Magistro Strategija Ir Valdymas

NHH Norwegian School of Economics

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Magistro Strategija Ir Valdymas

NHH Norwegian School of Economics

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo
ECTS kreditai: 120
Trukmė: Dveji metai strategija ir valdymas dėmesys skiriamas, kaip vadovai ir darbuotojai gali sukurti verslą tapti veiksminga ir konkurencinga, tuo pačiu išlaikant socialinę atsakomybę. Kaip įmonės gali sukurti pridėtinę vertę ir sukurti konkurencinį pranašumą? Kaip verslo lyderiai per savo darbuotojams atlikti būtinus strateginius pakeitimus? Kas yra geras valdymas ir kas skatina produktyvias darbuotojus?

Iš strategijos tyrimas yra iš esmės suprasti, kodėl kai kurios įmonės sėkmingai, o kiti to padaryti negali. Pagal šią sistemą, strategija ir valdymo programa orientuota į dvi pagrindines klausimų, apšviesti šį bendrą temą skirtingais būdais:

Kas sukuria skirtumus veiklos tarp įmonių ir pramonės šakų ir kodėl tokie skirtumai išlieka laikui bėgant, ir kaip įmonės naudoja šias žinias kurti veiksmingas strategijas? Kaip kompanijos-per, gali vadovauti ir plėtoti asmenų, grupių ir organizacijų, padargų strategijas arba atlikti sudėtingus kaitos procesus?


sričių specialistų
Strategija ir valdymo programa apima dvi skirtingas sritis kompetencijos / temos, "Strateginės analizės" ir "organizacijos ir vadovavimo".

Strateginės analizės tema nagrinėja teorijas, mechanizmus ir praktinius pagrindus, kurie gali būti naudojami suprasti, kodėl gali atsirasti skirtumų veiklos tiek tarpusavio ir vidaus rinkose, kaip ir kodėl tokie skirtumai gali išlikti per tam tikrą laiką, ir kaip tai veikia strateginius sprendimus įmonėse.

Organizacija ir lyderystė tema nagrinėja patį verslą, daugiausia dėmesio skiriant iššūkius verslo lyderiai renkasi jie planuoja įgyvendinti arba diegti strategijas, kaip reikia vadovauti ir plėtoti verslą anketa žmogiškuosius išteklius, ir kaip galima atlikti sudėtingus organizacinius pokyčius.

tyrimai Skirtumas
Be to, mes siūlome metodinius kursus aukštesnįjį studentams, kurie nori parengti analitinius įgūdžius. Išplėstinė kursai bus suteikta magistro su "tyrimų pasižymėjimą". Studentai, kurie planuoja siekti daktaro laipsnį yra skatinami, parinkite bent du kėlimo kursus.


Norvegija yra pirmaujanti verslo mokykla
Tai daro skirtumą, kur studijuoti. NHH yra vienas iš geriausių verslo mokyklų Europoje ir yra išskirtinėje CEMS tinklo (www.cems.org) nare - strateginio aljanso 30 pirmaujančių verslo mokyklų, 65 tarptautinių bendrovių ir penkių NVO partneriais.

Mes laukiame talentingi studentai iš viso pasaulio į mūsų magistrantūros programas ir pasiūlyti jiems pirmojo kurso išsilavinimo - be mokesčio už mokslą.


Jokių mokesčių
NHH yra vyriausybė finansuoja universitetas, todėl mokesčiai nė viena paraiška ar mokesčius už mokslą. Kaip ne NHH studentas, tik mokestis jums reikia mokėti yra mažas semestras registracijos mokestis į studentų gerovės organizacijos Bergene (SIB), kad būtų galima pasinaudoti jų paslaugomis. Suma šiuo metu maždaug 800 NOK už semestrą. Kai kurie pareiškėjai privalo dokumentuoti finansines galimybes tam, kad būtų suteiktas leidimas gyventi studijuoti Norvegijoje (piliečiams už ES / EEE erdvėje ir Šveicarijoje).


3 iš 4 STUDENTŲ turėti darbą PRIEŠ baigimo
NHH absolventai turi atitinkamus laukiančias užduotis. Pagal mūsų neseniai užimtumo tyrimo 3 iš 4 studentai jau nusileido darbą, kol jie baigia. Vidutinis darbo užmokestis už NHH absolventų yra maždaug 524 000 NOK (apytiksl. 63 000 JAV dolerių), įskaitant naudą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 12, 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Price
Kaina
Nemokamai
Information
Deadline
Vas 15, 2019
Locations
Norvegija - Bergen, Hordaland
Pradžia: Rgp 12, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Vas 15, 2019
Pabaigos data Birželis 20, 2021
Dates
Rgp 12, 2019
Norvegija - Bergen, Hordaland
Galutinis paraiškų davimo terminas Vas 15, 2019
Pabaigos data Birželis 20, 2021
Price
Vyriausybė finansuoja, jokių mokslą.