MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Witten Vokietija 2021

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magistro siūlo galimybę padidinti savo įgūdžių rinkinį ir galbūt pagerinti savo galimybes darbo rinkoje tuo pačiu metu. Sunkus programos gali būti siūlomi internetu arba visą darbo laiką, todėl studentai gali tęsti mokslus tokiu būdu, kad yra patogu juos.

 

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Peržiūrėti visus magistro programų jungtinėse Amerikos Witten Vokietijoje 2021

Rezultatai Filter

Filosofijos, politikos ir ekonomikos magistro laipsnis

Witten/Herdecke University (UW/H)
Magistras
Spal. 2021
<
Dieninės
<
2&nbsp;-&nbsp;4 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Magistro programa Filosofija, politika ir ekonomika (PPE) Witteno / Herdecke'o universitete Vokietijoje siūlo pažangiausią išsilavinimą socialinių mokslų ir filosofijos sankir ...

Skaityti daugiau