslų, verslo informacinių sistemų, verslo inžinerijos ar verslo psichologijos. Laipsnis turi būti apdovanotas bent galutinį pažymį 2,7 arba 210 kreditų (ECTS) minimumą. Tuo atveju, jeigu reikalavimai yra įvykdyti, studijų vietų yra priskiriamos pagal vietos atrankos procedūros (NC). Jeigu profesionalus laipsnis buvo apdovanotas mažiau kaip 210 kreditus, bet 180 kreditų minimumo, praktinis terminas turi būti sėkmingai užbaigtas. Oficiali paraiškos žiemos semestrą vyks tarp 15.05 val. ir 15.07. Laipsnį arba diplomą sertifikatai, kurie apima vidutinį pažymį galima pateikti iki liepos 22 (tai taikoma kandidatams su sertifikatų ne iš ES).... [-]

Vokietija Sankt Augustinas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Applied Sciences Europe

Padarykite šuolį „BTK“ už įdomią ir kūrybingą karjerą fotografijoje. Kaip? Su į ateitį orientuota, akredituota magistro programa BTK - aplinkoje, kurioje nėra jokių savo ... [+]

Padarykite šuolį „BTK“ už įdomią ir kūrybingą karjerą fotografijoje. Kaip? Su į ateitį orientuota, akredituota magistro programa BTK - aplinkoje, kurioje nėra jokių savo meninio potencialo plėtros apribojimų asmeniškai ar geografiškai. Praktinis, asmeninis, ypatingas tarptautines galimybes - mūsų narystė Laureate, didžiausiame pasaulyje universitetų tinkle ir dideliame partnerių tinkle, išsklaidytame visuose žemynuose.

Nesvarbu, ar tai yra natiurmortas, socialiniai portretai, mokslas, menas ir iliustracija, ar reklama ir mados, sėkmingi fotografai ištiria didžiulį žiniasklaidos potencialą, taikydami sustojimo metodą. Be to, skaitmeninė revoliucija atvėrė kūrybinę erdvę fotografams į begalę naujų galimybių. Be to, ši sparčiai besivystanti technologija keičia mūsų kultūriniu požiūriu koduotą erdvės ir laiko suvokimą naujose ryšio formose.... [-]

Vokietija Berlynas
Susisiekti su mokykla
Anglų,Vokiečių
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Studijų programos tikslas - įgyti išsamių žinių ir gebėjimo savarankiškai dirbti pagal mokslinius metodus, savarankiškai susipažinti su įvairiomis taikymo, mokslinių tyri ... [+]

Priėmimo apribojimų nėrapradinisKursas prasideda žiemos ir vasaros semestrąBūsimieji studentai su užsienio švietimo kvalifikacijos prašome kreiptis iki gegužės 31 (žiemos semestrą) arba lapkričio 30 (vasaros semestras) per Uni-assist

Magdeburgo-Stendalo taikomųjų mokslų universitetas ir A Coruña universitetas (Ispanija) kartu siūlo magistro programą. Vasaros semestras vyksta Magdeburgo-Stendalo taikomųjų mokslų universitete ir žiemos semestrą A Coruña universitete. Trečiasis semestras yra praktinis semestras vienoje iš dviejų aukštojo mokslo institucijų ar kitų dalyvaujančių universitetų ar įmonių ar įstaigų.

studijų tikslai

Studijų programos tikslas - įgyti išsamių žinių ir gebėjimo savarankiškai dirbti pagal mokslinius metodus, savarankiškai susipažinti su įvairiomis taikymo, mokslinių tyrimų ir mokymo sričių užduotimis ir įgyti dažnai kintančias profesinio gyvenimo užduotis, kaip inžinierius vandens pramonėje. Vandens inžinerijos magistrantūros studijų programoje absolventai įgyja kompetencijas vandentvarkos nacionalinių ir tarptautinių planavimo procesų, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo, hidrologijos, hidraulikos inžinerijos ir hidraulinės inžinerijos, renaturacijos ekologijos, biotechnologijų ir upių morfologijos bei srauto srityse. ir procesų modeliavimas.... [-]

Vokietija Magdeburgas
Balandis 2020
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Witten/Herdecke University (UW/H)

"Witten / Herdecke" universiteto magistro programa "Filosofija, politika ir ekonomika" (PPE) siūlo pažangiausius mokslus socialinių mokslų ir filosofijos sankirtoje. Skir ... [+]

"Witten / Herdecke" universiteto magistro programa "Filosofija, politika ir ekonomika" (PPE) siūlo pažangiausius mokslus socialinių mokslų ir filosofijos sankirtoje. Skirtingai nuo kitų magistro programų filosofijos, politikos, ir ekonomikos in Witten dėmesys (Vokietija) yra garso akademinės analizės realaus gyvenimo problemų vis tarpusavyje susijusiame pasaulyje. Ji kreipiasi į 21-ojo amžiaus iššūkius globaliame pasaulyje. Mokytojas AAP Witten taip pat yra pritaikyta programa visų pirmaujančių pozicijų karjerą politikos, ekonomikos ir (civil) visuomenės sąsaja. Mūsų absolventai rasite karjeros perspektyvas politinių ir socialinėje srityse, NVO, vadybos, tolesniam mokymuisi, personalo ir organizacijos plėtros, ekonominio ir politinio konsultavimo diapazone. Programa prasideda žiemos semestre. Paraiškos turi būti pateiktos iki birželio 30 d.... [-]

Vokietija Witten
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TUM School of Management Heilbronn

Švietimo ateities vadovų ugdymas yra keturių semestrų vadybos vadybos tikslas ... [+]

Formuokite ateitįĮveikti atotrūkį tarp valdymo

Švietimo ateities vadovų ugdymas yra keturių semestrų vadybos vadybos tikslas

Pasirinkite iš dviejų programų takelių:

„ TUM“ trasoje „TUM Campus Heilbronn“ vyksta bendrųjų vadybos kursai. Juos lydi kursai, tokie kaip asmeninis ir karjeros vystymas, kalbos kursai arba mentorystės programa. Per antrąjį pusmetį jūs galite pasinaudoti savo žiniomis realaus gyvenimo projekte vienoje iš Heilbronn-Franken regiono šeimai priklausančių įmonių, įgyti tarptautinę patirtį per 4 savaičių viešnagę Kinijoje ir baigti stažuotę užsienyje arba pasiimti pasirenkamuosius modulius „TUM Campus Heilbronn“.

... [-]
Vokietija Miunchenas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Hamburg, School of Mathematics, Informatics and Natural Sciences

Tikimasi, kad intelektualiosios sistemos ir robotai taps neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Kad žmonės būtų priimti ir veiksmingai bei natūraliai sąveikautų su ž ... [+]

Išsamesnės informacijos ieškokite https://www.master-intelligent-adaptive-systems.com/ ir https://www2.informatik.uni-hamburg.de/Info/Studium/MSc/IAS/wiki/index.php/Main_Page informacija.

Tikimasi, kad intelektualiosios sistemos ir robotai taps neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Kad žmonės būtų priimti ir veiksmingai bei natūraliai sąveikautų su žmonėmis, jie turi prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos ir vartotojų, su kuriais bendrauja. Tikimasi, kad intelektualios sistemos automatiškai įgis ir valdys žinias naudodamos įvairius jutiklius, taip pat mokysis ir optimizuos savo elgesį laikui bėgant. Šia tarptautine magistro programa siekiama suteikti studentams galimybę kurti šias intelektualias adaptyvias sistemas ir paruošti jas ateities rinkai, kurioje intelektuali ir adaptyvi elgsena laikoma kompiuterinių sistemų standartu.... [-]

Vokietija Hamburgas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ritsumeikan Asia Pacific University (APU)

Tarptautinės medžiagos srauto valdymo (IMAT) programos magistro programa yra pagrindinė dvigubo magistro studijų programa su Trier taikomųjų mokslų universitetu, kurią vy ... [+]

Apžvalga

IMAT yra dvejopo laipsnio programa, kurią bendrai valdo APU ir Trierio taikomųjų mokslų universiteto (Vokietija) inovacijų tyrimo institutas, taikomųjų medžiagų srautų valdymo institutas (IFaS). Studentai praleidžia savo pirmuosius studijas APU ir antrus metus Vokietijoje esančiame "Zero-Emission Campus Birkenfeld".

Programa siūlo integruotas žinias inžinerijos, ekonomikos, teisės, gamtos ir socialinių mokslų. Be APU tvaraus mokslo skyriaus išsilavinimo tikslų, IMAT siūlo daugiadalykius kursus, skirtus studentams parengti tapti jaunais specialistais, kuriuose yra nulinės spinduliuotės sistemų konstrukcijos, turintys išsamių žinių apie atsinaujinančią energiją, integruotą vandens išteklių valdymą ir kitas tvarios bendruomenės plėtros sritis. Studentai taip pat turės galimybę atlikti lauko tyrimus Japonijoje ir dalyvauti praktikoje Vokietijoje. IMAT studentai turės pateikti magistro darbą IfaS Vokietijoje. Trumpa šio disertacijos santrauka turi būti pateikta APU mokslinių tyrimų ataskaitos forma. Baigę programą, studentai gauna du magistro laipsnius, tarptautinio bendradarbiavimo politikos magistro laipsnį (iš APU) ir tarptautinio medžiagų srautų valdymo inžinerijos magistro (Triero taikomųjų mokslų universiteto).... [-]

Vokietija Idar-Oberstein
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba