Magistro chemijos inžinerijos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Į magistrantūros studijų programą Chemijos inžinerija, jūs išmoksite sugalvoti sprendimus problemų, susijusių su proceso ir produktų technologija. Švietimas ir moksliniai tyrimai yra glaudžiai integruota Ši magistro programa, kuri padeda jums neatsilikti nuo naujausių pokyčius disciplinos. Jūs susipažinti su visais naujausiais įrankiais ir technologijomis, naudojamomis cheminėmis inžinierių. Galite nustatyti asmeninio studijų programą, kuri atitinka jūsų norus ir pageidavimus.

Chemijos inzinierius

Kaip chemijos inžinierius, galėsite sugalvoti techninius sprendimus problemas ir klausimus, susijusius su proceso ir produktų technologija. Rasti šiuos sprendimus, chemijos inžinieriai glaudžiai bendradarbiauti su ekspertais iš kitų specializacijų, atsižvelgiant į su tuo susijusius ekonominius, socialinius, aplinkosaugos ir etikos aspektus.

Gradacija variantai

Cheminio inžinerijos dvejų metų magistro programa siūlo jums galimybę įgyti išsamių žinių vienoje iš dviejų magistrantūros takelius pagal programą. Kreipdamiesi dėl Mokytojo programos chemijos inžinerijos jums reikia rinktis tarp vieno iš šių įrašų:

  • Molekulinė sistemas ir medžiagų chemija
  • Chemijos ir procesų technologijos
  • Galite rasti daugiau aiškų aprašymą pagal magistro takelius. Jei norite sužinoti, ką studentai daro, kai jie baigia, prašome rasti daugiau informacijos ne po baigimo.

NVAO akreditacija

Ši programa yra teisiškai pripažinta ir akredituota akreditavimo organizacijos Nyderlanduose ir Flandrijoje (NVAO).

Kandidatas universiteto Studijų vadovas

Magistro programa Chemijos inžinerijos Eindhoveno technologijos universitetas įvertintas kaip "viršų programą" į magistro universiteto Studijų vadovas 2016, o tai reiškia, ji yra viena iš geriausių Nyderlanduose.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Eindhoven University of Technology (TU/e) is a worldwide top 100 research university specializing in engineering science & technology. Our education, research and knowledge valorization contribute ... Skaityti daugiau

Eindhoven University of Technology (TU/e) is a worldwide top 100 research university specializing in engineering science & technology. Our education, research and knowledge valorization contribute to science for society: solving the major societal issues and boosting prosperity and welfare by focusing on the Strategic Areas of Energy, Health and Smart Mobility... Skaityti mažiau