Okeanai užima daugiau nei 70% žemės paviršiaus. Tačiau jie vis dar daug neištirti. Maždaug 97% žemės vandens yra vandenynuose ir visose jūrose, kurios sudaro didžiulę vandens masę. Sudėtinga jūrų inžinerija tampa labai svarbi siekiant gauti ir atrasti visus vandenynų išteklius, skirtus spręsti įvairius klausimus, kurie gali atsirasti šiame procese.

85300_picture9.jpg

Ši Mokslo magistro programa jūrų ir atviroje jūroje technologijos yra sukurta siekiant patenkinti augančią kvalifikuotų profesionalų jūrinės ir ofšorinės pramonės paklausą.

Ši magistrantūros programa turi tvirtą tarptautinį profilį su studentais iš viso pasaulio.

Jūreivių ir Offshore technologijos absolventai bus aprūpinti geriausiais teoriniais ir praktiniais įrankiais, nes šioje srityje turime keletą stipraus akademinio personalo pasaulyje.

Studentai gaus išsamių žinių projektuojant, statant, prižiūrint ir pašalinant jūrines ir atviroje jūroje esančias struktūras. Be to, jie išnagrinės sistemas ir operacijas, susijusias su įrengimu, derinant pagrindinius mechanikos inžinerijos dalykus su jūrų technologijomis.

Studentai taip pat galės susitikti ir spręsti iššūkius aukštesnio lygio inžinerijos lygmeniu už specializacijų ribų ir glaudžiai bendradarbiaudami su kitų sričių specialistais.

Baigę šią magistro studijų programą absolventai bus kvalifikuoti daugeliui patrauklių darbo vietų jūrų sektoriuje.

Studentų mainai

Studijų laikotarpiu yra galimybės tarptautiniams studentų mainams viename iš mūsų partnerių universitetų Europoje, Rusijoje ar Skandinavijoje.

85303_Picture3.jpg

Mokymosi rezultatai

Kandidatas, baigęs dvejų metų magistro laipsnį jūroje ir jūroje esančiose technologijose, turi šiuos mokymosi rezultatus, apibrėžtus kaip žinios, gebėjimai ir bendroji kompetencija:

Žinios

 • Kandidatas turi pažangių žinių sistemose ir operacijose, susijusiose su jūrų ir atviroje jūroje esančiomis technologijomis. Kandidatas specializuotą supratimą apie sistemas ir operacijas, derindamas pagrindinius mechanikos inžinerijos dalykus ir jūrų technologijas.
 • Kandidatas turi išsamių žinių apie saugos ir aplinkosaugos aspektus, susijusius su jo akademine sritimi, ir žino, kaip įgyvendinti šias žinias savo profesinėje veikloje, sukuriant techninius sprendimus, tinkančius žmonėms ir žmonėms.
 • Kandidatas gali pritaikyti žinias į naujas akademinės srities sritis.
 • Kandidatas gali analizuoti akademines problemas akademinės srities istorijoje, tradicijose, skiriamuoju požymiu ir vieta visuomenėje.
 • Kandidatas turi žinių apie bendrus etikos aspektus inžinerijos disciplinoje.

Įgūdžiai

 • Kandidatas gali analizuoti ir naudoti esamas teorijas, metodus ir interpretacijas šioje srityje ir savarankiškai dirbti su praktinėmis ir teorinėmis problemomis.
 • Kandidatas gali savarankiškai naudoti atitinkamus mokslinių tyrimų ir mokslinio darbo metodus.
 • Kandidatas gali kritiškai analizuoti ir spręsti įvairius informacijos šaltinius ir naudoti juos moksliniams argumentams kurti ir formuluoti. Kandidatas gali nustatyti technologijų pažangą, atitinkamus nacionalinius ir tarptautinius standartus atitinkamose disciplinose.
 • Kandidatas gali vykdyti nepriklausomą, ribotą mokslinių tyrimų ar plėtros projektą, kuris būtų prižiūrimas ir atitiktų taikytinas mokslinių tyrimų etikos normas.

Bendroji kompetencija

 • Kandidatas gali išanalizuoti aktualias akademines problemas ir būti kvalifikuotu dalyvauti kuriant ir įgyvendinant naujas technologijas, metodus ir principus, susijusius su naftos ir dujų pramonėje jūroje.
 • Kandidatas gali taikyti žinias ir įgūdžius naujose srityse, kad galėtų atlikti pažangias užduotis ir projektus, žinios taip pat yra susijusios su vėjo jūroje ir jūriniais projektais apskritai.
 • Kandidatas gali perteikti išsamią savarankišką darbą ir magistrantūros kalbą bei akademinės srities terminologiją.
 • Kandidatas gali pranešti apie akademines problemas, analizes ir išvadas šioje srityje tiek su specialistais, tiek plačia visuomene.
 • Kandidatas gali prisidėti prie naujų mąstymo ir inovacijų procesų.

85306_Picture10.jpg

Karjeros galimybės

Magistro laipsnis jūrų ir jūroje esančių technologijų srityje suteikia jums didelę paklausą įvairiuose sektoriuose, susijusiuose su offshore pramone. Ofšorinės statybos inžinerija yra pagrindinė sąlyga, susijusi su esamų jūrinių statinių modernizavimu, naujų mažesnių ar didesnių statinių projektavimu ir statyba. Jūros ir jūroje esančios technologijos yra augimo pramonė šiandien. Norvegijoje pusę naftos gaunama iš povandeninių įrenginių, o Norvegijos bendrovės yra pagrindinės veikėjos visose tarptautinėse povandeninių ir giliavandenių technologijų rinkose. Tikimasi, kad užsieninės veiklos Norvegijos pakrantėje ir Arkties regionuose ateinančiais metais išaugs.

Baigiamasis magistro laipsnis, turintis minimalų vidurkį B, gali būti priimtas į doktorantūrą. University Of Stavanger studijuoti atviroje jūroje

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų University Of Stavanger »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
Free
Deadline
Susisiekti su mokykla
International applicants (non-EU): 5 January 2019 - 5 February 2019 / Local applicants (Nordic and EU): 1 February 2019 - 1 March 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
International applicants (non-EU): 5 January 2019 - 5 February 2019 / Local applicants (Nordic and EU): 1 February 2019 - 1 March 2019
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
International applicants (non-EU): 5 January 2019 - 5 February 2019 / Local applicants (Nordic and EU): 1 February 2019 - 1 March 2019
End Date