Magistro programinės įrangos inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Magistrė Software Engineering (MSE) Programą rengia studentus tapti programinės įrangos inžinerijos specialistai. Absolventai yra pasirengę spręsti pasaulio poreikį specialistų, kurie taikomi informatikos, inžinerijos ir matematinius principus projektuoti, kurti, testuoti ir palaikyti programinę įrangą. Programos esmė yra orientuota į statybos kritinio mąstymo įgūdžių, kuriais remiantis būtų profesinius sprendimus, pamatai. Ši programa remiasi šių mąstymo įgūdžius per išmanyti teorinių koncepcijų, principų ir priemonių, šalia aprėpties pagrindinių programinės įrangos kūrimo problemas ir procesus. Temos apima: Reikalavimų inžinerija, programinės įrangos projektavimas ir statyba, patikra, bandymai, priežiūra, programinės įrangos proceso tobulinimą, projektų valdymo, kokybės užtikrinimo, ir tt Fakultetas su abiem mokslo ir pramonės sričių taip pat teikia praktines perspektyvas. Realaus pasaulio problemas ir galimybes, su programine įranga intensyvias sistemas, yra ištirta ir metodai įvertinti, patvirtina, ir pasinaudokite naujomis technologijomis išmoko. Studentai mokslo magistras Software Engineering programą, taip pat bus glaudžiai bendradarbiauja su kolegomis programinės įrangos specialistų, užbaigiant taikomus užduotis ir projektus per komandų.

Tikslai

Programos tikslai suskirstyti į tris pagrindines kategorijas: Techninė, organizacinė ir kompleksinis žinių, įgūdžių, ir polinkius. Baigus šią programą, absolventai galės: Į techninėje srityje:

  • Taikyti naujas programinės įrangos kūrimo technologijas kurti tvirtus programinės įrangos sprendimus.
  • Suprasti skirtumą tarp programinės įrangos inžinerijos ir sistemų inžinerijos santykius ir gebėti taikyti sistemų inžinerijos principai ir praktika programinės įrangos inžinerijos.
  • Suderinti prieštaringus projekto tikslus, ieškant priimtinų kompromisų per apribojimų išlaidų, laiko, žinių, rizikos, esamų sistemų ir organizacijų.
  • Analizuoti dabartinę didelę programinės įrangos technologijas, artikuliuoti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, palyginti ją su alternatyviomis technologijomis, taip pat nurodyti ir skatinti tobulinti ar pratęsimus šios technologijos

Organizacinėje srityje:

  • Tvarkyti in-house ir perduoti programinės įrangos kūrimas projektus.
  • Prisidėti prie verslo procesų per analizės, projektavimo ir optimizavimo metu, atsižvelgiant į organizacinius poreikius.

Per kompleksiniai srityse:

  • Analizuoti socialinius ir kitus išorinius poveikius, kartu su atitinkamų teisinių, reguliavimo, etikos ir profesiniais klausimais, verslo ir techninių sprendimų priėmimo procese.
  • efektyviai bendrauti su techninių, verslo ir vartotojo / kliento auditorijai.
  • Kurti gylis pasirinktos srities specialistai.

Pasirengimo MSE programa

Studentai, kurie vertėsi bakalauro laipsnį su mažiau nei 120 bakalauro kredito valandos gali būti skiriamas sąlyginio į MSE programą, jei jie registruotis į ir sėkmingai užbaigti likusias kredito valandos, pasirinkdami iš bakalauro Computer Science (BK) bakalauro kursus siūlomi vertikaliosios integracijos įmonei. Tarp 120 reikalingus kredito valandos, MSE programa Privalomos kursai turi būti įvykdytos. Prieš pasirenkant Pasirengimo MSE kursus, studentai turi kreiptis į savo akademinę patarėjas, kuris patars juos apie atitinkamus pasirinkimus iš Peržiūrų skaičius anketa BCS programą kartu laikantis MSE programos sąlygų. Sėkmingas PRE-MSE kursai leis šie studentai užbaigti bakalauro kredito valandos reikalavimą 120 ir įveskite į programą.

Laipsnio reikalavimus

Programą sudaro septyni (7) pagrindinius kursus ir penkių (5) pasirenkamuosius kursus. Pasirenkamųjų kursų suteikti pagrindą studentams toliau plėtoti kompetencijas įtraukti į pagrindinių kursų, remdamiesi savo interesų sritį galimybę.

Visos naujos MSE mokiniai turi tam tikrų pagrindinių įgūdžių sėkmingai MSE programą. Studentai, kurie neturi reikiamos fone skaičiavimo sąvokas arba programavimo reikia imtis kai kurių arba visų būtinųjų kursus, kol jie pradeda dirbti pagrindinius kursus. Kai kuriais atvejais, programa prielaida kursai gali turėti kurso prielaidos turi būti imtasi prieš įtraukiant į programą išankstinius kursus.

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2016

Apie mokyklą

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning availab ... Skaityti daugiau

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning available anywhere. Our programs are structured to allow students great flexibility in the design and direction of their own studies. At the same time, every student is assigned a personal mentor who acts as a guide in course selection and career orientation. VIU offers tuition scholarships to high potential students, because we believe that good education should be available to everyone, including those who do not have the necessary funds to pursue higher education. Skaityti mažiau