Magistro laipsnis "Polimerų ir kompozicinių gaminių tobulinimas"

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistro laipsnis "Polimerų ir kompozicinių gaminių tobulinimas"

Programoje „Polimerų ir kompozicinių gaminių tobulinimas“, kuri yra unikali visame pasaulyje, sistemingai įgysite techninę kompetenciją ir tobulinsite savo asmenines kompetencijas. Jūs tapsite visiškai kvalifikuota ir gerai pasirengusi prisitaikyti prie įvairių reikalavimų, su kuriais susidursite ateityje.

Paskaitos, seminarai, stažuotės ir ekskursijos suteiks jums tvirtas žinias apie techninius procesus, pažangius mokslus ir ekonominius aspektus. Kai kurias užduotis galima išspręsti komandiniu darbu, bendradarbiaujant su savo kolegomis.

Ši magistro programa apima tris semestrus ir gali būti pradėta du kartus per metus - žiemos semestrą ir vasaros semestrą. Iš viso reikia surinkti 90 kreditų. Be 210 kreditų, gautų iš septynių semestro bakalauro studijų programos, iš viso galima pasiekti 300 taškų, o tai savo ruožtu atitinka magistrantūros studijų programos absolventą. programas.

Bakalauro absolventams, kurie pasiekė tik 180 balų iš šešių semestrų studijų, galima gauti dar 30 taškų papildomais moduliais.

Galite suderinti savo studijas su savo poreikiais ir nuostatomis pasirinkdami dvi specializacijos kryptis:

  • Inžinerija
  • Tyrimai

„Inžinerijos“ kryptyje, be šešių privalomų modulių, turite pasirinkti šešis pasirenkamuosius modulius.

„Mokslinių tyrimų“ kryptyje turite atlikti mokslinių tyrimų disertaciją, kurioje galite apibrėžti savo mokslinių tyrimų temą. Be to, be šešių privalomų modulių turite pasirinkti du pasirenkamuosius modulius.

Baigęs trečiojo semestro baigiamąjį darbą, gausite laipsnį „Mokslo magistras“, leidžiantį pereiti į daktaro laipsnį. programa.

Priėmimo sąlygos

  1. Trijų metų bakalauro laipsnis arba inžinerijos ar gamtos mokslų diplomas arba lygiavertė kvalifikacija (210 Europos kreditų perkėlimo sistema -ECTS, 180 ECTS atveju galimas vartai). Galutinis laipsnio laipsnis turėtų būti gerokai didesnis už vidurkį („2,5“ ar geriau pagal Vokietijos sistemą).
  2. Jei anglų kalba nėra gimtoji kalba: pakankamos anglų kalbos žinios, patvirtintos TOEFL (min. Rezultatas 87 taškai) TOEIC (min. Rezultatas 785 taškai), IELTS (min. 5,0) arba lygiavertė.
  3. Jei vokiečių kalba nėra gimtoji: vokiečių kalbos įgūdžių įrodymas (B1).

Modulio apžvalga

Privalomi moduliai

SWS = Semesterwochenstunden (valandos per savaitę)

Paaiškinimai ir adresai

RPCP būdas

Ši magistro programa yra visiškai anglų kalba. Visos paskaitos (išskyrus vieną pasirenkamąjį modulį) vyks anglų kalba. Programą sudaro keturios skirtingos modulių grupės:

  1. Bendrieji principai - Inžinerija
  2. Inžinerinė specializacija
  3. Mokslinių tyrimų specializacija
  4. Magistro baigiamasis darbas

Pirmosiose trijose modulių grupėse yra paskaitos ir kiekvienas jų sudaro 30 kreditų. Modulio grupė „Magistro darbas“ (trukmė - šeši mėnesiai) apima magistro baigiamąjį darbą ir kolokviumą apie disertacijos turinį su plakato pristatymu. Iš viso reikia surinkti 90 kreditų. Pridedant 210 kreditų, gautų iš septynių semestro bakalauro studijų programos, iš viso galima pasiekti 300 taškų, o tai savo ruožtu atitinka magistrantūros studijų programos absolventą. programas. Ši magistro programa gali būti pradėta du kartus per metus. Paraiškos turi būti pateiktos adresu www.uni-assist.de. Terminai yra lapkričio 15 d., Pradedant vasaros laikotarpiu, o gegužės 31 d. - žiemos laikotarpiu. Mokestis už mokslą nėra. Kiekvieną semestrą mokamas maždaug 240 € administravimo mokestis. Studentų ID suteikia studentams galimybę naudotis viešuoju transportu (autobusais ir traukiniais) plačiu mastu iki 100 km nuo Pirmasenso.
Papildomą informaciją apie modulius galima rasti adresu www.hs-kl.de. Informacija apie priėmimo reikalavimus, paraiškas ir registraciją pateikiama adresu https://www.hs-kl.de/angewandte-logistik-und-polymerwissenschaften/studiengaenge/product-refinement/.

Kontaktiniai duomenys

Hochschule Kaiserslautern | Campus Pirmasens,
„Fachbereich Angewandte Logistik- und Polymerwissenschaften“
Carl-Schurz-Str. 10-16 | 66953 Pirmasens
Programos: Studierendensekretariat, E-Mail: studsek-ps@hs-kl.de
Klausimai apie RPCP studijų kursą turi būti nukreipti į
Prof. dr. Jens Schuster
Tel .: 49 631 3724 7049 | El. Paštas: jens.schuster@hs-kl.de

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Hochschule Kaiserslautern – University of Applied Sciences is a modern university for applied sciences and design. Around 6000 students and 160 full-time professors learn, teach and perform research w ... Skaityti daugiau

Hochschule Kaiserslautern – University of Applied Sciences is a modern university for applied sciences and design. Around 6000 students and 160 full-time professors learn, teach and perform research within five departments on campuses in Kaiserslautern, Pirmasens and Zweibrücken. Skaityti mažiau