Dėl kvalifikuotų ir patyrusių lyderių poreikis, kuris gali padėti jų įmonės gali konkuruoti šiandienos itin konkurencingos, greitas, pasaulio, technologijomis grindžiamos ekonomikos niekada nebuvo didesnis.

Kolumbijos universiteto Vykdomoji MS Technologijų Valdymo rengia vyresnysis technologijų specialistus plėtoti strateginę mąstyseną, suderins savo kalbėjimo ir pristatymo įgūdžius, suprasti pagrindines verslo funkcijas (pavyzdžiui, finansų, apskaitos ir vadovavimo), ir galiausiai vairuoti tvirtesnio verslo efektyvumą per technologijų naudojimo. Programa pabrėžia, naudojant technologijas versle strateginio pranašumo ir pagerinti našumą, svarbą. Absolventai paprastai prisiima pozicijas, kaip CIO, CTO, CaO, COO, CEO, arba CSO arba kaip verslininkai. Programa taip pat idealiai tinka tiems, siekti CISA (Certified Information Systems auditorius) sertifikatą.

Siekiant patenkinti plėsti pramonės poreikius vykdomųjų technologijų vadybininkai, turintys atskirą žinių, programa siūlo penkis sritis dėmesio: C lygio valdymo, duomenų valdymas ir "Analytics", Nauja verslo įmones, pramogos technologijų valdymo ir kibernetinio saugumo.

Vykdomoji, kohortos pagrįsta programa baigiama per 16 mėnesių laikotarpį, kuris apima lanksčią internete ir interaktyvų mokymąsi, naudojant Columbia unikalią tinklu mokymosi platformą ir penkis kelių dienų rezidencijas, kur studentai užsiimti intensyvaus tyrimo ir turi galimybę tinklo su kitais studentais fakulteto ir pramonės lyderiai. Studentai pasirinkti rezidentūros planą, pagrįstą Niujorke ar Paryžiuje.

Vienas ant vieno vykdomojo Mentorystės

Vienas iš unikalių būdų Programą rengia studentus technologijų vadovavimo iššūkių yra per platus, vienas ant vieno, struktūrizuotų kuravimo nuo atliktų technologijų lyderių. Nuo antrosios kadencijos, kiekvienas studentas yra suderinta su prieskoniais vykdomosios geriausiai atitinka teikti informavo, individualizuotų gaires plėtoti magistro projekto idėją į visiškai, nešiojamas turto, kuris gali judėti bet kokia karjerą į priekį.

Kas turėtų Taikyti

Programa suteikia intensyvų pakopos išsilavinimą motyvuotų kandidatų, kurie jau įrodė profesionalų pasiekimas. Idealus kandidatas turi dešimties metų patirtį profesinius vaidmenis, naudojant technologiją tolesnei verslo tikslus, su CV, įrodančius, tvirtą įrašą profesinių pasiekimų ir aiškus lyderystės potencialo minimumo. Įvairių pramonės šakų ir specializacijų yra atstovaujama kiekvienoje įeinančio klasėje. Studentai priimami kaip dalis kohortos, kad juda per kiekvieną programoje etape kartu, mokytis vieniems iš kitų, kiek iš fakulteto, mentorių ir svečių dėstytojų.

Gyvenimo

  • 36 taškai laipsnių užbaigimo
  • Kombinuotas on-campus ir internete pavedimu
  • Vykdomosios Magistro Tvarkaraštis *
  • Tik sumažėjimas įsiurbimo
  • 16 mėnesių užbaigti
  • Vykdomosios Seminarai
  • Vykdomoji Mentorystė programa (vienas mentorius vienam studentui)
  • Įrašas šioje programoje neatitinka Dieninių reikalavimus F1 studento vizą.

Vykdomasis MS technologijų valdymas yra 16 mėnesių vykdomosios formatas programa įrėmina penkis kelių dienų rezidencijas. Mokymo apima reikalaujama arba pagrindinius kursus; pasirenkamuosius kursus per penkerius veiklos krypčių: C lygio valdymo, duomenų valdymas ir "Analytics", Nauja verslo įmones, pramogos technologijų valdymo ir kibernetinio saugumo; vykdomosios seminarai; ir magistro projektas. Veiklos metu rezidencijas tiesiogiai prisijungti prie kitų programos dalių. Visą programą, kursinių darbų yra palaikoma pirmaujančius interneto mokymosi platformą, skirtą sustiprinti ir išplėsti akis į akį rezidentūros patirtį. Visas dalyvavimas yra labai svarbus studijų baigimo.

Pagrindiniai kursai (privalomas visiems studentams)

Reikalingi arba pagrindiniai kursai suteikia visiems studentams, nepriklausomai nuo jų išsilavinimo, žinių ir įgūdžių, technologijų vadovai turi turėti sėkmingai šiandien sparčiai tempas pasaulio aplinką. Per atitinkamų teorinių sistemų, strategijų ir priemonių, tyrimo, studentai įgyja galimybę apsvarstyti technologijų keliamus uždavinius iš įvairių perspektyvų. Atvejų tyrimai padeda studentams taikyti šias teorijas, strategijas ir priemones, siekiant kurti sprendimus iššūkiams jie susiduria savo pramonės ir darbo aplinkoje ir tampa labai veiksmingos lyderiai.

Pasirenkamieji dalykai

Pasirenkant apima kursus, skirtus aiškiai numatyta, kad programos sričių dėmesio. Studentai taip pat gali pasirinkti panašių kursų, universitete, kuri gali padėti jiems iš anksto savo profesinius ir akademinius interesus.

Mentoriaus vadovaujamos magistro projektas

Magistro Projektų parodo studento gebėjimą taikyti savo kursinių į konkrečios technologijos tirpalu remiantis pasirinkto studento fokusavimo sritis - paprastai apie produktą ar paslaugą forma - į sudėtingą, realaus pasaulio verslo iššūkis, tikslas arba scenarijus. Unikalios MS programos ir šis projektas yra kiekvieno studento su vykdomosios mentoriaus, brėžiama nuo programos platų tinklą CIOs ir technologijų vadovų poravimas. Fakultetas tvirtina mokinių pasiūlymus dėl Mokytojo projekto pirmosios kadencijos tyrimo metu. Iki "projekto" procesą, studentai tada suderinta su mentoriaus, kuris yra suinteresuotas studento projektą. Tada vienas ant vieno darbas su vykdomosios mentoriaus per 3 semestrus programos plėtoja ir stiprina idėją į projekto planą, kuris bus galiausiai parengs išsamų ir visiškai profesionalus nešiojamas turtą. Magistro Projektai remiantis realaus pasaulio verslo galimybių ar iššūkių ir dažnai orientuota į verslo scenarijų studentas žino, iš pirmų rankų iš savo pačių profesinę patirtį.

Vykdomosios Seminarai

Per visą programos vykdymo metu ir bendradarbiaujant su programa bendruomenės fakulteto, bendraamžiais, ir pramonės lyderiai, studentai mokslinių tyrimų, kurti, testuoti ir tobulinti savo magistro projektas sprendimus per trejus vienas po kito einančių akademinių terminų, užbaigti trys skyriai eilės: produkto ar Paslaugų realizavimas, strateginis planavimas ir rinkodaros ir operacijų valdymo. Šios interneto Executive Seminarai pasinerti studentai papildomų žinių apie dabartines tendencijas ir klausimus aukšto lygio technologijų valdymo, mokė keliems instruktoriai, kurie visi yra pramonės ekspertai vienoje iš programos srityse dėmesio.

Po kiekvieno vykdomojo seminaras mentorių peržiūrėti ir aptarti Mokytojo projekto pažangą studentui, siūlanti galimybę kreiptis patarimo dėl bet kokio projekto aspektu, iš logistikos verslo rūpesčius strategijų pateikimo ir gynybos projekto iki peržiūros skydelyje. Kiekvienas studentas turi "ginti" kiekvieną skyrių žodžiu priešais vadovų skydelyje.

Mentor veiklos

Globėjas požiūrių ir kritikos magistro projektas nuo patyręs vadovas perspektyvos, teikiant verslo kontekstą, nustatyti praktines problemas, honingavimo sprendimus, sudėtinga prielaidas, siūlanti gaires ir ryšius ir valdyti lūkesčius. Susitikimai su mentoriaus imituoti realaus pasaulio patirtį rengiant kompleksinius sprendimus su vyresniuoju kolega.

Prisijungę Kursinių

Daugelis kursų yra sustiprintas per interaktyvių interneto patirtį, kuri naudoja mokyklos novatoriškas nuotolinio mokymosi platformą. Studentai ir dėstytojai bendrauja per unikalią socialinio tinklo funkciją taip, kad išplėsti ir sustiprinti tradicinių mokymosi patirties poveikį. Kursai paprastai apima gyvų renginių, asinchroninių bendruomenės varoma veiklą, ir savarankiško mokymosi derinys. Internetinė komponentas nepakeičia už šio asmens rezidencijas ir užsiėmimuose.

Rezidencijos

The Residency komponentas yra esminė studento, kūrimo ir rengimo karjerą kaip vykdomoji valdžia. Į akis į akį sesijas teikti grupines diskusijas ir debatus, kad studentai gali ginčyti savo nuomonę ir gauti naudos iš idėjų pasidengti jų kolegos įvairovę. Studentai suteikiama prieiga prie vyresnysis IT vadovams, kurie kelia šiuolaikinius klausimus, su kuriais susiduria profesiją. Patirtis leidžia studentams įvertinti savo požiūrį ir plėtoti naują požiūrį į jų vadovavimo stilių. Į rezidencijas pat siūlome studentams galimybę tinklo su pramonės lyderiais, pažinti kolegas studentus iš viso pasaulio, ir sukurti visą tinklą absolventai, mentoriais, ir fakulteto iš programos.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų School Of Professional Studies - Columbia University »

Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Rgs. 2019
Duration
16 mėnesių
Dieninės
Price
2,040 USD
vienam taške.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date