Magistro Ekonomika

NHH Norwegian School of Economics

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Magistro Ekonomika

NHH Norwegian School of Economics

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo
ECTS kreditai: 120
Trukmė: Dveji metai Programa bus suteikti jums įgūdžių analizuoti rinkas ir pramonės ir ekonominius iššūkius privatų verslą, valstybės institucijų ir šalyse ir regionuose plėtrai. Jis suteiks jums su svarbiais perspektyvos suprasti vis globalizuotoje ekonomikoje.

Supratimas ekonominius mechanizmus yra labai svarbi verslo sėkmės ir viešosios politikos kūrimo ir šio magistro programa siūlo išsamią ir visapusišką išsilavinimą ekonomikos teorija ir ekonometrija. Jums bus įrengta išanalizuoti pagrindinius ekonominius klausimus, kaip antai:

Kas yra finansų krizės poveikis? Kodėl kai kurie susijungimai nėra pelningas? Ar apmokestinant turtus gera idėja? Kaip greitai turėtų naftos ištekliai bus išnaudoti?


Jūs išmoksite, kas motyvuoja ir skatina sprendimus dėl asmenų, įmonių, konkurentų ir institucijoms - ir kas lemia kainas, deklaracijas ir ekonomines sąlygas.


sričių specialistų
Programa suteikia studentams pagrindinių analitinių įgūdžių makroekonomikos, mikroekonomikos ir ekonometrijos.

Makroekonomika: apima tokias sritis kaip verslo ciklų, infliacijos ir ekonomikos augimo nacionaliniu ir pasauliniu mastu, įskaitant pinigų ir fiskalinės politikos.

Mikroekonomika: pagrindinis dėmesys skiriamas vartotojų elgsenos ir strateginio sąveika bendrovių rinkose netobulos konkurencijos ir kaip informacija ir netikrumą įtakos priimant sprendimus. Ekonometrija: taikoma statistinius metodus ekonominius duomenis, siekiant išanalizuoti ekonomines temas, daugiausia dėmesio skiriant regresinę analizę ir plataus naudojimo praktinių lab pratimai.


Programa taip pat taip pat siūlo kursus, kurie leidžia jums sutelkti dėmesį į dalykinių sričių galite rasti ypač įdomus, pavyzdžiui, asortimentą:

Elgsenos ekonomika

Pramonės ekonomika Plėtros ekonomika Darbo Ekonomika Išteklių ir aplinkos ekonomika


tyrimai Skirtumas
Be to, mes siūlome metodinius kursus aukštesnįjį studentams, kurie nori parengti analitinius įgūdžius. Išplėstinė kursai bus suteikta magistro su "tyrimų pasižymėjimą". Studentai, kurie planuoja siekti daktaro laipsnį yra skatinami, parinkite bent du kėlimo kursus.


Norvegija yra pirmaujanti verslo mokykla
Tai daro skirtumą, kur studijuoti. NHH yra vienas iš geriausių verslo mokyklų Europoje ir yra išskirtinėje CEMS tinklo (www.cems.org) nare - strateginio aljanso 30 pirmaujančių verslo mokyklų, 65 tarptautinių bendrovių ir penkių NVO partneriais.

Mes laukiame talentingi studentai iš viso pasaulio į mūsų magistrantūros programas ir pasiūlyti jiems pirmojo kurso išsilavinimo - be mokesčio už mokslą.


Jokių mokesčių
NHH yra vyriausybė finansuoja universitetas, todėl mokesčiai nė viena paraiška ar mokesčius už mokslą. Kaip ne NHH studentas, tik mokestis jums reikia mokėti yra mažas semestras registracijos mokestis į studentų gerovės organizacijos Bergene (SIB), kad būtų galima pasinaudoti jų paslaugomis. Suma šiuo metu maždaug 800 NOK už semestrą. Kai kurie pareiškėjai privalo dokumentuoti finansines galimybes tam, kad būtų suteiktas leidimas gyventi studijuoti Norvegijoje (piliečiams už ES / EEE erdvėje ir Šveicarijoje).


3 iš 4 STUDENTŲ turėti darbą PRIEŠ baigimo
NHH absolventai turi atitinkamus laukiančias užduotis. Pagal mūsų neseniai užimtumo tyrimo 3 iš 4 studentai jau nusileido darbą, kol jie baigia. Vidutinis darbo užmokestis už NHH absolventų yra maždaug 524 000 NOK (apytiksl. 63 000 JAV dolerių), įskaitant naudą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Price
Kaina
Nemokamai
Information
Deadline
Vas 15, 2019
Locations
Norvegija - Bergen, Hordaland
Pradžia: Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Vas 15, 2019
Pabaigos data Birželis 20, 2021
Dates
Rgp 2019
Norvegija - Bergen, Hordaland
Galutinis paraiškų davimo terminas Vas 15, 2019
Pabaigos data Birželis 20, 2021
Price
Vyriausybė finansuoja, jokių mokslą.