Magistro / daktaro laipsnis chemijos inžinerijos ir technologijos srityse

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programa yra pirmoji chemijos inžinerijos ir cheminio proceso dalis, įsteigta Kinijoje, užima 1% ESI pasaulyje.

Bendra informacija

 • Visos vietos: Šanchajus, Kinija
 • Trukmė:
  • Meistras: 3 metai
  • Daktaro laipsnis: 4 metai
 • Ankstyviausia pradžios data: 2020 m. Rugsėjis
 • Paraiškų pateikimo terminas: 2020 m. Birželio 30 d
 • Visos kalbos: kinų / anglų
 • Studijų tipas: Campus
 • Temas: Visas laikas
 • Mokestis už mokslą:
 • Meistras: kinų kalbos išmokytas 2 800 000 CNY per metus; Anglų kalbos dėstoma 3,4000 CNY per metus
 • Daktaro laipsnis: kinų kalbos dėstomas 3 500 000 CNY per metus; Anglų kalbos mokoma CNY 4,2900 per metus

Programos ypatybė

Chemijos inžinerija ir technologijos yra viena iš pirmųjų nacionalinės pagrindinės disciplinos partijų. 2000 m. Ji buvo įvertinta kaip aukščiausia disciplina Šanchajuje. 2008 m. Ji buvo įtraukta į pagrindinę nacionalinės „985 projekto inovacijų platformos“ statybos discipliną. 2014 m. Ji buvo išrinkta kaip pirmos klasės disciplina Šanchajuje. 2015 m. Ji buvo išrinkta kaip didžiausia disciplina Šanchajuje. pasirinktas kaip „Double-First class“ (pirmosios klasės disciplinos) statybos planas 2017 m.

Chemijos inžinerijos mokykla yra pagrindinis ECUST chemijos inžinerijos ir technologijos disciplinos palaikymo vienetas. Mokykla turi pirmąją valstybinių chemijos inžinerijos ir chemijos technologijos doktorantūros ir magistro laipsnio programų pakopą, pirmąją mobiliųjų stočių po doktorantūros pakopą ir pirmąją inžinerijos magistrantų priėmimo pakopą.

Karjeros plėtra

Dabartinės pagrindinės mokslinių tyrimų kryptys apima cheminių reakcijų inžineriją, cheminio atskyrimo inžineriją, cheminių procesų intensyvinimą, cheminę termodinamiką, naftos ir dujų perdirbimą, anglies I chemijos pramonę, energijos chemijos inžineriją, medžiagų chemijos inžineriją, chemijos produktų inžineriją ir kompiuterio molekulinę modeliavimą.

Jis turi išskirtinių pranašumų cheminių procesų inžinerijos ir gaminių inžinerijos srityse, ypač pramoninių reakcijų procesų ir reaktorių srityje.

Jis pasižymi dideliais laimėjimais pasižyminčiais ypatumais mokant naftos ir chemijos inžineriją, kuriant didelio masto pramoninius reaktorius ir kuriant aukštos kokybės medžiagas.

Stipendijos

 • Kinijos vyriausybės stipendija
 • Šanchajaus vyriausybės stipendija
 • ECUST prezidento stipendijų programa (Ph.D.)

Naudojimo medžiagos

 1. Paso kopija
 2. Aukščiausio išsilavinimo pažymėjimas, nuorašai ir HSK 4 pažymėjimas (kinų kalbos dėstomos didžiosios įmonės). Kandidatai, kurių gimtoji ar oficialioji gimtosios šalies kalba nėra anglų, turėtų pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymus, kad galėtų kreiptis dėl anglų kalbos dėstomų programų (TOEFL ≥ 70, IELTS ≥ 6 arba kiti anglų kalbos mokėjimo įrodymai).
 3. Priėmimo raštas (jei gautas)
 4. Du rekomendaciniai laiškai (parašyta kinų arba anglų kalbomis). Kandidatai turi pateikti du rekomendacinius laiškus, kuriuos pasirašo profesoriai arba docentai.
 5. Studijų planas arba pasiūlymas dėl tyrimų (parašyta kinų arba anglų kalbomis). Tai turėtų būti mažiausiai 800 žodžių.
 6. Kiti patvirtinamieji dokumentai (pvz., Paskelbti darbai, apdovanojimai ir pažymėjimai)
 7. Užsieniečio fizinio patikrinimo forma (fotokopija)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Rytų Kinijos mokslo ir technologijos universitetas (ECUST) yra Šanchajuje, prekybos, finansų, prekybos ir laivybos centre Kinijoje. ECUST buvo įkurta 1952 m., Tai yra vienas iš pagrindinių nacionalini ... Skaityti daugiau

Rytų Kinijos mokslo ir technologijos universitetas (ECUST) yra Šanchajuje, prekybos, finansų, prekybos ir laivybos centre Kinijoje. ECUST buvo įkurta 1952 m., Tai yra vienas iš pagrindinių nacionalinių universitetų, tiesiogiai kontroliuojamų Kinijos švietimo ministerijos. Per beveik 70 plėtros metų ECUST nuo pirmojo Kinijos universiteto, garsausio savo chemijos mokslu, tapo visapusišku universitetu, apimančiu 11 disciplinų, įskaitant mokslą, inžineriją, žemės ūkį, farmaciją, ekonomiką, vadybą, literatūrą, teisę, meną, filosofiją. ir švietimas. Tai taip pat tampa vienu iš nacionalinių „211 projekto“ universitetų, „985 Advantage Discipline Innovation Platform“ universitetų ir „Dvigubos pirmos klasės iniciatyvos“ universitetų. Skaityti mažiau