magistro laipsnį aeronautikos technikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Aerokosmosas inžinerijos magistras

Programos Aeronautika į brūkšnelius mokyklos pasirengti inžinerinės profesijos reaguoti įgūdžius prašymo ir dokumentų plėtros Maroko aukštųjų technologijų sektoriuose, ir numatyti sparčiai keičiasi transportavimo technologijų.

Aeronautika į IUR mokykla siūlo aukšto lygio mokymą ir apima kompetencijos sritys, Extended derinant griežtą teorinį mokymą turi platų technologijų mokslinius tyrimus ir
taikomos. Ji suteikia studentams ir daugiadalykių mokymo centruose inžinerijos srityse ir orientuota į išplėstinę aeronautikos ir erdvės.

Aerospace Engineering Mokykla skatina mokslinius tyrimus šioje srityje steigiant laboratorijas, paremtą partnerystės susitarimų su akademinių bei pramonės sektoriaus dalyvių, pavyzdžiui, Thales grupės ir Gruzijos technologijos institutas technologijų priešakyje.


Rengimo tikslai

Rabatas tarptautinis universitetas siūlo studentams aukšto lygio rengimas, pripažintas tarptautiniu mastu ir siekiant sujungti puikias programas Georgia Institute of Technology, turi vieną iš pedagoginių ir mokslinių tyrimų komandų UIR klasės .


Šis mokymas turi šiuos tikslus:

• suteikti studentams reikiamų žinių, aerodinamikos, statinių, transporto priemonių dinamiką ir kontrolės, varyti ir tarpdisciplininio projektavimo, leidžianti jiems 'paruošti karjeros aeronautikos ir ' s inžinerijos;

• Kurti metodus ir metodikas, būtinas įgyvendinant, taikant naujas sistemas ir (arba) ateinančioms kartoms;

• Vystyti lyderystės ir bendravimo įgūdžius, aktyviai dalyvauti ir vadovauti nacionalines ir tarptautines iniciatyvas, programas ir projektus.


Galimybės

Programa leidžia sukurti multi-jurisdikciją aeronautikos inžinerija, paruošti studentą integruoti aktyvų gyvenimą kaip inžinierius vienoje prekybą aeronautikos ir kosmoso Maroke ar užsienyje:

Dizaino katedra: įrangos ir sistemų projektavimas, prototipų gamyba, patikrinimas ir patvirtinimas.

Kokybės užtikrinimas: inžinerijos kvalifikacija ir sertifikavimas komponentai, įranga, sistemos, struktūros.

Metodai / Gamyba: inžinerijos ir gamybos industrializacija.


Laivyno eksploatavimo ir techninės priežiūros daugiapakopė.

Oro eismo valdymas.

V eille technologija ir plėtra erdvėlaivių rinkos.

Šis kursas taip pat orientuojamasi į studentus pereiti su mokslinių tyrimų ir technologijų vežėjų dalykų.


Programos privalumai

‣ mokymo programa unikali Maroke

‣ Galimybė kredito patvirtinimo ir mokymo modulius Georgia Institute of Technology

‣ studijų semestras (-os) JAV (Atlanta)

‣ daugiadiscipliniai švietimo ir profesionalumo.

‣ Stipendijos

‣ mokymas 100% pristatymas anglų kalba rengimo

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2012

Apie mokyklą

L’Université Internationale de Rabat regroupe des hommes et des femmes qui s’investissent pleinement dans les domaines de la recherche et de l’enseignement supérieur afin d’accompagner le Maroc dans s ... Skaityti daugiau

L’Université Internationale de Rabat regroupe des hommes et des femmes qui s’investissent pleinement dans les domaines de la recherche et de l’enseignement supérieur afin d’accompagner le Maroc dans son développement. Les équipes de l’UIR sont toutes engagées autour de missions claires et partagées par tous. Skaityti mažiau