Magistro Žemės ūkio

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Magistro Žemės ūkio

Atkreipkite dėmesį, kad ši programa yra dėstoma anglų kalba

"Žemės ūkio ir maisto duomenų valdymo magistras" yra pažangiausių technologijų ir žemės ūkio bei maisto pramonės sąsajos.

Tyrimo temos apima duomenų apdorojimą iš prijungtų įrenginių, tokių kaip dronai, palydovai, planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai, duomenys apie suinteresuotųjų subjektų elgesį konkrečioje srityje ir didelių duomenų tvarkymas bei analizavimas sprendimų priėmimo tikslais.

Plačiai manoma, kad iki 2020 m. Dideli duomenys turės revoliucinį poveikį įmonėms valdymo, mokslinių tyrimų srityje

Mūsų kursą remia keli akademiniai ir pramonės partneriai, įskaitant Pulawy (Lenkija), ISAGRI, Cap Seine, Coop de France, Defisol, INVENTIV IT, Agro EDI Europe, "TheGreenData" dirvožemių ir augalų auginimo institutas (IUNG) ir F4F.

Tikslai

Mokslo magistras, daugiausia dėmesio skiriant inovacijoms ir duomenų mokslui žemės ūkiui

  • Tarpdisciplininis anglų kalbos mokymas: žemės ūkis, dideli duomenys, žemėlapiai, duomenų gavyba, skaičiavimas, mašinos, projektų valdymas, sociologija ir kt.
  • Darbai orientuoti į naujas technologijas.
  • Inovacijos su profesionalų vadovaujamu projektu.
  • Specialistų ir tyrėjų atlikta ekspertų priežiūra.

Įgūdžiai

  • Didžiausias dėmesys skiriamas didelių duomenų valdymo kompetencijai, kuri tapo pagrindiniu įmonės veiklos rezultatu ir augimu.
  • Kursas orientuotas į IT ir statistinių metodų, duomenų gavybos ir mašininio mokymosi įgijimą, taikomą žemės ūkiui ir maisto pramonei apskritai, ypatingą dėmesį skiriant tiksliam žemės ūkiui.
  • Gerai valdyti statistikos programinę įrangą ir programavimo kalbas bus reali jėga studentams, besidomintiems moksliniais tyrimais ir plėtra tokiose srityse kaip augalų maistas, augalų ir gyvūnų epidemiologija.
Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2018

Apie mokyklą

UniLaSalle trains generalist engineers to hold high-level executive and top management positions in the following sectors especially: agriculture, food industry, food and health, geology and the envir ... Skaityti daugiau

UniLaSalle trains generalist engineers to hold high-level executive and top management positions in the following sectors especially: agriculture, food industry, food and health, geology and the environment. Student intake is selective. Academic programmes are research-informed to support the curriculum of the great range of scientific disciplines taught at the school. Skaityti mažiau
Beauvais , Mont-Saint-Aignan , Paryžius , Renas + 3 Daugiau Mažiau