Magistro Vadybos

ESMT Berlin

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Magistro Vadybos

ESMT Berlin

ESMT s Magistro vadybos (MIP) rengia talentingi protus karjeros pasaulio verslo. ESMT magistro studijų vadybos sujungia gamtoje pasaulio bendrovių, taikomosios kursinių ir mokslinių tyrimų apie naujausias verslo ir valdymo teorijos. Priimti studentai turi akademinių sluoksnių įvairovė ir naudoti ne ESMT laiko įgyti vertingų žinių ir tarpdisciplininį patirtį taikyti savo ankstesnę patirtį ekonomikos ir vadybos problemas.

Programa suskirstyta į dvi srautų dėmesio skiriant tarptautinės vadybos. Vienas srautas (kiekybinis Verslo) Yra skirta kiekybinių sprendimų analitikų ir vienas upelis kūrybingų ir strateginių mąstytojų (Naujoviškas valdymas). Priklausomai nuo upelio, studentai gali pasirinkti tarp keturi specializacijų:

 • Verslo analitikos studijos
 • Finansai ir investicijos
 • Verslumas ir inovacijos
 • Pasaulinis & Skaitmeninis strategija

Graduate Management Admission Test arba ESMT MIP programa naudoja tarpdisciplininį požiūrį: studentai taiko analizės modelius suprasti pasaulinę ekonomiką, produkto kūrimo ir naujų metodų, technologijų valdymo per pasaulio kompanijų. Studentai planuoja tęsti toliau akademinę karjerą taip pat turi unikalią prieigą prie mokslinių tyrimų praktikos ir projektų su ESMT fakulteto.

Magistro laipsnį pereinamoji inovacijų ir taikomųjų verslą

ESMT anketa magistro studijų vadybos yra novatoriškas programa, skirta padedant viršų Vokietijos įmonių. Dvejų metų laipsnis renka pasirinktą grupę talentingų žmonių, kurie gali įrodyti, strateginį mąstymą jų taikymo MIM. Kursai pabrėžti, kaip šie metodai ir tyrimų metodai gali tolimesniam organizacijos pasaulinius tikslus verslo kontekste.

Studentai bus baigti projektus ir su pasaulinių kompanijų iki baigimo stažuotę; kai šio darbo turėtų būti padaryta užsienyje. Dažniausios su minkštais įgūdžių ir karjeros atspindys klasėje, programa padės mokiniams geriau suvokti asmenys, kurie gali daryti įtaką savo organizacijose. Kviečiame sužinoti daugiau apie žemiau ESMT MIM.

MIM programa privalumai

Mes nustatė keturias pagrindines stipriąsias kad padaryti ESMT magistro vadybos unikalus:

 • Firmos poveikis ir patirtis: ESMT MIM studentai baigtų iki 11 mėnesių taikoma Tyrimas: stažuotės, socialinį poveikį projekto, o darbas projekto. ESMT turi vis įmonių partnerystę su pasaulio bendrovių, kurios siūlo stažuotes ir projektų įvairovę.
 • Pažangiausios technologijos valdymas: Kursai integruoti kokybinę analizę į taikomų metodų pasaulio verslo valdymo, kad absolventai gali dirbti sparčiai besivystančiai verslo aplinkoje ir sėkmingai dirbti su technologijomis pagrįstų produktų ar naujoves ir paslaugas pasauliniu mastu.
 • Tarptautinis gabumai ir socialinis poveikis: Tuo ESMT, Vokietija labiausiai tarptautinio verslo mokykloje, kursai yra dėstomi pagal tarptautinę dėstytojų apmokyti geriausių pasaulio institucijas. Klasės visi turi išskirtinai įvairios studentų organizacijos. MIM kandidatai ketina studijuoti arba vokiečių arba dar užsienio kalbą. Visi studentai yra skatinami praleisti laiką užsienyje projektų ir stažuotes, kur įmanoma.
 • Minkšti įgūdžiai sparčiai augančiose karjeros: ESMT anketa mažos klasės dydžių ir taikomos požiūris užtikrina, kad studentams įgyti vertingos pristatymą ir komandinį darbą patirtį. Daugiau seminarai sutelkti dėmesį į konfliktų valdymo, diplomatinio bendravimo, derybų modeliavimas ir kitų įgūdžių, kurie gali būti skirtumas tarp absolvento stagnacijos ar skatinimo skirtumas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Turi būti laikoma, kad ESMT magistro vadybos programa, studentai turi:

 • Ankstesnis laipsnis (bent bakalauro ekvivalentas). Programos taip pat bus priimami nuo galutinio metų bakalauro studijų studentai, laukiančių užbaigti jų laipsnį.
 • Įrodymas tvirtą kiekybinį gebėjimų stoti į Kiekybinis Verslo srautas, arba per ankstesnės kursinių bakalauro studijas arba GMAT / GRE rezultatas metu.
 • Norint stoti į naujoviškus vadybos upelio, studentai su bet disciplinos ir puikios klasių laipsnį kviečiame kreiptis.
 • Idealiu atveju ne daugiau kaip 18 mėnesių magistrantūros darbo patirties
 • Įrodymas Anglų sklandumą (TOEFL mažiausiai 95 arba lygiavertis ne gimtoji). Mūsų kodas yra 8707.
 • Užpildyta paraiškos, įskaitant esė ir rekomendacijas
 • Galutinis Priėmimo interviu per Skype

Finansavimas ESMT MIP

ESMT anketa magistro valdymas yra puiki investicija į savo ateitį. Dauguma studentų finansuoti savo studijas per santaupų, tėvų parama ir paskolų derinį.

ESMT ribotas stipendijų lėšas viršų pareiškėjams, remiantis nuopelnais.

Tėvams, skaitykite mūsų puslapyje čia norėdami gauti daugiau informacijos apie finansavimo galimybes.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2018
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Price
Kaina
25,000 EUR
Locations
Vokietija - Berlin, Berlin
Pradžia: Spal 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2018
Vokietija - Berlin, Berlin
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price
pilnas dvejų metų programa.
Vaizdo įrašai

ESMT Master's in Management

ESMT Berlin's MIM Program (Master's of Management)