Magistro verslumo, inovacijų ir technologijų

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

Kodėl šis kursas?

Pasak "Wired" žurnalo, kai kurie iš labiausiai dinamiškų ir patrauklių karjeros galimybių šiuo metu galima rasti paleidimo ir smulkaus verslo sektoriuose. Daugėja abiturientų renkasi dirbti novatoriškas verslo įmones, o ne siekti labiau tradicinis pakopos darbo vietų. Strathclyde Magistro verslumo, inovacijų ir technologijų vietose absolventų prieš kreivė, kai jis ateina į turintys įgūdžių ir žinių, reikalingų padaryti šioje sparčiai juda poveikį ir sparčiai vystosi darbo rinkas.

Paskelbta per 12 mėnesių laikotarpį, magistrantūros verslumo, naujovių ir technologijų yra labai praktiška, karjeros orientuota programa, kuri spręstų pasaulinę paklausą talentingų verslininkų ir tiems, kurie dirba už verslo įmones.

Kurso etosas yra tai, kad griežta pažangiausius teorinės žinios turi būti derinamas su ypatingą dėmesį skiriant plėtoti praktinius įgūdžius, reikalingus sėkmingai vykdyti verslo veiklą. Kaip studentas dėl žinoma, jūs būsite įtraukta į vieną iš pirmaujančių Europos technologinių universitetų ir turės didelį įsitraukimą su dinaminio inovacijų ekosistemai.

Per unikalią virtualią inkubacijos programa, kartu su Waterloo universiteto Kanadoje, gausite tiesioginį poveikį Kanados pasaulyje pirmaujanti technologijų trikampis.

Ką jūs studijuoti

Programa apima teorijos ir praktinių įrankių pagrindu modulių derinys šalia unikalaus naujoviškų "lab" sesijų, kad sutelkti dėmesį į besivystančių specialistų kietos ir minkštos įgūdžius.

Laipsnis yra padalintas į tris dalis, kurios atspindi realaus pasaulio paleidimo scenarijų:

  • Mintys: vieną semestrą, jums sutelkti dėmesį į kūrybiškumą, ataką pripažinimo ir duomenų analizės įgūdžių
  • Kelių testavimas: Be semestrą du, dėmesys kryps į įsteigiant naują įmonę ir užtikrinti rinkos gyvybingumą prototipo produktą / paslaugą
  • Komercializacija: Baigiamajame semestrą, jums dirbti su išsamiu novatorišką projektą bendradarbiaujant su Waterloo universitete, Kanadoje, imituoti pareikšti produktą į rinką.

Pagrindiniai projektai

Magistrantūros verslumo, inovacijų ir technologijų laipsnis yra unikalus 60 kredito praktinės projektą, kuris būtų vykdoma bendradarbiaujant su Waterloo universitete. Šio projekto metu, jums dirbti inovacijų iššūkį ir taikys priemones ir metodus, jūs praktikavo per praėjusius metus. Naudojant Waterloo Virtuali inkubacinę platformą, jums pikis patyrę rizikos kapitalo ir kitų potencialių investuotojų Jungtinėje Karalystėje ir Kanados ekosistemoms.

Studentų konkursai

Jums bus tikimasi dalyvauti nacionaliniuose ir tarptautiniuose verslumo ir inovacijų prizais. Strathclyde universiteto turi stiprią įrašus į sėkmę įvairiose prestižinėse varžybose ir yra didelių nemokama paramos tinklai siekiant padėti studentams jų įrašų.

Hunter centras Verslumo suteiks ypatingą universiteto premija už geriausią projektą.

Strathclyde Verslumo tinklas

Strathclyde universitetas yra namo į Strathclyde Verslumo tinklo, pasaulio paramos tinklo dabartinių studentų ir absolventų. Tinklas remia daug tarptautiniu mastu sėkmingas studentų ir absolventų verslą ir jūsų galėtų būti šalia!

Patekimo reikalavimai

Pirma arba antra klasės pagyrimu laipsnis arba lygiavertis, bet tema. Nėra reikalavimas išankstinio darbo patirtį.

Anglų kalbos reikalavimai

Pareiškėjams, kurių gimtoji kalba yra ne anglų, IELTS minimalus Bendra Band balas 6,5 (be atskiro bandymo rezultatas žemiau 5,5) yra privalomi.

Karjera

Absolventų magistrantūros verslumo, inovacijų ir technologijų tikimasi rasti užimtumą įdomių vaidmenų įvairovė. Tai gali apimti:

  • steigimo startup
  • dirba verslumo ekosistemų paramos vaidmenį
  • perima šeimos verslas
  • dirba aukštos augimo MVĮ
Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 2016

Apie mokyklą

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Skaityti daugiau

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Skaityti mažiau
Glazgas , Atėnai , Ciurichas , Singapūras , Dar es Salaam , Manama , Kvala Lumpūras , Petaling Jaya , Muskatas , Muskatas , Dubajus , Abu Dabis , Milanas , Miunchenas , Pekinas , Tulūza + 15 Daugiau Mažiau