Magistro Laipsnis Telekomunikacijų inžinerijos ir MBA (MIT-MBA) Dukart studijų programa

Master121

MEM programa (Master of Engineering Management) yra sudaryta iš telekomunikacijų inžinerijos ir verslo administravimo magistro (MBA) magistro laipsnį. Šio studijų programos tikslas yra mokyti naujų lyderių 21-ojo amžiaus IRT sektoriuje. Ši programa, vienas iš pirmųjų magistrantūros kursus Europoje kombinavimo inžinerijos, technologijų ir verslo administravimo, yra grindžiama tais pačiais principais, kurie įkvėpė JAV konsorciumo MEMPC narius.

Tarpdisciplininį mokymą inžinerijos ir verslo administravimo, kartu su didelio dėmesio problemų sprendimo įgūdžių, užtikrinama, kad šios jaunieji specialistams puikią karjerą bet kurioje organizacijoje, kuri atrodo taikyti IKT, siekiant pagerinti gamybos procesus.

Ši programa apima siūlomų pagal ICAI mokyklos inžinerijos su ICADE patirtį verslo valdymo ir administravimo tradicinį inžinerijos mokymo. Šis derinys sukuria profesionalų profilį, suteikia pridėtinę vertę bendrovėms pramoninių, technologinių ir verslo sektoriuose ir patikslina mūsų absolventai vienas nuo kito, ir visi per praktika pagrįstą programą, kurioje studentai vaidina pagrindinį vaidmenį. Be to, programa yra puikiai pritaikyta prie visuomenės, kurioje internacionalizavimo bei ryšių ir vadovavimo įgūdžiai yra būtini siekiant profesinės sėkmės.

Programa yra sukurta taip, kad studentai gali plėtoti įgytas abiejų laipsnių per dvejus metus įgūdžius ir gebėjimus. Padidėjo darbo krūvis, charakteristika dvigubo laipsnio programą, reikalauja, kad studentai turi stiprią organizacinę, studijų ir su darbu susijusių įgūdžių. Visą programą, studentai nuolat vadovautis ir remiami savo dėstytojų ir kuratorių.

Studentai, kurie baigę magistro galite registruotis Ispanijos profesinės asociacijos telekomunikacijų inžinierių ir dirbti legaliai reglamentuojamai profesijai Telekomunikacijų inžinerija.

Priėmimas

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai:

  • Bakalauro laipsnis Telematikos inžinerijos iš mūsų inžinerijos mokyklos.
  • Bakalauro laipsnį inžinerijos telekomunikacijų technologijų ir paslaugų iš kitų mokyklų su stipriu akademinės įrašo.
  • Studentai, turintys bet kurią kitą bakalauro laipsnį prilygsta minėtų programų, taip pat gali būti taikoma, nors jie gali būti reikalaujama užbaigti papildomą, parengiamuosius kursus.

Priėmimo procesas ir kriterijai:

visi bus atsižvelgiama į studento išsilavinimo, motyvacinis laiškas, pokalbis (neprivaloma) ir komanda iš anglų kalbos. Priėmimo komitetas išnagrinės prašymą ir praneša apie savo sprendimą ir atitinkamą registravimosi terminas, kai taikoma, elektroniniu paštu ir paštu.

Dotacijos ir finansinė pagalba

Universitetas, kaip Katalikų Bažnyčios institucija, skirta visiems visuomenės nariams, siūlo stipendijas ir finansinę paramą savo studentams asortimentą, padėti su studijų išlaidas ir užtikrinti lygias galimybes, pagrįstas individualių poreikių kiekvienam studentui.

Ši pagalba ateina tiesiai iš universiteto, nuo įnašų į Comillas-ICAI universiteto fondo, Bažnyčios Dotacijos fondo, nesavarankiškų pamatų kandidatų į kunigystę ir iš kitų organizacijų ir asmenų.

Studentai Universitete yra tinkamos nauda tokia pat kaip kitų Ispanijos universitetų studentams, susijusius su mokyklos draudimas, oficialių dotacijų ir kitų dotacijų.

Karjera ir akademinės perspektyvos

MAGISTRO profilis

Šis laipsnis programa patvirtina mokiniai įvesti reguliuojamą Telekomunikacijų inžinerijos profesiją, pagal galiojančius teisės aktus. [BOE,].

Į ICAI Magistro programa Telekomunikacijų inžinerijos buvo sukurta siekiant suteikti multidiciplinary ir išsamų išsilavinimą, derinant tradicinius inžinerijos mokymo turintys didelę vadovavimo švietimo tarptautiniame kontekste su ugdant profesinius ir bendravimo įgūdžių.

Atsižvelgiant į dukart studijų programą "MIT-MBA atveju, studentai gauna magistro verslo administravimo (MBA) laipsnį, kuris palengvina priėjimą prie vadybos ir administravimo pareigas.

Be to, šis laipsnis leidžia studentams prisijungti prie doktorantūros programas.

Karjeroje

ICAI Telekomunikacijos Inžinieriai yra profesionalai, kurie veda projektus informacinių technologijų ir komunikacijų srityse, atsižvelgiant į atsakomybę ir tenkinančio lyderio pozicijas įgijo įgūdžių iš įvairių sričių mokslo technologijų ir sistemų integracija. Kai kurie iš jų profesinių gebėjimų yra:

  • Projektų, apskaičiuoti, ir dizainas ryšių sistemos ir įranga.
  • Projektų, statyti, eksploatuoti ir prižiūrėti ryšių infrastruktūrai.
  • Verslo vadyba ir administravimas.
  • R + D.
  • Konsultacijos.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 35 daugiau kursų Universidad Pontificia Comillas »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
38,205 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date