close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos „Vallendar“ Vokietija 2020/2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai. Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magist… Skaityti daugiau

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magistro siūlo galimybę padidinti savo įgūdžių rinkinį ir galbūt pagerinti savo galimybes darbo rinkoje tuo pačiu metu. Sunkus programos gali būti siūlomi internetu arba visą darbo laiką, todėl studentai gali tęsti mokslus tokiu būdu, kad yra patogu juos.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Vallendar yra įsikūręs Mayen-Koblenz rajone. Ji turi mažą gyventojų, aptarnaujamų gerbiamų privataus universiteto nustatė, kad jos teritorijoje siūlo įvairias programas, daugiausia valdymo srityje.

Peržiūrėti visas magistro programų jungtinėse Amerikos „Vallendar“ Vokietijoje 2020/2021

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
WHU – Otto Beisheim School of Management
„Vallendar“ , Vokietija

Patirkite unikalią programą, kuri apjungia išsamią finansinę analizę, kurios praktinė svarba ir tarptautinė perspektyva.

Patirkite unikalią programą, kuri apjungia išsamią finansinę analizę, kurios praktinė svarba ir tarptautinė perspektyva. -
MSc
Dieninės
17 - 21 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis
 
WHU – Otto Beisheim School of Management
„Vallendar“ , Vokietija

Išnagrinėkite aukščiausio lygio programą, kuri sujungia akademinę kompetenciją su praktine aktualija ir pasauline perspektyva.

Išnagrinėkite aukščiausio lygio programą, kuri sujungia akademinę kompetenciją su praktine aktualija ir pasauline perspektyva. -
Magistras
Dieninės
17 - 21 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis
 
WHU – Otto Beisheim School of Management
„Vallendar“ , Vokietija

Prisijunkite prie novatoriškos programos, kuri siūlo akademinę kokybę kartu su WHU unikaliu verslo tinklu.

Prisijunkite prie novatoriškos programos, kuri siūlo akademinę kokybę kartu su WHU unikaliu verslo tinklu. -
MSc
Dieninės
17 - 21 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia