MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Freising Vokietija 2021

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magistro siūlo galimybę padidinti savo įgūdžių rinkinį ir galbūt pagerinti savo galimybes darbo rinkoje tuo pačiu metu. Sunkus programos gali būti siūlomi internetu arba visą darbo laiką, todėl studentai gali tęsti mokslus tokiu būdu, kad yra patogu juos.

 

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Freising miestas yra rajono Freising į Bavarijos valstybės, Vokietijos sostinėje. Jis turi dvi kalvas, kurie gali būti pastebėtas iš Miuncheno oro uosto skrydžio metu kilimus. Ji turi daugiau kaip 40.000 žmonių. Freising yra vienas iš senųjų, religinių miestų Bavarijoje.

Palyginti magistro programų jungtinėse Amerikos Freising Vokietijoje 2021

Rezultatai Filter

Europos magistro studijų programa vartotojų reikalų (Eureca)

TUM (Technische Universität München) Business School
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Vartotojų reikalai yra visame pasaulyje auga lauke mokslinių tyrimų ir aukštojo mokslo. Ji analizuoja vartotojus į savo ekonominę, socialinę ir ekologinę aplinką. Tyrimas "Dėl ...

Skaityti daugiau