Magistras Architektūros ir urbanistikos projektai

&nbsp

Projekto srityje jau imtasi svarbų vaidmenį profesinio tobulėjimo vadovai iš pačių įvairiausių profesijų, visiems dalyviams, su skirtingais vaidmenį plėtojant ir įgyvendinant projektą. Architektūros ir urbanistikos srityje apskritai jokių abejonių, kad toliau plėtojant ir įgyvendinant istoriškai turėjo nuo pat pastojimo, todėl reikia parengti programą, kuri atitinka dabartinę profesionalų poreikius, specializuojasi Miestų ir architektūros projektus.

&nbsp

Dėl šios priežasties, Projektų plėtros architektūros ir planavimo magistro, yra organizuojamas pagal novatoriškus mokymo sistemos sritį, nes ne tik eina lygiagrečiai trijų klasikinių sričių projektų pasaulyje, tokių kaip: projektavimas, vadyba ir administravimas bet taip pat leidžia kryžmai penkių atitinkamas temines sritis:

1. Analizė ir teorijos architektūros ir urbanistikos.

2. Metodologinė plėtros projektus.

3. Įgyvendinimas ir projektų valdymas.

4. Technologijos taikomos architektūros ir urbanistikos projektus.

5. Architektūros ir urbanistikos projektus aplinka.

&nbsp

Taigi galima labai specializuotą mokymą šioje srityje iš visų požiūrius būtina teisingai atlikti privačios praktikos privačiame ir / arba srityse Vyriausybė.

&nbsp

Galiausiai svarbu pažymėti, kad 5 temos, išvardytų aukščiau, su trimis tradicinėse vietovėse projektą, ir teorija ir praktika nedelsiant paraiškos formą derinys sutampa mokymo programa, skirta stiprinti gebėjimus, įgūdžius ir žinias.

&nbsp

&nbsp

Tikslai

&nbsp

Magistrantūros studijų programos Architektūros ir urbanistikos projektai, suformuluoti teoriniai pagrindai, kad būtų galima konceptualus kiekvienos temos, praktinių užsiėmimų ir metodinę tikslumo visus savo gyvenimus, kad per projekto kūrimą. Aišku, galima pamatyti, tada, kad specialistai ne tik iš teorijos ir praktikos, tačiau jis taip pat traukiniuose ir pratybos naudoti realiame gyvenime.

&nbsp

Būtent tai yra pagrindinis tikslas, ne tik mokyti specialistai iš teorijos, bet iš šio ir iš praktikos, įdėti į naujųjų laikų ritmą priimant sprendimus ir įgyvendinant sprendimus konkrečių problemų realiame gyvenime.

&nbsp

Meistras struktūrinių tikslai yra šie:

&nbsp

Tikslas:

  • Formuoti profesionalų aukštus socialinius ir etinius įsipareigojimus, o tai, ką miesto intervencijos apžvalga. Teikti konkrečias metodikas pristatymo sprendimus miesto klausimais ir architektūros pertvarkyti, kad būtų galima fizinėje erdvėje užima vyrai šioje gyvenimą.

&nbsp

Konkretūs tikslai:

  • Dizainas projektą, ty mokyti dizaino kūrybiškumą spręsti problemas ir konfliktus, susidoroti su projektu.
  • Projektų valdymo Architektūros ir urbanistikos nuo papildomu požiūriu (sisteminio ir pasaulio) aiškiai suprasti santykius ir kompetenciją abiejose srityse ir įtraukiant gyvavimo ciklo projekto ir produkto išplaukiančių koncepcija.
  • Kelti Project Management Body of Architektūros ir urbanistikos profilį, ne tik koreguoti vadovavimo įgūdžius, bet ir duoti direktoriui išsamių žinių apie poveikį teritorijoms, kurios bus sugebėjo atlikti intervencijos Urbana.
  • Įtraukti miestų dizaino koncepciją, atsižvelgiant į didelio masto miesto intervencijos palaiko žemę su dideliu poveikiu aplinkai.
  • Žinoti ir naudoti tinkamas metodologijas projektavimo sprendimus dizainas, atsižvelgiant į logiškas sekas plėtrą ir nuolatinį vertinimą ir valdymą / administravimą visus išteklius įsipareigojusi reaguoti į tarptautinius standartus vadybos (ispanų asociacijos Projekto inžinerija, AEIPRO arba Project Management Institute, PMI).
Programa mokoma:
  • Ispanų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
21 - 2 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date