Magistro Mokslo Informacinių sistemų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Master Of Science informacinių sistemų (IVS) yra skirta parengti studentus pozicijas informacinių sistemų ir susijusiose srityse. Mokymo programa yra orientuota į vis geresnį supratimą apie informacinių sistemų naudojimo, siekiant padidinti verslo procesai ir sprendimų priėmimo procesas, susijęs su jais. Verslo teorija susijungė su informacinių sistemų teorijos parengti lyderių sėkmės viešojo ir privataus verslo aplinkoje. Praktinis taikymas akcentuojamas visoje mokymo programoje.

Programos tikslai

Pagrindinis tikslas Viu anketa MIS programa yra suteikti visapusišką supratimą apie informacinių sistemų organizacijose. Šia programa siekiama išmokyti studentus su žinių ir įgūdžių, kurie leistų jiems dėmesys sutelkiamas į informacinių technologijų sprendimų ir verslo procesus, siekiant patenkinti informacijos poreikius įmonių ir kitų įmonių siekiant tikslų veiksmingai ir efektyviai. Programa taip pat moko studentus: nustatyti ir spręsti problemas, naudojant analizės ir kritinio mąstymo įgūdžius; efektyviai bendrauti naudojant vizualines, matematinis ir kalbos įgūdžius žodžiu ir raštu pristatymai režimus; plėtoti makrolygio vizija suprasti, kad pasaulis yra susijusių sistemų rinkinys, o problemų sprendimo kontekstus neegzistuoja atskirai. Galiausiai, programa siekia išmokyti studentus prisidėti prie tarpvalstybinio funkcinių grupių, įskaitant geografiškai nutolusių grupių.

IVS programa Būtinos sąlygos

Visos naujos MIS mokiniai turi tam tikrų pagrindinių įgūdžių sėkmingai MIS programą. Studentai, kurie neturi reikiamos fone verslo administravimo ir informacinių technologijų reikia imtis kai kurių arba visų būtinųjų kursus, kol jie pradeda dirbti pagrindinius kursus. Kai kuriais atvejais, programa prielaida kursai gali turėti kurso prielaidos turi būti imtasi prieš įtraukiant į programą išankstinius kursus.

IVS Pagrindiniai kursai

IVS pagrindiniai kursai suteikia studentams įgūdžių ir žinių, reikalingų visų informacinių sistemų specialistai. Kartu su konkrečių techninių sričių informacinių sistemų žinias, šie kursai yra skirti pagerinti bendravimą ir kitus įgūdžius, susijusius su darbo kryžminio funkcinės komandos.

Specializacijos

Žinių valdymas

Šiandienos verslo aplinka yra konkurencinga ir greitas; su naujais verslo praktika ir gaminiai nuolat diegiami, organizacijos turi būti novatoriška išgyventi. Žinių valdymas yra vis svarbi palaikyti organizacijos sėkmę ir konkurencingumą bei organizacijos turi valdyti žinias formaliojo technologinių praktikos ir neformalių socialinių sistemų. Elementai šios praktikos apima organizacinę strategiją ir žinias, padedančias žinių darbo srautus, duomenų valdymą, mokymosi ir dalijimosi žiniomis ir žinių perdavimą.

Popierizmą ir internete pasauliai vis labiau tarpusavyje susiję ir tai yra labai svarbus organizacijos rasti būdų, kaip užtikrinti galimybę, efektyvumą ir saugumą visoje savo veikloje, tinkamai valdyti dokumentus. Taip pat svarbu, kad organizacijos taikyti pramonės standartus rizikos valdymo principus, susijusius su dokumentų kontrolės, pramonės įrankius ir metodus, kad optimizuoti ir supaprastinti projektų dokumentų valdymo, naudojant dokumentų valdymo sistemas, kurios užtikrina saugią saugyklą, dokumentų piratavimu, lengvai paimti ir archyvavimas, visą gyvenimą trunkantį ciklą administravimą ir įrašyti valdymas.

MIS absolventai, kurie specializuojasi žinių valdymo galės padėti organizacijoms atitinka visus minėtus poreikius ir efektyviai valdyti žinias, siekiant išlaikyti konkurencingą verslo pranašumą.

Duomenų valdymas

Kiekviena organizacija - ar tarptautinė korporacija, ne pelno siekianti, ar vyriausybinė agentūra - turi duomenų bazių valdymo specialistams rengti, įgyvendinti ir palaikyti įmonių duomenų bazes ir kaupti duomenis iš įvairių šaltinių remti organizacijos verslo tikslus. Tinklinė įmonių duomenų bazės yra labai esminiai verslo įrankiai Šiandieniniame pasaulyje gausiai ryšį. Įmonių duomenų bazės yra būtina organizacijos sėkmę ir augimą, ir patyrusius specialistus su teise praktinių įgūdžių reikia įgyvendinti, palaikyti ir užtikrinti jų.

"Business Intelligence ir duomenų" Analytics "

Organizacijos sukaupę didelius duomenų rinkinius iš daugiau nei metus savo operatyvinės veiklos. Daugeliu atvejų, šie duomenys buvo stumiama į duomenų saugyklas iš verslo veiklos duomenų bazėse. Kaip organizacijos siekia išlikti konkurencinga ir atskirti save, jie pažvelgti į šių masinių duomenų rinkinių paslėptų modelių, kurie gali būti konvertuojami į konkurencinį pranašumą. Be saugomus sandėliuose duomenimis, Lietuvoje yra didelių kiekių duomenų daugelyje socialinės žiniasklaidos, kurie tapo mūsų gyvenimo dalis ir šiandien. Duomenų analizė (arba dideli duomenų analizė) bando apibėgti gyvybiškai įkalčiais iš visų šių duomenų šaltinių padėti organizacijoms jų vidutinės trukmės ir ilgalaikį strateginį planavimą.

Kibernetinė sauga

Dauguma organizacijų šiandien yra visiškai priklausoma nuo verslo tinklų, kurie yra prijungti prie interneto, kad jie galėtų bendrauti su savo verslo partneriais ir klientais. Pažeidimas į šių tarpusavyje subjektų saugumo gali sukelti didžiulių finansinių nuostolių, pažeidžia privatumą, ir net gyvybei. Taigi, grėsmės elektroninėje erdvėje yra grėsmės pačią audinio mūsų visuomenėje. Yra svarbu poreikis kibernetinio saugumo specialistai, siekiant apsaugoti mūsų elektroninėje erdvėje infrastruktūrą naudojant kelis gynybos mechanizmus.

Įmonių Projektų valdymas

Didelė įmonė projektus, kad jie bus baigti laiku ir neviršijant biudžeto ir apimties valdymas visada buvo didžiulis iššūkis projektų komandų. Projektų valdymo istorija yra šiukšlinas su daugeliu pavyzdžių projekto nesėkmių: Projektai, kad išplito biudžetus, buvo pristatytas per vėlai, arba ne iki galo patenkinti klientų lūkesčius, kalbant apie tokią sistemą, funkcijas. Šiandien projektų valdymas aplinka pasižymi, pasklidusius virtualių komandų, kurie naudoja bendrus technologijas pristatyti projektus. Akivaizdu, kad organizacijos turi specialistų, kurie gali įgyvendinti šiuos projektus pagal nustatytus apribojimus laiko, biudžeto ir apimties, kontroliuojant ir valdant riziką. Būtina, kad įmonė projektų ir suinteresuotųjų šalių lūkesčius portfelis būtų veiksmingai valdoma.

Informacija užtikrinimo

Mūsų vis internetą įjungtas ir "prijungtas-in" pasaulyje, kuriame dauguma organizacijų yra visiškai priklausomi dėl sąveikos su verslo partneriais ir klientais internetu, užtikrinant informacijos yra itin svarbus. Valdant riziką, susijusią su naudojimo, perdirbimo, saugojimo ir informacijos perdavimo ar duomenų, taip pat sistemas ir procedūras, naudojamas šiais tikslais valdyti, yra prioritetiniai daugelyje organizacijų. Informacija užtikrinimas apima vientisumą, prieinamumą, autentiškumą, ne atsižadėjimas ir konfidencialumo naudotojų duomenų mobiliųjų prietaisų, kompiuterių sistemų ir įmonės duomenų bazės apsaugą. Šios apsaugos taikomos ir duomenų tranzito ir duomenų ramybės įvairių rūšių fizinių ir elektroninių saugyklų. Be to, įgyvendinant veiksmingą verslo nenumatytų atvejų planavimą, saugumo valdymo ir atkūrimo planavimas yra neatskiriama informacijos užtikrinimas.

Sveikatos informatika

Sveikatos priežiūra visada buvo ir visada bus labai svarbus mūsų gyvenimo dalis. Technologija tapo neatsiejama aspektas šiandienos sveikatos priežiūros sistemų ir šių sistemų ir toliau gauti protingesni, nes daugiau programinės įrangos yra integruota gerinti sveikatos priežiūros paslaugų teikimo kokybę. Svarbūs aspektai šių sistemų yra tinkamai valdyti pacientų duomenis, sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelius, sveikatos priežiūros ekonomikos, etikos ir teisinius klausimus, ir taip toliau.

Karjeroje ir galimybės

  • Duomenų administravimas
  • Valdymas Tiekimo ir pasaulinius projektus
  • Kibernetinio saugumo specialistai
  • Mokslinių tyrimų ir informacinių technologijų plėtra ir susiję produktai ir paslaugos
  • sistemos integrationM
  • IT projektų valdymas
  • IT konsultantas projektams, kurie apima didelę priklausomybę nuo informacinių sistemų
  • Tinklai, telekomunikacijų ir infrastruktūros
  • Analitikas informacinių sistemų plėtros projektų
  • Instruktorius kolegijoje ar universitete mokymo informacinių sistemų, susijusių su kursai
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2016

Apie mokyklą

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning availab ... Skaityti daugiau

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning available anywhere. Our programs are structured to allow students great flexibility in the design and direction of their own studies. At the same time, every student is assigned a personal mentor who acts as a guide in course selection and career orientation. VIU offers tuition scholarships to high potential students, because we believe that good education should be available to everyone, including those who do not have the necessary funds to pursue higher education. Skaityti mažiau