Vairuoti augimą, produktyvumą, ir poveikį visuomenei per informacijos valdymo ir bendradarbiavimo. Kolumbijos universiteto Master Of Science informacijos ir žinių strategijos (IKNS) programa rengia asmenims, kurie investavo į strateginį potencialą verslo žinių strategija suvedimas, bendradarbiaujant ir verslo analitikos plėsti arba išsišakoti iš savo dabartinių vaidmenų, arba tapti verslininkus įmones žinių srityje.

Programos privalumai

Vystyti

Esminiai gebėjimai strategijos, verslo analitikos, findability, teisės, verslumo ir pokyčių valdymo planuoti ir vadovauti žinių ir informacijos paslaugas, pagerinti bendradarbiavimą ir tinklų, ir kurti inovatyvius produktus žinių.

Pavidalas

savo karjerą kaip in-house žinių gydytojo, konsultantas, ar žinios produkto verslininkas beveik bet kuriame pramonės sektoriuje, įskaitant finansines paslaugas, reklamos, švietimo, logistikos, sveikatos priežiūros, tarptautinės plėtros, gamybos ir technologijos. Imties pavadinimai apima žinių vadovas, vyresnysis verslo procesų analitikas, strateginio marketingo bendradarbis, strategiją ir proceso tobulinimo valdytojas ir vyresnysis konsultantas.

Specializuojamės

savo studijų pasirenkant pasirenkant socialinės žiniasklaidos / masinio bendradarbiavimo, informacijos vizualizavimo, pakeisti vadovavimo, ar žiniomis paremtos skaitmeninės produktų naujoves.

Balansas

savo karjeros ir akademinis gyvenimas per 16 mėnesių internete kursinių kartą vienam žinoma weeknight, virtualus bendradarbiavimas ir diskusijų, ir trijų penkių dienų rezidencijas apie Kolumbijos universiteto Niujorke.

Susisiekti

su fakulteto, kurie vyko lyderio pozicijas informacija, žiniomis, IT, ar teisės adresu organizacijų, tokių kaip "Accenture", "Pfizer", Fidelity Investments, NASA, Bain & Company, ir Pasaulio bankas.

Taikyti

savo įgūdžius bei žinias pasitelkiant grupinio capstone projektas pirmaujanti pasaulinė pelno ar nepelno verslo, pavyzdžiui, Motorola Solutions, ConocoPhillips, HSBC, moterų Pasaulio bankininkystė, Vokietijos kosmoso centru ar Pasaulio laukinės gamtos fondas.

Prisijunk

elito "Ivy League" tinklas savo pasaulio kohortos ir daugiau nei 250 abiturientų, kurie pažengę savo karjerą ar pareigų savo IKNS laipsnį vietose, pavyzdžiui, ADP, Hilton viešbučiai, Pfizer, Publicis, Jungtinės Tautos, USAID ir "Thomson Reuters".

Gyvenimo

  • 36 taškai laipsnių užbaigimo
  • Kombinuotas on-campus ir internete pavedimu
  • Vykdomosios Magistro Tvarkaraštis *
  • Tik sumažėjimas įsiurbimo
  • 16 mėnesių užbaigti **
  • Capstone projektą
  • Įrašas šioje programoje neatitinka Dieninių reikalavimus F1 studento vizą.

** Trys on-campus rezidencijas. Žr programos schemą žemiau.

MS programa informacijos ir žinių strategijos įrėmina tris rezidencijas New York City.

Į rezidencijas siūlome galimybę susipažinti su kolegų studentų, gauna individualus koučingas nuo fakulteto ir tinklo su lyderiais šioje srityje. Kiekvienas iš trijų rezidencijas yra pritvirtinti pagrindinių kurso reikalavimus. Veiklos Per tris penkių dienų rezidencijas tiesiogiai prisijungti prie kitų programos dalių. Todėl visapusiškas dalyvavimas yra labai svarbus studijų baigimo.

Tarp kiekvieno rezidentūros studentai baigtų klasių internetu per labai interaktyvus novatoriškas nuotolinio mokymosi platformą. Studentai ir dėstytojai bendrauja per unikalią socialinio tinklo funkciją taip, kad išplėsti ir sustiprinti tradicinių mokymosi patirties poveikį.

Kandidatus į magistro laipsnį tikimasi užbaigti laipsnio reikalavimus per 16 mėnesių (keturi iš eilės, įskaitant vasarą), kurių bendras pažymių vidurkis 3.0 (B) ar geriau. 36 taškų programa susideda iš aštuonių pagrindinių reikalavimų (kiekvienas tris taškus), du pasirenkant (trys taškai kiekvienas), ir capstone projektą (šešių taškų).

Ši pagreitinta programa reikalauja nemažai laiko ir energijos, įskaitant tris rezidentūros reikalavimus. Kiekvienas iš rezidencijų yra pritvirtinti pagrindinę žinoma, iš kurių dalis yra baigtas per rezidavimo vietą ir poilsio kurių užpildyta internete. Be to, klasės darbą, kiekvienas Residency siūlo specialias paskaitas, seminarus, profesinius seminarus, karjeros pasitarė ir koučingo sesijų, tinklo renginius ir dar daugiau.

Reikalingi kursai ne iš rezidencijų susitikti internete kartą per savaitę vakarais per rudens ir pavasario sąlygomis. Pasirenkamieji kursai susitikti internete kartą per savaitę vakarais per vasaros laikotarpiu. Studentai turėtų skirti nuo 10 iki 12 valandų per savaitę ne iš klasės minimumo kiekvienam rodmenis, asinchroninių internetinių paskaitų, pratybų ir kitų užduočių kadencijos metu.

Visi kursai yra planuojama ant nuotolinio mokymosi platformą, kuri palaiko ir puoselėja aukštą sąveikos ir tarp studentų ir dėstytojų pristatyti savaitės sinchroninis klasės susitikimus. Pasirenkant yra siūloma internete vasarą, naudojant tą patį modelį ir platforma. Capstone projektai pradėjo antrąjį rezidentūros balandžio ir studentai toliau dirbti su savo projektais visoje likusių mėnesių programą.

Sėkmingai užbaigus programą, mokiniai gaus diplomą, nurodančio pavadinimą ir antspaudas Kolumbijos universitete.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų School Of Professional Studies - Columbia University »

Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Rgs. 2019
Duration
16 mėnesių
Dieninės
Price
1,974 USD
vienam taške.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date