MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Dortmundas Vokietija 2021

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magistro siūlo galimybę padidinti savo įgūdžių rinkinį ir galbūt pagerinti savo galimybes darbo rinkoje tuo pačiu metu. Sunkus programos gali būti siūlomi internetu arba visą darbo laiką, todėl studentai gali tęsti mokslus tokiu būdu, kad yra patogu juos.

 

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Dortmundas miestas turi daugiau kaip 50.000 gyventojų populiacijos ir yra 8 pagal dydį miestas Vokietijoje. Jis įsikūręs Bundersland, Šiaurės Reino-Vestfalijos. Tai žemės ūkio miestelis, kuris turi mišką ir vandens kelių. Dortmundas yra kelių universitetų, kolegijų ir akademijų aukštojo mokslo centras.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Dortmundas Vokietijoje 2021

Rezultatai Filter

Europos Magistras Švietimo Vadybos

University of Applied Management in Erding
Magistras
<
Dieninės
<
4 semestrai
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Studentai uždirbti Europos bendroji magistras Švietimas (Magistras pedagogikos) laipsnį taikomosios valdymas (Vokietija) universiteto, Rygos mokytojų rengimo ir švietimo vadyb ...

Skaityti daugiau