Magistro laipsnį į gaminio projektavimą

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dešimt neeiliniai mėnesių. Dešimt tarptautiniai dizaineriai klasėje, po vieną mėnesį, jų pagrindinių veikėjų. Dešimt unikalias galimybes mokytis tiesiogiai iš veikėjų. Magistro Raffles Milanas. Galiausiai kas nors maniau apie tai.

Kodėl?

Kadangi dizaino projektai, atrodo, kad visi įgaliojimai, o ne rinkos tyrimas eiti? Yra sėkmės receptas? Atsakymas: nėra receptus. Yra talentų, energijos, rimtumas projektą. Yra yra pasaulio sudėtingumo supratimas ir gebėjimas modeliuoti patys tai. Yra atsparūs tempimui, analizė ir mokymasis.

profesinių galimybių

Mokytojas yra skirta perduoti studentams "metodinis rinkinys, įrankius ir įgūdžius, kurie iškelia juos tokioje padėtyje, kad efektyviai projektuoti gaminius labai platų pramonės sektoriuose.

Kas yra

Mokytojas yra skirta absolventams, dizainas ir architektūra, taip pat jaunų dizainerių, architektų ir specialistų smalsūs ir nori atverti naujas estetines akiratį. Jie bus ateities žvaigždės kūrybinio planavimą. Jie parašyti darbotvarkę dėl rytdienos dizaino, versle, architektūros ir projektavimo, mokslinių tyrimų grupių, dideliais pasaulinėmis organizacijomis, ir net aplinkoje ir profesinės veiklos sričių, kad vis dar negaliu įsivaizduoti.

programa

Studentai turi galimybę eksperimentuoti su skirtingų požiūrių į dizainą kaip įvairių tipų pašnekovai funkcija. Tyrimas dizainas yra labai iniciatyvus ir naudai formalių ar neįprastų dizaino sprendimus. Vykdant dizainas, dizaineris tampa verslo žmogus, galime pasiūlyti kompleksinius sprendimus į konsoliduotą gamybą, tačiau taip pat gali atsirasti kalbant apie asmenybę. Dizainas sprogus galiausiai palieka daugiau erdvės į gryno kūrybiškumo, su sąlyga, kad yra geros mokslinių tyrimų ir geros vykdymo pagrindas.

tematika

 • "Know-how medžiagų ir gamybos procesų.
 • konceptualūs pokyčiai naujų medžiagų ir paviršių.
 • Pokyčiai naujos estetikos ir grafikos.
 • Naujos prekės ir naujos platinimo modeliai.
 • Naujas produktas sienos: klajoklių produktai.
 • Nauja gamybos sienų: iš 3D spausdinimo metamorfozė.

patvirtinimas

Už kokybę ir veiksmingumą mokymo modelį, magistro remia:

LPD
Asociacija pramoninio dizaino
adi-design.org

projekto Mokytojai

Sužinokite tiesiogiai iš veikėjų reiškia, įsigyti iš vizijų ir pažangiausių metodų šaltinį. Skirtingai nuo tradicinių "Mokytojau, Mokytojau" Raffles Milanas sukelti klasėje žinias į veiksmų per 10 dizaino studijos su rakto padėtį, kad pakaitinis klasėje į dešimties mėnesių erdvėje.

 • Projektas: Yossef Schvetz
  dizaineris
  flextronics.com

Projektas: Makio Hasuike
dizaineris
makiohasuike.com Projektas: Studija Ito
dizaineriai
studioito.com Projektas: Giulio Vinaccia
dizaineris
vinaccia.it Projektas: Jozeph Forakis
dizaineris
forakis.com Projektas: Stefano Giovannoni
dizaineris
stefanogiovannoni.it Projektas: King & Miranda
dizaineriai
kingmiranda.com Dizainas: Alberto Meda ir Francesco
dizaineriai
francescomeda.com Projektas: Francisco Gomez Paz
dizaineris
gomezpaz.com Projektas: Mindert De Koningh
modeliuotojas

mokymo metodas

Taip pat yra teorinės žinios ir įgūdžiai, kad jums sužinoti apie paleisti ir reikia ad hoc tyrimą. Tai nėra žinoma, kai ji bus naudinga, tačiau vienas dalykas yra aiškus: jie bus.

 • Metodas: Giovanni Pelloso
  Istorijos ir fotografija kritikas
  giovannipelloso.Linkedin

Metodas: Roberta Maddaloni
vykdomoji treneris
robertamaddaloni.Linkedin Metodas: Massimiliano Pappalardo
vykdomoji treneris
massimilianopappalardo.Linkedin Metodas: Emanuele Baj Rossi
vykdomoji treneris
emanuelebajrossi.Linkedin Metodas: Gianfranco Mele
vykdomoji treneris
gianfrancomele.Linkedin

įmonės

Beveik trisdešimt metų verslo Raffles grupė sukūrė tvirtą partnerių tinklą, kurie dirba trejų metų kursus ir magistro. Iš įmonių reputaciją ir santykius išsivysčiusiose kokybė yra iš derlingame susitikimo švietimo ir verslo pasaulių garantija.

Adidas, Aigner B & O "-" Bang & Olufsen "," Boucheron, brolis, Bulgari, BURBERRY, C & A, Cartier, Chanel, Chloé, dizainas Verslo rūmai Singapūras, Dyzelinas, "Dior", "Dolce & Gabbana", Dunhill, "Elle", "Fendi", "Fujifilm", Baldų projektavimas apdovanojimas Singapūras, Giorgio Armani, "H & M, Heinz," Hermes ", Hoganas," HP technologijos HSBC - Honkongas ir Šanchajus Banking Corporation ", IKEA, InterContinental Hotels & Resorts, Kohler, Lyras Corporation", "Lego" Li & Fung "L'Oreal", "Louis Vuitton", LVMH, raudonmedžio, Max Mara, Mediacorp, metro, Michael Kors, "Microsoft", "Nippon Dažai," Nokia "," Orchard Road verslo asociacija, "Pepsi", "Philips", "Prada", "Puma", Ralph Lauren, RedWorks, Richemont, Ričmondas, Rolex, Saatchi & Saatchi ", Sent laurent Paryžius, "Samsung", "Shiseido", "Siemens, Singapūras baldų pramonės taryba, Singapūras juvelyrų asociacija," Sony Pictures, "Standard Chartered, tekstilė ir mada federacija," Tiffany & Co, Valentino, Versace, Y & R "Yves Saint Laurent.

pirmadienis aptarimas

Kiekvieną pirmadienį vakare 18:00 Raffles Milane kviečia studentus susitikti didelį charakterį design scene, stiliaus ir dizaino kultūrą. Klausytis gyvų pasakojimų ir idėjų turinčių įtakos į rinką ir iš anksto mūsų mąstysena yra labai gylio, kuris papildo akademines programas galimybė. Štai kitąmet susitikimai.

Priėmimas

Meistras apima ne daugiau kaip 20 mokinių dalyvavimą.
Kandidatų atranka vyksta dviem etapais. Pirmasis pasirinkimas yra pagamintas remiantis studento pateiktų dokumentų pagrindu. Jei taip, individualus pokalbis nustato kursų vadovas.

Vertinime atsižvelgiama į visus aspektus, kurie lemia individualų profilį, portfelis, ankstesnius tyrimus, darbo patirtį, užklasinę veiklą ir rekomendacinius laiškus.

Priėmimo Dokumentacija:

 • Gyvenimo aprašymas
 • portfelis meno ir / ar profesinės
 • motyvacinis laiškas
 • planas ankstesnių tyrimų
 • dokumentacija kursus ir dalyvavo seminaruose
 • pasas arba asmens tapatybės kortelė italai studentai ar priklausymo Europos bendrijos
 • Gavimas mokėjimo priėmimo mokestis 100,00 euro.

Nuo kovo 15, 2017, kandidatai gali siųsti dokumentus į pašto Bilieto kaina: master@raffles-milano.it

tiesiai

 • Studentai del'Unione Europos Sąjunga ir Šveicarija
  15,000.00 € (suma apima mokesčius).
  Išankstinis mokėjimas: 3,000.00 eurų per 1 mėnesį nuo patvirtinimo priėmimo.
  Balansas: 12,000.00 eurų vežimo Mokytojo pradžioje.
 • Studentai už Europos Sąjungos ribų
  19,000.00 € (suma apima mokesčius).
  Išankstinis mokėjimas: 3,000.00 eurų per 1 mėnesį nuo patvirtinimo priėmimo.
  Balansas: 16,000.00 eurų vežimo Mokytojo pradžioje.
 • Bilieto kaina
  Jeigu norite kreiptis dėl priėmimo į magistro, turite sumokėti 100,00 € mokestį.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Una nuova scuola di moda e design a Milano? Sì, e il suo nome è RM Istituto Moda e Design Milano. Una scuola con uno spirito e un metodo non tradizionali. Una scuola pensata per chi vuole guardare il ... Skaityti daugiau

Una nuova scuola di moda e design a Milano? Sì, e il suo nome è RM Istituto Moda e Design Milano. Una scuola con uno spirito e un metodo non tradizionali. Una scuola pensata per chi vuole guardare il futuro diritto negli occhi. E soprattutto una scuola che ha raccolto intorno a sé una squadra formidabile di docenti, in molti casi nomi di spicco della scena internazionale dello stile e del design. Skaityti mažiau