Read the Official Description

Tai Britų psichologų draugijos Akredituotas Psichologijos magistro yra skirta parengti absolventus psichologija su akademinių žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų atlikti praktinį darbą ir tyrimus per teismo kontekste.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Tai yra akredituota Britų psichologų draugijos. Tai reiškia, kad gauti magistro psichologijos taip pat baigia pirmąjį etapą savo profesinį išsilavinimą pagal BPS tapti kvalifikuotas specialistas pagal teismo psichologijos srityje (Chartered teismo psichologas).

Dėmesys maišymo tyrimus ir praktinę patirtį atsispindi programos komanda, kuri susideda iš teismo praktikos gydytojų ar mokslininkų, kurie kiekvienas turi didelę patirtį dirbant su nusikaltėliais ir aukomis dėl teismo kontekstuose JK diapazone. Prie magistrantūros psichologijos yra seksualinis Nusikaltimai ir nusižengimas tyrimų padalinys (SOCAMRU), kuri apima aktyvių mokslininkų grupė, šiuo metu užsiima bendro darbo su: - HM kalėjimų tarnyba - policijos tarnyba - National Health Service (NHS) - Aukštos Secure ligoninėse.

Tapimas diplomuotas teismo psichologas

Siekiant įgyti teisę gauti Chartered teismo ekspertizės psichologas statusą jums reikės būti absolventas narys visuomenėje su aukštosios pagrindas diplomuotų Narystė ir sėkmingai baigė Visuomenė akredituota magistrantūros psichologijos, kuri šis kursas suteikia.

Su šis kursas baigtas, jums reikės užpildyti Kvalifikacija psichologijos 2 etapas (QFP 2 etapas), susidedantis iš dvejų metų visą laiką prižiūrimas praktikos (ar dalį laiko ekvivalentas).

Patekimo reikalavimai

  • Jums reikės Britų psichologų draugijos (BPS) pripažintas bakalauro laipsnį (ne mažiau kaip 2,1) psichologijos ar lygiavertę kvalifikaciją, suteikiančią Magistras pagrindas diplomuotų Narystė BPS.
  • Visi pareiškėjai privalo paaiškinti, kodėl jie nori studijuoti Psichologijos kursą jų asmeninio pareiškimo.
  • Pareiškėjai, kurių bakalauro laipsnis yra 2.2 arba lygiavertis taip pat bus apsvarstytas, bet bus reikalaujama įrodyti atitinkamą teismo patirtį ir gebėjimą mokytis reikiamos akademiniu lygmeniu.
  • Vienas akademinės ir vienas profesinis nuoroda yra privalomi.
  • Galutinė atranka grindžiama interviu procesą nariai kurso komanda.

Mokesčiai ir finansavimas

Norėdami gauti informacijos apie mokesčius ir galimų finansavimo galimybes apsilankyti www.ntu.ac.uk/s3fees~~dobj

Jūsų karjera

Studentai paprastai pasirinkti magistrantūros psichologijos, nes jie nori gauti kaip BPS Chartered ir sveikatos bei priežiūros profesijų taryba Registravosi teismo psichologo ir siekti karjeros psichologijos. Kiti gali pasirinkti naudoti savo kvalifikaciją kaip slenksčiu link daktaro mokymo klinikinės psichologijos, dirbti baudžiamosios teisenos ir psichikos sveikatos parametrus, pavyzdžiui, policijos, kalėjimo, probacijos tarnybų, NHS, ir taip toliau.

Taip pat yra galimybė tęsti akademinę ir / ar mokslinių tyrimų karjeros psichologijos šią baigimo (pavyzdžiui, dirba kaip mokslinių tyrimų asistentas ar asocijuotos arba studijuoja doktorantūros). Iš tiesų, jūsų kvalifikacija psichologijos greičiausiai bus populiarus su visą eilę potencialių darbdavių, nes, be to, turintis in-gylis teorines žinias apie teismo psichologijos, jūs taip pat parodė gebėjimą rašyti esė ir ataskaitas ir pristatyti prieš kitus žmones (be kitų perleidžiamų įgūdžių).

Studentai Ši magistrantūros turi galimybę įgyti realios gyvenimiškos patirties per teismo nustatymus. Komanda vertiname įgyti patirties šioje srityje ir tai daro už savo ateities karjerą svarbą sunku, todėl siūlome daug įvairių projektų ir galimybių, kurios atvers duris į praktinį lauko teismo psichologijos pasirinkimą.

Program taught in:
Anglų

See 11 more programs offered by Nottingham Trent University School of Social Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019