Apžvalga

Ši patirties turinčių TESOL mokytojų, patarėjų ir mokytojų rengėjų programa skirta ugdyti anglų ir kitų kalbų mokymą vaikams nuo 5 iki 12 metų amžiaus.
Mokydamiesi pagrindinius modulius kartu su mokiniais iš kitų mūsų TESOL programų, išnagrinėsite, kaip žmonės mokosi kalbų ir strategijas, kurias mokytojai naudoja norėdami plėtoti pagrindinius skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžius. Specializuoto modulio pagrindinis dėmesys bus skiriamas užsienio kalbų mokymuisi vaikams ir kaip mokymosi teorijos ir pedagogika prisidėjo prie TESOL praktikos klasėje.
Be to, jūs pasirenkate iš neprivalomų modulių, leidžiančių jums kurti savo žinias apie tokias temas kaip technologijų potencialas kalbų mokymosi, medžiagų tobulinimo ir TESOL mokytojų rengimo srityje.
TESOL vadovaujantys pirmaujančių mokslininkų ir patyrusių praktikų dėstytojai galės naudotis daugybe išteklių ir paramos. Jūs gausite vertingų įgūdžių, kad informuotumėte savo mokymo praktiką į skatinančią ir draugišką aplinką.

Tyrimai ir profesionalus supratimas

Kultūros ugdymo komanda Švietimo mokykloje yra nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažįstama už TESOL, ELT, EFL, ESOL, EAL, šiuolaikinių užsienio kalbų ir taikomosios lingvistikos mokymo, tyrimų, žinių perdavimo ir konsultavimo paslaugas.
Būdama didelė švietimo praktikų komanda, mes turime platų mokymų ir mokytojų rengimo patirties spektrą daugelyje Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje. Kaip mokslininkai, mes turime platų patirtį visoje disciplinoje vykdydami vykdomus mokslinių tyrimų projektus mokytojų tobulinimui, kalbų vartojimą migrantų bendruomenėse, mokymąsi skaitmeninėmis technologijomis ir IELTS parengimo kursus.

Kurso turinys

Per vieną semestrą gilinsite savo supratimą apie TESOL pagrindus - susitelksite į tai, kaip žmonės mokosi kalbų, kaip apibūdinti ir paaiškinti kalbą besimokantiems asmenims, taip pat apie tai, kaip mokytis skaityti, rašyti, kalbėti ir klausytis.

Tuomet išplės savo žinias per du semestrus daugiau specializuotose srityse. Jūs priimsite kitą pagrindinį modulį, kuriame daugiausia dėmesio skiriama užsienio kalbų mokymui teorijoje ir praktikoje vaikams nuo 5 iki 12 metų, įskaitant teorijas apie vaikų kalbos mokymąsi, veiklą, pagrindinius gebėjimus, istorijas ir teminius kursus, užduočių ir medžiagų kūrimą bei tinkamus jaunų besimokančiųjų pažangos įvertinimo būdus.

Be to, jūs pasirenkate iš įvairių neprivalomų modulių tokiomis temomis kaip technologijų naudojimas kalbų mokymosi, mokytojų švietimo ir mokymosi bei mokymosi žodyno srityse.

Galutinėje metų dalyje naudosite naujai įgytas žinias ir įgūdžius, kad atliktumėte nedidelį tyrimą. Jūsų kritinis tyrimas gali būti susijęs su jūsų pačių interesais švietimo srityje. Norėdami paremti savo darbą projekte, atliksite nenumatytus tyrimo metodikos kursus, o jūsų akademinio rašymo pagalba galėsite naudotis visus metus.

Jei pasirinksite mokytis ne visą darbo dieną, mokysite ilgiau ir kiekvienais metais atliksite mažiau modulių.

Kurso struktūra

Tai tipiniai moduliai / komponentai, kurie gali būti keičiami laikas nuo laiko.

Moduliai

1 metai

Privalomi moduliai

 • Mokymasis ir mokymas TESOL
 • TESOL tyrinėjanti kalba
 • Disertacija MA TESOL programose ir MA TESOL studijos
 • Jaunųjų mokinių kalbų mokymas

Neprivalomi moduliai

 • Technologijos patobulintas kalbos mokymasis
 • Kalbų mokytojų mokymosi rėmimo praktika
 • Mokymosi ir mokymo žodyną
 • Įvadas į užduotį orientuotos mokymo programos klasėse ir sistemose
 • Gramatika, mokymasis ir mokymasis
 • Akademinės anglų kalbos mokymas
 • Korpuso lingvistika klasėje
 • TESOL mokytojų rengimas
 • Kalbų mokymosi vertinimas
 • Medžiagų kūrimas TESOL

Mokymasis ir mokymasis

Dažniausiai jūs per savaitę turėsite apie 8-10 valandų pamokų, įskaitant seminarus, pamokas ir paskaitas. Tačiau nepriklausomas tyrimas yra svarbus šios programos aspektas, atskirai arba grupėje, nes jis leidžia kurti pagrindinius tyrimo, analizės ir bendravimo įgūdžius bei kurti savo idėjas.

Vertinimas

Dauguma mūsų dėstytų modulių vertinami raštu, kuriuos jūs pasirinksite iš įvairių temų. Kad padėtumėte jums pasiruošti, galėsite iš anksto pateikti savo mokytojui projektą norint pateikti pastabas, taip pat siūlome kitas paramos formas. Taip pat atliksite tokį darbą, kaip medžiagos ir veikla, kaip modulio "Jaunųjų mokinių kalbų mokymas" dalį.

Patekimo reikalavimai

Bakalauro laipsnis su 2: 1 (hons) plius dvejų metų atitinkamos patirties. Mes vertinsime kandidatus, turintiems alternatyvių kvalifikacijų ir patirties atskirai.

Mes priimame daugybę tarptautinių lygiaverčių kvalifikacijų.

Anglų kalbos reikalavimai

Bendras IELTS 7,0, kuriame yra ne mažiau kaip 6,0 bet kokio komponento.

Gerinti savo anglų kalbos

Tarptautiniai studentai, kurie neatitinka anglų kalbos reikalavimų šiai programai, gali mokytis mūsų antrosios pakopos antrosios pakopos studijų anglų kalbos kursus, kad padėtų pagerinti anglų kalbos lygį.

Šis išankstinis kursas yra suprojektuotas taip, kad būtų pereita prie jūsų studijų programos, o jūs mokysite akademinį anglų kalbą savo dalyko kontekste.

Kaip taikyti

Paraiškų pateikimo terminai

 • Tarptautiniai studentai: birželio 30 d
 • JK / ES studentai: liepos 31 d

Reikiami dokumentai ir informacija:

 • Originalios arba patvirtintos jūsų nuorašų kopijos
 • Originalus arba patvirtintas savo laipsnio pažymėjimo kopijas
 • Originalus arba patvirtintas jūsų IELTS / TOEFL rezultatų kopijas (jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba)
 • Informacija apie du teisėjus.

Mokesčiai

Naujausią informaciją apie mokesčius galite rasti mūsų svetainėje: https://courses.leeds.ac.uk

Ne visą darbo dieną mokesčiai paprastai skaičiuojami pagal kreditų skaičių, kuriuos studijuojate per metus, palyginti su lygiaverčiu dieninių studijų kursu. Pvz., Jei per metus išmoksite pusę kursų kreditų, už tuos metus mokėsite pusę viso kurso mokesčio.

Papildoma informacija apie kainas

Gali būti papildomų išlaidų, susijusių su jūsų studijų ar studijų programa, arba su Lydso universiteto studentais.

Stipendijos ir finansinė parama

Jei turite talentą ir vairuojate, mes norime, kad galėtumėte mokytis su mumis, nepriklausomai nuo jūsų finansinių aplinkybių. Gali būti pagalba studentams paskolų ir negrąžintinų stipendijų forma iš universiteto ir vyriausybės.

Karjeros galimybės

Ankstesniame nacionalinių mokymo programų etape egzistuoja pasaulinė tendencija įvesti anglišką anglų kalbą, o tėvai dažnai siekia privatų tėvystės mokymą savo vaikams dar jaunesniame amžiuje.

"MA TESOL" jauniesiems besimokantiesiems skatina dalyvius kritiškai vertinti šiuos pokyčius, bet taip pat suteikia jiems įgūdžių ir supratimą, kad galėtų visapusiškai dalyvauti jaunų besimokančiųjų pedagogikos tema ar kitose tarptautinėse situacijose.

Pavyzdžiui, neseniai programos absolventai tapo mokytojų rengėjais, kiti atrado daugiau naudingų pamokų klasėje, o tie, kurie ypač gerai, yra skatinami apsvarstyti galimybę tęsti doktorantūros studijas.

Karjeros palaikymas

Mes rekomenduojame jums pasiruošti savo karjerai nuo pirmos dienos. Tai yra viena iš priežasčių, dėl kurios "Lyds" absolventai to pageidavo darbdaviai.

Karjeros centras ir jūsų fakulteto personalas teikia įvairią pagalbą ir patarimus, kurie padės jums suplanuoti savo karjerą ir priimti pagrįstus sprendimus, net jei baigsite studijas.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 15, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
12 - 24 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Deadline
Susisiekti su mokykla
International students
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
International students
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
UK/EU students

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
International students
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
UK/EU students
End Date