Magistro laipsnį regioniniu ir vietos ekonominį vystymąsi

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Profesinių meistrų ekonomikos plėtra Regioninė ir vietos valdžios Žinoma reglamentuoja teisės n.27 / 2009 rugsėjo 29 d dėl aukštojo mokslo, paskelbtas "Vyriausybės žinios" Series I, numeris 38, Katalikų universiteto Mozambikas statutas ir reglamentas galiojo turizmo ir informacijos vadybos fakultete.

Mozambikas yra šalis statomas su daugybe galimybių, tačiau taip pat su daugeliu problemų ir iššūkių. Regioninė ekonomika globalizuotame pasaulyje turi specialistus, kurie žino, kaip taikyti principus tikrai žmogaus vystymosi, kovos su skurdu ir gerinti gyvenimo sąlygas vietos gyventojams ir bendruomenėms visoje Mozambikas. Spręsti dėl kūrybinių, novatoriškų ir konkurencingų specialistų poreikį, kad šis sektorius yra reiklus, turizmo fakultetas ir informacijos valdymas yra didžiuojamės galėdami pristatyti šį meistrą.

Mes ketiname pasiūlyti visapusišką išsilavinimą, kokybės, paklausos, apmąstymų ir mokslinių tyrimų lygį, savo magistro laipsnį. Siūlome rengti aukštos kvalifikacijos specialistus į sektoriaus ir ekonomikos planavimo plėtros specialistų, galinčių priimti sprendimus ir sėkmingai spręsti praktines problemas analizės, dėl ekonomikos plėtros ir harmoningas ir tvarus socialinio labui.

Dėmesys, kad šis meistras suteikia politinį komponentą ir plėtros valdymas išplėsti mūsų meistrų viziją ir skrudinta duona jiems naujas užimtumo galimybes profesinės susijusiose srityse.

profilis

Į regioninės ekonominės plėtros ir vietos magistras yra profesinė galėtų skatinti ekonominę ir socialinę plėtrą regionų ir vietos lygiu. Jūs žinote, metodus ir žinoti, kaip taikyti atitinkamus metodus projektuoti strategijas, spręsti konkrečias problemas ir praktines bendruomenes. Absolventas gali dirbti valdžios ir nevyriausybinių institucijų, susijusių su plėtra, kad galėtų analizuoti vietos socialinę ir ekonominę tikrovę, atsižvelgiant į turimas teorinis pagrindas.

Į ekonominės plėtros vietos ir regionų valdžios magistras gali reaguoti į bendruomenės dinamišką ir kūrybiškai problemas. Remiantis vietos potencialą, jis pritraukia partnerius ir nacionalinių bei tarptautinių investuotojų. Žinių iš dalyvaujančių socialinės-ekonominės plėtros aspektus, ji gali kurti intensyvių mokslinių tyrimų sukurti naujovišką planavimą, rasti sprendimus į iššūkius, kad skurdas ir plėtra turi, gerinti gyvenimo bendruomenių kokybę.

Ačiū asmeninį ir novatorišką mokymą, in regioninės ekonominės plėtros ir vietos magistras įgyja konkrečias vadovavimo įgūdžius, bendravimo ir vadovavimo įgūdžius, asmeninį ir profesinį tobulėjimą, būtinas užima atsakomybės poziciją šalies plėtrai, ypač socialiniu ir perspektyvos ekonominis.

Tikslinės auditorijos regioninės ekonominės plėtros ir savivaldybių absolventų magistro specialistai iš įvairių sričių, kurie nori skirti tabalhar į socialinę-ekonominę šalies plėtrą, kovos su skurdu ir žmogaus ir socialinės reklamos mugėje.

įgūdžiai

Į ekonominės plėtros vietos ir regionų valdžios magistras gali dirbti kaip viešojo sektoriaus ekspertas taip pat privatus, su patirtimi:

 • Žinant regioninį PAVB ekonomika, pagrindiniai susiję su aplinkos ekonomikos klausimai ir pagrindiniai šiuolaikinių ekonominių problemų ir turėti įrankius, pateikti atsakymus į dabartinius iššūkius.
 • Žinoti pagrindinius mokslinių tyrimų metodologijas ir žinoti, kaip plėtoti mokslinių tyrimų projektus įsikišti į vietos ekonomikos plėtrai.
 • Žinant pakeitimus gaminamas plėtojant tarptautinį ir vietos lygiu ir gebėti analizuoti potencialius būsimus pokyčius Mozambiko kontekste.
 • Žinant įstaigų ir valstybinių ir privačių institucijų, dirbančių bendradarbiavimo ir plėtros veiklą, taip pat vietos valdžios sociologiją.
 • Žinant vietinius užimtumo rinkas ir mechanizmai didinti šias rinkas.
 • Žinant statistinius metodus ekonomikos tyrimo duomenimis, taip pat analizės regionų ir vietos ekonomikos rodiklių metodus.
 • Žinant pagrindinius modelius ir socialinės-ekonominės plėtros teorijas.
 • Žinant tarptautinės prekybos principus.
 • Žinant mikro ir makro-ekonomikos principus vystymuisi.
 • Žinoti principus, kad socialinė doktrina Bažnyčios pasiūlymai dėl daugiau teisingos ir žmogaus vystymosi.
 • Žinoti, kaip piešti ir siūlyti plėtros politiką, integruoti į regionų plėtros projektuose.
 • Žinant palaikykite planus ir siūlyti socialinius ir ekonominius vystymosi strategijas rajonuose, mažinti skurdą ir gerinti gyvenimo bendruomenių kokybę, paliekant galimybes ji pateikė.
 • Gebėti efektyviai bendrauti su skirtingais partneriais įvairiose situacijose, ir dirbti kaip komanda, kuriant grupės potencialą.
 • Gebėti atlikti pagrindinių problemų, susijusių su plėtra diagnozę ir taikyti principus, atitinkančius socialinę ir ekonominę pažangą.
 • Gebėti tarpininkauti tarp skirtingų plėtros veikėjams, veikiantiems vietos lygmeniu (asmenų ir vietos bendruomenių, valstybinių ir privačių, vietos ir tarptautiniai veikėjai), ir bendrauti su vietiniais ir tarptautiniais partneriais, siekiant užtikrinti socialinę-ekonominę plėtrą bendruomenėse.
 • Ar etikos, pagarbų socialinę viziją aplinkai ir vietos bendruomenei, ir turi jautrumą sugeba integruoti šias temas planavimo ir plėtros politiką, kuri vienija ekonominio vystymosi interesus ir realią naudą yra skirtas bendruomenėms, už skatinimas tikrai žmogaus vystymuisi.

Karjeros perspektyvas

Profesionali apmokyti šiame magistro gali dirbti, be kitų galimybių, kaip antai:

 • Konsultantas privačioms įmonėms.
 • Treneris specialistų įvairiose srityse, susijusiose su socialinę-ekonominę plėtrą.
 • viešųjų vadybininkai įvairiais lygiais, daugiausia miesto ir rajono vyriausybių.
 • Pareigūnas, vadovas ir projekto konsultantas NVO ir nacionalinių bei tarptautinių organizacijų, valstybinių ir privačių, įskaitant ekonominės plėtros organizacijų ir vietos plėtros agentūrų, taip pat bendradarbiavimo agentūrų, kurios skatina vystymąsi ir kovą su skurdu.
 • Tyrėjas dėl regioninių ir vietos plėtros studijų centrų.

mokymo planas

Norėdami baigti magistrantūros kursą regioninės ekonominės plėtros ir vietos, kiekvienas studentas turi sukaupti 90 akademinių kreditų, įskaitant 60 kreditų kreiptis į mokomaisiais dalykais ir likusios 30 į kursinį darbą (disertacijos) pabaigoje paruošimo. Kas nėra baigti disertacijos dalyje, turi teisę į antrosios pakopos studijų diplomas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2017

Apie mokyklą

A Universidade Católica de Moçambique, em sintonia com estas palavras da Constituição Apostólica EX CORDE ECCLESIAE do Sumo Pontífice JOÃO PAULO II sobre as Universidades Católicas, fundamenta a sua e ... Skaityti daugiau

A Universidade Católica de Moçambique, em sintonia com estas palavras da Constituição Apostólica EX CORDE ECCLESIAE do Sumo Pontífice JOÃO PAULO II sobre as Universidades Católicas, fundamenta a sua existência nos sentidos de Verdade e de Serviço e busca de forma permanente a unidade na variedade do conhecimento humano. Skaityti mažiau