Magistro inovacijų valdymas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Inovacijų vadybos magistro programa pagrindinis dėmesys skiriamas, kaip analizuoti, projektuoti ir valdyti naujų produktų procesus technologijų varoma įmonių klausimais. Kadangi šiandienos neramioje verslo aplinkoje, kur inovacijos dažnai apima (pusiau) Išoriniai įsigijimo technologijų ir / ar glaudžiai bendradarbiaujant su klientais, tiekėjais ir konkurentais, atviras inovacijas yra svarbus perspektyvos. Programa taip pat kreipia dėmesį į kitų formų naują verslo plėtrai, įskaitant verslumą ir naujų Spręsti, ty kaip įsteigtoms įmonėms atsiskirti nuo perspektyvių verslo iniciatyvas.

Kaip dalis pramonės inžinerijos mokykloje, mes sutelkti dėmesį į veiklos procesų inovacijų ir pabrėžti gebėjimą analizuoti ir (re) Dizaino inovacijų procesus siekiant maksimalaus veiksmingumo ir efektyvumo. Šis dėmesys išskiria mus iš kitų mokyklų, teikiančių inovacijų programas, kaip "Erasmus universitete. Be to, žinių ir įgūdžių jums išmokti padės jums, kaip individas, yra svarbus veiksnys didinant bet kokia įmonė, inovacijų pajėgumus.

Kuriant sėkmingą naujovių reikia išspręsti daug uždavinių. Pavyzdžiui, pasirinkdami aukštos alternatyviąsias projektus ankstyvoje stadijoje ir užkirsti kelią didelių investicijų neturtingose ​​naujovių ar dilema, kad išnaudojant esamą technologiją gali užkirsti kelią įmonėms tuo pačiu metu kuriant naujas technologijas, o daugiausia dėmesio skiriama ieškant naujų technologijų įdiegimas gali sukelti įmonėms trūkčioti išnaudojant esamas galimybes , Kitas pavyzdys yra "atviras inovacijas" metodas, kur kompanijos bendradarbiauja plačiai jų inovacijų diegimo procese su daugeliu partnerių. Tai padeda jiems kontroliuoti išlaidas ir suteikia jiems prieigą prie svarbios papildomų žinių. Tačiau šis "atviras inovacijas" metodas yra sudėtingas. Jis sukūrė daug naujų iššūkių, tokių kaip susirasti tinkamus partnerius, plėtojant reliacinės galimybes ir apsaugoti bei nuosavybės teises dalijant. Naujo produkto, įtikinti klientus savo privalumų, taip pat išlieka iššūkiu.

Inovacijų vadybos magistro programa sujungia įdomų įvairių disciplinų, nuo matematikos iki psichologijos, ir taiko tai įvairių verslo sričių, įskaitant naujų produktų kūrimo, aljanso valdymo ir rinkodaros.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2016

Apie mokyklą

Eindhoven University of Technology (TU/e) is a worldwide top 100 research university specializing in engineering science & technology. Our education, research and knowledge valorization contribute ... Skaityti daugiau

Eindhoven University of Technology (TU/e) is a worldwide top 100 research university specializing in engineering science & technology. Our education, research and knowledge valorization contribute to science for society: solving the major societal issues and boosting prosperity and welfare by focusing on the Strategic Areas of Energy, Health and Smart Mobility... Skaityti mažiau