Magistratūra žiniasklaidos vadyboje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

University of Stirling magistrantūros magistrantūros žiniasklaidos vadybos kursai nuolat tobulėja, siekiant išlaikyti pasaulio sparčiai besikeičiančią žiniasklaidos erdvę. Ji taip pat rengia žiniasklaidos vadovus, kad išspręstų iššūkius, kuriuos sukėlė precedento neturintys pokyčiai ir padidėjo konkurencija žiniasklaidos aplinkoje.

Kaip studentas, jūs gausite naudos iš aukštos kvalifikacijos tarptautinių standartų dėstytojų mokymų ir įgysite stiprių valdymo įgūdžių bei analitinės žiniasklaidos perspektyvos. Taip pat sukursite tvirtą supratimą apie besikeičiančią reguliavimo ir politikos aplinką, kurioje veikia žiniasklaida.

Šis kursas suteikia teorinį ir konkrečių atvejų studijų pagrindą žiniasklaidos ekonomikos, finansų ir verslo strategijoje - su pažangių studijų šiuolaikinėse žiniasklaidos priemonėse, kultūros teorijų ir mokymo atitinkamus tyrimo metodus.

Kursas remiasi ryšių, žiniasklaidos ir kultūros skyriaus ryšiais su žiniasklaidos pramone ir remiasi įvairiomis susijusiomis disciplinomis, kurios apima žiniasklaidos studijas ir ekonomiką, rinkodaros ir verslo studijas. Jūs taip pat gausite lauko skrydžius, įskaitant "BBC Pacific Quay" ir Škotijos parlamento pažangiausių transliavimo įrenginių apsilankymą.

Jūs taip pat turėsite galimybę išgirsti iš pramonės specialistų. Pvz., 2016 m. Turėjome kalbėti iš "Ofcom", "BBC Scotland", PRS ir "Games Industries".

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 žiniasklaidos ir kino studijos - 1-oji Škotijoje, 10-oji Didžiojoje Britanijoje (Guardian University Guide 2018)

# 2 pirmoji Škotijoje, dešimtajame dešimtmetyje Jungtinėje Karalystėje komunikacijoms ir žiniasklaidai (Times ir Sunday Times "Good University Guide 2018")

# 3 98% mūsų magistrantų išeinančių asmenų dirba ar toliau studijuoja per šešis mėnesius nuo studijų baigimo (DLHE 2015/16)

Kurso informacija

Magistrantūros žiniasklaidos vadyba susideda iš dėstomo kurso, vykstančio per du 15 savaičių semestrus, po to pateikiama disertacija. Mokomas kursas apima magistrantūros modulius, kuriuos siūlo arba bendradarbiauja su Menų ir humanitarinių mokslų fakultetu ir Stirlingo valdymo mokykla. Kiekvieną semestrą perimsite du pagrindinius modulius ir vieną pasirenkamąjį modulį, iš viso per metus mokydami šešis modulius.

Mokymas

Jūs mokysite paskaitos, seminarai, seminarai ir pamokos. Mes taip pat turime svečių pasisakymus, kurie paprastai yra patyrę žiniasklaidos pramonės specialistai, galintys pateikti strateginį ar praktinį supratimą apie dabartines valdymo problemas.

Vertinimas

Moduliai vertinami kursų ir egzamino deriniu.

Kursų direktorius

Profesorius Richard Haynes

44 (0) 1786 467971

rbhaynes@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Namai / ES: 6 300 svarų sterlingų
  • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta May 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau