Magistro studijų programa Statybos valdymas ir Inžinerija (CME) siūlo sukurtos aplinkos (BE) ir pramonės inžinerija ir inovacijų mokslų (ty & IS) padalinių, su savo skiriamojo tyrimų varoma ir projektų orientuotą požiūrį į švietimą. Šiuo tarpžinybinės programos dėmesys yra statybos valdymas ir urbanistikos: naudojant miesto / Statybinės mokslus ir valdymo ir inovacijų mokslus, siekiant kurti sprendimus miestų plėtros, ypatingą dėmesį skiriant išmaniųjų miestų. CME baigimo projektai yra glaudžiai susiję su vykdomų mokslinių tyrimų projektų BE ir IE & IS skyriai.

4TU-CME-

Dvejų metų CME studijų programa taip pat yra dalis 4TU Federacijos, susidedanti iš keturių universitetų technologijos Nyderlanduose. CME studijų programa yra derinama tarp trijų universitetų Eindhovenas universitetas, Delftas universiteto ir universiteto Twente, su atsižvelgiant pasirenkamuosius kursus kiekvienoje vietoje galimybe.

Charakteristikos programos

Iš aukštosios mokyklos vizija (toliau Masterprogram yra jo dalis) yra ta, kad studentai plėtoti asmeninį ugdymo programą. Todėl Masterprogram CME siūlo Jums

  • Kursų ir projektų serija su lankstumo ir įvairių sričių galimybių daug
  • galimybė įgyti tarptautinės patirties
  • Švietimas minkštųjų įgūdžių, pavyzdžiui, kūrybingumo ir komunikacijos įgūdžių mokymo programos
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 19 daugiau kursų Eindhoven University of Technology »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date