Filter
Magistro laipsniai
Vokietija Neuss Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Magistro programos in Neuss Vokietija 2019

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magistro siūlo galimybę padidinti savo įgūdžių rinkinį ir galbūt pagerinti savo galimybes darbo rinkoje tuo pačiu metu. Sunkus programos gali būti siūlomi internetu arba visą darbo laiką, todėl studentai gali tęsti mokslus tokiu būdu, kad yra patogu juos.

 

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Neuss yra Vokietijos miestas, įsikūręs vakariniame krante Reino upės Šiaurės Reino-Vestfalijos žemės. Ji turi daugiau nei 100.000 gyventojų. Neuss yra tapatinama su savo istorinės Romos svetainėse.

Peržiūrėti magistro programų in Neuss Vokietijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Neuss University for International Business

Mokytojo programos Advanced Management ties Neuss universiteto tikslas yra parengti studentus pažangių vadovavimo ir personalo pareigų privačiame sektoriuje ir viešajame ... [+]

Mokytojo programos Advanced Management ties Neuss universiteto tikslas yra parengti studentus pažangių vadovavimo ir personalo pareigų privačiame sektoriuje ir viešajame sektoriuje. Tyrimas gilina į bakalauro mokslo žinių ir metodinių ir karjeros susijusių įgūdžių išmoko. Čia ypač akcentuojamas kiekybiniais metodais.

Specializacija

Nuo vienos iš toliau specializacijos srityse metodai modulio ir du pasirenkamuosius modulius turi būti priskiriamas:

Finansai Žmogiškieji ištekliai Prekyba Logistika Inžinerija Digital Media Laikas modelis Neįvykdyti kartą modelis profesinių studijų Per mėnesį keturi asmens dienas iš eilės O... [-]
Vokietija Neuss
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Ištęstinės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba