Magistro mokslo ir technologijų branduolių sintezės

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kodėl studijuoti Fusion?

Branduolių sintezės mokslinių tyrimų spartėja ITER turi gerai apmokyti inžinieriai

Visame pasaulyje bendradarbiavimas branduolinės sintezės plėtros, kaip saugi, švari ir neišsenkantis energijos šaltinis yra dabar baigiant storosios testas reaktoriaus ITER statyba. ITER statomi Europoje (Kadaraše, Prancūzija) ir demonstruos 10 kartų maitinimo dauginimąsi tuo 500 MW lygiu.

ITER projektas yra suteikiant mokslo ir inžinerijos branduolinės sintezės didelį postūmį. ITER taip pat reikia naujos kartos aukštos kvalifikacijos inžinierių ir mokslininkų už jos veiklą. Eindhovenas technologijos universitetas pasirinko sintezės mokslo ir technologijos, kaip vieną iš savo aukšto lygio srityse, pradedant skirta mokslinių tyrimų grupę ir sukurti pilnos ugdymo programą sintezės tuo Master lygiu.

2 metų sintezės magistro Eindhoveno technologijos universitetas

Fusion magistras yra akivaizdus kelias tiems, kurie nori specializuotis sintezė. Mokymo programa yra tikrai tarpdisciplininių - derinant elementus iš taikomosios fizikos, mechanikos inžinerija ir elektrotechnika - ir akcentuoja tikslo orientuotą pobūdį sintezės mokslinių tyrimų. Taip pat tarptautinio pobūdžio sintezės mokslinių tyrimų, in tarpdisciplininių grupių ir visuomenės aspektus darbe akcentuojama programoje. Tiesiog būti tikri: Jūsų diplomas bus pasakyti "Master of Science ir technologijos branduolinės sintezės".

Tiems, kurie nori sujungti Fusion magistrantūros studijų su Taikomosios fizikos, arba elektros ar mechanikos inžinerijos, taip pat galima sudėti programą "dvigubo laipsnio", kuri sunaudojama apie 6 mėnesius papildomą tyrimą.

Taigi, jei esate šviesus ir ambicingi, domina aukštųjų technologijų, o ne drovus rimtas iššūkis, ir jausti už planetos tvarumo susirūpinimą Fusion gali būti tik už jus tyrimas. Kodėl ne jūs lašas / email / skype mums gauti daugiau informacijos?

Oh, ir pažymi, kad užsienio studentai yra labai laukiami mūsų Fusion Master. Visos paskaitos ir tyrimo medžiaga yra anglų, kuri yra darbo kalba grupės vistiek. Tačiau priklausomai nuo to, kur esate, gali būti specialios priėmimo kriterijai - tai patikrinti užsienio studentams informaciją.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2016

Apie mokyklą

Eindhoven University of Technology (TU/e) is a worldwide top 100 research university specializing in engineering science & technology. Our education, research and knowledge valorization contribute ... Skaityti daugiau

Eindhoven University of Technology (TU/e) is a worldwide top 100 research university specializing in engineering science & technology. Our education, research and knowledge valorization contribute to science for society: solving the major societal issues and boosting prosperity and welfare by focusing on the Strategic Areas of Energy, Health and Smart Mobility... Skaityti mažiau