Magistro Mokslo Informacinių technologijų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Magistrė Informacinės technologijos (MIT) Programą rengia studentus lyderio vaidmens, IT pramonei. Programa suteikia žinių ir įgūdžių per visą spektrą pranešimus pramonės - sistemos inžinerijos, sprendimų priėmimo IT, etika ir teisė, kompiuterinių tinklų, duomenų bazių technologijų, IT valdymo ir strategija, interneto svetainių kūrimas, ir informacija užtikrinimo.

Programos esmė yra orientuota į statybos kritinio mąstymo įgūdžius, kuriais remiantis būtų profesinius sprendimus ir kurti ir įgyvendinti sprendimus suderinti su verslo poreikiais pamatai. MIT programa remiasi šių mąstymo įgūdžius per išmanyti teorinius metodus, principus ir priemones, taip pat apie pagrindines informacinių technologijų klausimais ir procesų tyrimui. Temos apima sistemų inžinerija, sprendimų priėmimo IT, etikos ir teisės klausimai, kompiuterinių tinklų, duomenų bazių technologijas, IT valdymą ir strategiją, interneto svetainių kūrimas, informacijos pagarbą.

Fakultetas su abiem mokslo ir pramonės sričių, taip pat teikti praktinę perspektyvą. Realaus pasaulio problemos ir galimybės su programine įranga intensyvias sistemas, išnagrinėtos ir metodai, įvertinti, priimti ir pasinaudoti naujomis technologijomis, išmoko. MIT studentai bus glaudžiai bendradarbiauja su kolegomis IT specialistams, užbaigti klasės užduotys komandose, siekiant parengti studentus realaus pasaulio darbo aplinkoje ir kurti savo profesinius tinklus.

Galimas karjeros kelią: Tinklo administratorius, Tinklo Architektas, IT vadybininkas, vyriausiasis technologijų pareigūnas, tinklo ir saugumo inžinierius, Web Developer, integracija inžinierius, tinklų ir sistemų administratorius.

Laipsnis Reikalavimai

Programą sudaro septyni (7) pagrindinius kursus ir penkių (5) pasirenkamuosius kursus. Pasirenkamųjų kursų suteikti pagrindą studentams toliau plėtoti kompetencijas įtraukti į pagrindinių kursų, remdamiesi savo interesų sritį galimybę.

Pasirengimo IMT programa

Studentai, kurie vertėsi bakalauro laipsnį su mažiau nei 120 bakalauro kredito valandos gali būti skiriamas sąlyginio į MIT programą, jei jie registruotis į ir sėkmingai užbaigti likusias kredito valandos, pasirinkdami iš bakalauro Computer Science (BK) bakalauro kursus siūlomi vertikaliosios integracijos įmonei. Tarp 120 reikalingus kredito valandos, MIT programa Privalomos kursai turi būti įvykdytos. Prieš pasirenkant PRE-MIT kursus, studentai turi kreiptis į savo akademinę patarėjas, kuris patars juos apie atitinkamus pasirinkimus iš Peržiūrų skaičius anketa BCS programą kartu laikantis MIT programos sąlygų. Sėkmingas PRE-MIT kursai leis šie studentai užbaigti bakalauro kredito valandos reikalavimą 120, ir įveskite į programą ..

Tikslai

Programos tikslai suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas: techninių ir organizacinių. Baigus programos, absolventai galės:

Techninėje srityje:

  • Panaudoti metodologinį požiūrį į sistemos kūrimą ir įgyvendinimą.
  • Kurti architektūrinių sprendimų kompiuterinių sistemų ir susijusių technologijų.
  • Kurti taikomąsias programas, naudojant duomenų bazių technologijas.
  • Įgyvendinti ir palaikyti tarpusavio ryšius ir sistemos infrastruktūrą.
  • Taikyti problemų sprendimo įgūdžiai web svetainių kūrimas, interneto duomenų bazių integracijos ir tinklo ir sistemos administravimo.
  • Kurti gylis pasirinktos srities specialistai.

Organizacinėje srityje:

  • Prisidėti prie verslo procesų per analizės, projektavimo ir optimizavimo metu, atsižvelgiant į organizacinius poreikius.
  • efektyviai bendrauti organizacijos viduje.
  • efektyviai bendrauti žodžiu, raštu, ir grafinių režimų.
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2016

Apie mokyklą

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning availab ... Skaityti daugiau

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning available anywhere. Our programs are structured to allow students great flexibility in the design and direction of their own studies. At the same time, every student is assigned a personal mentor who acts as a guide in course selection and career orientation. VIU offers tuition scholarships to high potential students, because we believe that good education should be available to everyone, including those who do not have the necessary funds to pursue higher education. Skaityti mažiau