Pramoninio dizaino skyrius dėmesys skiriamas pažangių sistemų, paslaugų ir susijusių produktų socialinės transformacijos dizainas. Pavyzdžiai: pažangiųjų apšvietimo sistemų, motyvacines technologijas remti sveiką gyvenseną, žaislai ir žaidimų paraiškas remti socialinę sąveiką ir fizinį aktyvumą, nešiojami technologijomis, sistemomis ir prietaisai sujungti žmones ir tt

Pramoninis dizainas pranoksta tradicinius motyvus formos ir funkcijos. Ji apima sąveikos ir sistemos pritaikymo, o taip pat sutelkiant dėmesį vartotojų poreikius ir kurti patrauklius vartotojų patirtį. Jūs esate pasirengę peržengti tiesiog projektavimo artefaktus ar patirtimi. Jūs turi teisę pasiekti tikrąją pokyčių sprendžiant problemas, susijusias su konkrečiais visuomenės ir verslo kontekstuose.

Magistro studijų programa pramoninis dizainas yra iš esmės sričių ir apima tris sritis Tyrimas: inžinerijos, socialinių ir Arts & Crafts moksluose. Tu Tikimasi, kad pasiekti tinkamą lygį visose trijose srityse. Be to, jums turėtų būti akademiškai ir analitiškai kompetentinga ir turi gerai išvystytą socialinius ir etinius gebėjimus. Departamentas taiko unikalią mokymo modelis. Per kompetencijos centre ir savarankiškas mokymasis jums sukurti jūsų pačių viziją ir tapatybę kaip dizaineris.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 19 daugiau kursų Eindhoven University of Technology »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date