Magistro teologijos

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Akademinė kompetencija ir tarpkultūrinis mokymasis

Teologijos magistras yra anglų kalbos intensyvios magistro programa, kurią akredituotų olandų-flamandų akreditacijos organizacija. Jis prasideda rugsėjo kiekvienais mokslo metais ir trunka vienerius metus (60 ECTS). Dėl savo mokslinių tyrimų dėmesio ir aukšto akademinio lygio, programa yra unikaliai pritaikyta antrajam magistro laipsniui rengiant mokymo tarnybą ir (arba) doktorantūrą.

Programa siūlo hermeneutišką ir kontekstinį požiūrį visose teologinėse subdisciplinose ir daugialypių kultūrinių susitikimų bei sąveikos su studentais iš viso pasaulio. Kaip programos dalyvis sužinosite apie skirtingą kultūrinę kilmę ir teologinius kontekstus. Tai yra tikrai tarptautinė ir tarpkultūrinė patirtis!

Programa

Teologijos magistras susideda iš keturių skirtingų kūrinių. Prieš pradėdami studijas Protestantų teologijos universitete, turite pasirinkti vieną iš šių specializuotų kūrinių, nes jis nustato mokymo turinį:

  • Orumo etika
  • Tarpkultūriniai susitikimai ir liudytojai
  • Gyvieji tekstai
  • Misijų bendruomenės

Studijų programa prasideda pirmame semestre su dviem tarpdalykiniais kursais, po kurio eina keturi pasirinkto takelio "profiliniai kursai". Vienas iš šių kursų vyksta mūsų partnerių institute - Groningeno universitete. Programos tarpkultūrinis dėmesys grįžta beveik visuose kursuose, todėl daugelio horizontų studentų dalyvavimas tampa mokymosi proceso šaltiniu.

Antrojo semestro metu tęsite programą su savo specializacija. Ši specializacija apima metodologijos ir specializacijos kursus, literatūros studijas ir baigiamąjį magistro darbą.

Trijų eigų pokalbis

Tarptautinis meistras suteikia puikų įėjimą į Vakarų teologiją ir kultūrą studentams iš Azijos, Afrikos ir Lotynų Amerikos. Mes esame gerai pasirengę padėti jums sukurti tiltą tarp savo kontekste ir Europos akademijoje. Dėl tos pačios priežasties studentų iš Vakarų numeris pasirinko šią ypatingą vienerių metų programą, nes ji suteikia kitiems pareikšti Pasaulio krikščionybės ir kultūrų teologija ekspoziciją. Mums patinka padėti jums gilinti trišalį pokalbį tarp savo kontekste ir jos iššūkius, Vakarų teologijos, ir krikščionių Šventojo Rašto ir tradicijos.

Pasaulinė krikščionybė klasėje

Protestantų teologinis universitetas yra vieta, kur studentai ir akademikai iš ekumeninio ir evangelikų įtikinimų susitinka ir moko Šventąjį Raštą ir krikščionišką tradiciją. Mes įsitikinusios, kad tik tada, kai mes susitinkame, kaip krikščionys iš įvairių kultūrinių ir socialinių kontekstų ir iš skirtingų teologinių sluoksnių mes galime augti mūsų supratimą apie "plotis ir ilgis ir aukštis, ir gylis, [iš] Kristaus meilę, kuri pranoksta žinias taip, kad [mes], gali būti pripildyti visos Dievo pilnatvės "(Efeziečiams 4: 18,19 NRSV).

Priėmimo sąlygos

Priėmimas į tarptautinį teologijos magistro programą reikalauja:

1. Teologijos bakalauro laipsnis arba lygiavertis pripažintos akademinės institucijos laipsnis, prilygstantis Olandijos akademiniam bakalauro laipsniui

2. Geras anglų kalbos mokėjimas , kurį demonstruoja:

  • TOEFL balas 575 (popierinis testas), 232 (kompiuterinis testas) arba 90
  • (Internetinis testas);
  • IELTS įvertinimas 6,5;
  • TOEIC balas 720;
  • Cambridge ESOL CAE 58-66.

3. Kreipdamiesi į OT arba NT studijas : įrodytas bakalauro lygio hebrajų arba graikų kalbos lygis. Kalbant apie hebrajų, tai reiškia, kad studijų krūvis turi būti ne mažesnis kaip 15 ECTS, o graikų atveju - ne mažiau kaip 20 ECTS (15 ECTS įprastų graikų studijų ir 5 ECTS NT graikų). Viena ECTS turi būti lyginama su 28 studijų valandų studijų apkrova.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Protestant Theological University (PThU) is a university for theology based on a religious view of life, located in Amsterdam and Groningen. The PThU aims at profound and relevant theological educ ... Skaityti daugiau

The Protestant Theological University (PThU) is a university for theology based on a religious view of life, located in Amsterdam and Groningen. The PThU aims at profound and relevant theological education and research with regard to developments in faith, church and Christianity worldwide. Work in the university is inspired by its close association with the church and a fascination for what faith does with people – explicitly including the personal faith of its staff and students. Skaityti mažiau
Amsterdamas , Groningenas + 1 Daugiau Mažiau