MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Esslingenas Vokietija 2021

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magistro siūlo galimybę padidinti savo įgūdžių rinkinį ir galbūt pagerinti savo galimybes darbo rinkoje tuo pačiu metu. Sunkus programos gali būti siūlomi internetu arba visą darbo laiką, todėl studentai gali tęsti mokslus tokiu būdu, kad yra patogu juos.

 

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Esslingen miestas įsikūręs palei Neckar upės krantų Baden-wurtlermberg, pietų Vokietijoje. Jis gyvena Esslingen universiteto Taikomųjų mokslų, kad didžiųjų mašinų ir automobilių inžinerijos.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Esslingenas Vokietijoje 2021

Rezultatai Filter

MEng automobilių sistemose

Esslingen University of Applied Sciences
Magistras
<
Dieninės
<
3 semestrai
Universiteto miestelis

Pastaraisiais metais padidėjo automobilių sistemų skaičius, apimtis ir sudėtingumas. Automobilių pramonė susiduria su didžiuliu iššūkiu dėl augančios konkurencijos ir nuolat d ...

Skaityti daugiau

MEng mechaninės ir automobilių inžinerijos projektavimo ir plėtros srityje

Esslingen University of Applied Sciences
Magistras
<
Dieninės
<
3 semestrai
Universiteto miestelis

Tarptautiškumas yra labai svarbus Esslingeno universiteto bruožas. Mes siūlome galimybę įvairių kultūrų studentams mokytis, dirbti ir gyventi kartu.

Skaityti daugiau