magistro tarptautinio verslo

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Magistras Tarptautinio verslo

Kadangi pasaulio ekonomika ir toliau susipins, korporacijų ir tarptautinių įmonių reikalauti pasaulio vadovų, kurie supranta, kaip organizacijos bendrauti per socialinius-kultūrinius ir politinius aplinkoje. Verslo specialistai, kurie supranta vyriausybės vaidmenį tarptautiniuose santykiuose ir pasaulio prekybos turės aiškų pranašumą per šiose aplinkose. Atsakant į šį didėjantį poreikį, Darla Moore verslo mokykla sukūrė International Business (MIB) programos ir MIB dvigubo laipsnio magistro programa.

Kodėl Moore mokykla MIB?

Į viršų rango visuomenės universiteto tarptautinio verslo kategorijos 23 metus iš eilės į apklausos "Amerika 's Best Aukštųjų mokyklų " - JAVNews & World Report

# 3 for "tarptautine patirtimi " tarp visų absolventų verslo mokyklų visame pasaulyje - Financial Times

Moore mokykla yra tarptautiniu mastu pripažintas lyderis tarptautinio verslo išsilavinimą. Mokykla sujungė jėgas su kitų dviejų pagrindinių žaidėjų tarptautinėje švietimo etape: Politikos mokslų ir teisė. It 's ne tik apie verslo - ji ' s apie viešojo vs privatus, Politika vs religijos ir istorijos vs ateityje. It 's apie tarpusavyje susijusiomis turimus žmogiškuosius ir ekonominius veiksnius, suprasti rinką ir, kur ateities ištekliai geriausias žaisti.

It 's apie įsisavinti tarptautiniame versle.

Programos apžvalga

Moore mokykla MIB (1 metai):

• Ar vienerių metų, tarpdisciplininis studijų programą kartu siūlo iš Pietų Karolinos Darla Moore verslo mokyklos, kolegijos menų ir mokslų (politikos mokslų) ir mokyklos teisės universitete.

• Teikia kultūros, socialinių-politinių ir institucinių struktūrų, per kurį pasaulio įmonių veikia dėkingi.

• Plėtoja tarpdisciplininei tarptautinį mąstyseną gaminti pasaulinės klasės lyderiai

Motorizuotosios pėstininkų brigados "Dvigubas Laipsnis (2 metai):

• Suteikia studentams galimybę praleisti du semestrus užsienyje studijuoja labai akredituotų universitetų, taip pat du semestrus tuo Moore mokyklą baigia MIB laipsnį.Po dvejų metų absolventai bus uždirbo du magistro laipsnius iš dviejų skirtingų universitetų!

• Pasiūlymai kelis dvigubo laipsnio galimybes mūsų studentams bendradarbiaujant su keliais universitetais visame pasaulyje, įskaitant:

  • Grande Ecole ESCP Europoje Paryžius, Prancūzija;
  • Koc universiteto Stambule, Turkijoje ir
  • Universitetas Mannheim Manheimas, Vokietija.

Priėmimo kriterijai MIB programa yra:

  • Bakalauro laipsnį verslo (pageidautina su tarptautinio verslo pagrindinis ar dėmesio)
  • Puikus užsienio kalbos
  • Konkurencinis GMAT rezultatas
  • Tarptautinė patirtis / poveikio
  • Įrodyta vadovavimo

&nbsp

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Since its founding in 1919 as the School of Commerce, the Darla Moore School of Business has grown into a thriving center of academic excellence, with an enrollment of nearly 4,000 undergraduate stude ... Skaityti daugiau

Since its founding in 1919 as the School of Commerce, the Darla Moore School of Business has grown into a thriving center of academic excellence, with an enrollment of nearly 4,000 undergraduate students and over 800 graduate students. Skaityti mažiau
Kolumbija , Kolumbija + 1 Daugiau Mažiau