magistro studijų programa - gyvūnų mokslo

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Magistro programa - gyvūnų mokslo

&nbsp

Ūkio gyvūnams, visų pirma tiekimo mus su maistu ir drabužiais, o mūsų sporto ir naminiams gyvūnams duoda mums kita nauda. Ar jums rūpi funkcijos ir mūsų gyvūnų sveikatos?

&nbsp

Mūsų naminiai gyvūnai yra labai svarbi mūsų visuomenei. Ūkio gyvūnams, visų pirma tiekimo mus su maistu ir drabužiais, o mūsų sporto ir naminiams gyvūnams duoda mums kita nauda. Ką gi, mes tikimės, kad mūsų gyvūnų, svarbu, kad jų abiejų pareigų gerai ir yra geros sveikatos. Mes taip pat turi atsižvelgti į įvairius mūsų visuomenės poreikius. Per patariamoji darbo, švietimo, mokslinių tyrimų ir gyvulininkystės, gyvūnų mokslininkai gali pagerinti gamybos ir mūsų gyvūnų gerovę. Per tarptautinį bendradarbiavimą, gyvūnų mokslas vaidina vis didesnį vaidmenį, kai kalbama, gerinti ir plėtoti gyvulininkystės praktiką. Programos trukmė - 2 metai ir parengs jums karjeros skaičių, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų.

&nbsp

&nbsp

Kiekis

&nbsp

Programa turi skaičius per pasirenkamuosius kursus įvairaus profilio srityse, kaip antai: 1) Ūkio gyvūnai, 2) Gyvūnai sporto ir kompanionas, 3) Gyvūnų elgesys, gerovės ir būsto, 4) biomedicinos ir gyvūnų sveikatai, 5) Gyvūnų mitybos ir valdymas, 6) Gyvūnų veisimo ir genetikos. Žinoma, iš šių vietų gali būti derinamas tinkamas būdas.


Gyvūnų, visų pirma, kuriai taikoma programa, arkliai, šunys, katės, pieno ir mėsinių galvijų, kiaulių, avių, ožkų, elnių ir naminių paukščių, nors paralelių yra atkreipiamas į kitų gyvūnų rūšių ligas. Kursai nuo 5 iki 15 kreditų ir 120 kredito programa baigiama magistro laipsnį projekto 30 kreditų.


Programos tikslas yra suteikti jums mokslinių problemų nustatymas, analizė ir sprendimo pagrindu, atsižvelgiant į gyvūnų ir visuomenės poreikius. Mokymo daroma įvairiais būdais, įskaitant grupės darbą, paskaitas, laboratorinius eksperimentus, seminarus, stažuotes, išvykas ir projekto darbo.

&nbsp

&nbsp

Ateitis

&nbsp

Gyvūnams ir jų sąveiką su žmogaus ir visuomenės interesus atvedė į dabartinę darbo rinką, yra stipri gyvūnų mokslo. Jūsų švietimas duos jums Gyvūnų mokslų magistro laipsnį su puikia pasirengti mokslinių tyrimų vykdymo karjeros metu. Kaip gyvūnų mokslininkas, galite dirbti konsultavimo, vertinimo, mokslinių tyrimų arba produkto vystymą,, tačiau yra ir patrauklių karjeros galimybių, mokymo, informacijos, žurnalistikos ir besivystančiame pasaulyje.

&nbsp

&nbsp

Būtinos sąlygos


180 HEC įskaitant 90 HEC Gyvūnų mokslų bakalauro laipsnį. Geras anglų kalbos žinias, lygus EngB Švedijos studentams.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2011

Apie mokyklą

SLU (Sveriges lantbruksuniversitet – Swedish University of Agricultural Sciences) is a university with a clearly defined role in society: to take responsibility for the development of learning and exp ... Skaityti daugiau

SLU (Sveriges lantbruksuniversitet – Swedish University of Agricultural Sciences) is a university with a clearly defined role in society: to take responsibility for the development of learning and expertise in areas concerning biological resources and biological production. Skaityti mažiau
Alsike , Alnarpas , Umeå + 2 Daugiau Mažiau