Nauji statybos sektoriaus pokyčiai, didėjantys poreikiai, orientuoti į novatorišką, tvarią technologiją ir statybos valdymą, reikalauja modernių specialistų, turinčių naujų kompetencijų, parengtų tarptautinėms rinkoms. Mes dirbame su šiais naujais įgūdžiais tarptautinėje studijų aplinkoje ir naudojant naujausius įrankius. Akademinį personalą sudarys ir Lenkijos, ir tarptautiniai specialistai, turintys patirties statybos, valdymo ir architektūros projektuose.

Mes pasiruošsime dirbti tarptautinėje aplinkoje, įskaitant įgūdžius, susijusius su įvairiomis kultūrinėmis, geografinėmis sąlygomis. Po 2-ojo semestro galėsite gilinti savo žinias ir įgūdžius, turėti galimybę pasinaudoti stažuočių programomis įmonėse, kurios patiria projektų vykdymą tarptautinėse komandose. Jūs taip pat galėsite pasinaudoti studentų mainais Erasmus studente (studijos užsienyje už vieną semestrą ir stažuotę).

Mūsų absolventai ras darbą statybos įmonėse, projektavimo biuruose, mokslinių tyrimų įstaigose. Įvairių kompanijų vadovai ieško absolventų, galinčių dirbti tarptautinėse komandose, pasiruošę naujiems iššūkiams, turintys labai gerus bendravimo įgūdžius, gebančius parengti ir pristatyti mokslinių tyrimų rezultatus. Mokymasis tarptautinėje aplinkoje suteiks jums galimybę dirbti su skirtingos kultūrinės kilmės žmonėmis, geriau suprasti kitus požiūrius, išmokti derėtis ir kaip suprasti komandinį darbą.

Jūsų baigimo laipsnis nesiskirs nuo tipiško lenkų, jei atsižvelgiama į profesines ir akademines licencijas. Savo diplomo priedėlyje visi jūsų akademiniai pasiekimai bus įtraukti į anglų kalbą, įskaitant studijų užsienyje laikotarpius, jei tokių yra. ECTS taškai naudojami jūsų studijų rezultatams parodyti. 1,5 metų praleidimas Ščecine ir vis daugiau žmonių universitete ir už jos ribų suteiks puikią galimybę planuoti savo profesinę karjerą Lenkijoje ar užsienyje.

Pagrindinė tarptautinės statybos vadyba

Dėmesys sutelktas į statybos valdymo įgūdžius tarptautinėje aplinkoje, pvz .: Taikomas statybos valdymas, tarptautinis konkursų valdymas, socialiniai aspektai tarptautinėje statybos pramonėje, sąnaudų valdymas statyboje, strateginis valdymas statyboje, BIM statybos valdymo srityje, tarptautinis statybos seminaras.

Papildomos žinios apie šiuolaikinį pasaulį ir istoriją, pvz .: Architektūros ar meno istorija, civilinės inžinerijos istorija, dabartiniai statybos inžinerijos ir pastatytos aplinkos pokyčiai, tvarus dizainas ir aplinkos inžinerija, ekonominės veiklos etikos ir socialiniai aspektai, lenkų kalba ir kultūra.

Civilinės inžinerijos profesinių įgūdžių formavimas, pvz., Kompleksinės betono ir metalo konstrukcijos, matematika, konstrukcijų teorija, pažangios betono konstrukcijos - tarptautinė perspektyva, specialūs fondai, naujoviški statybos darbai, tarptautinė statyba, mokslinių tyrimų įgūdžiai, techninis anglų kalbos, tarptautinės statybos praktikos praktika; projektus Lenkijoje ir visame pasaulyje.

Pastaba: į šią programą bus priimami tik civilinės inžinerijos absolventai.

Priėmimo principai

West Pomeranian University of Technology , Ščecine, West Pomeranian University of Technology vyksta du kartus per metus:

 • Registracija į vasarą (gegužė - liepa) - studijoms, pradedant nuo žiemos semestro.
 • Registracija žiemą (sausis - vasaris) - studijoms, pradedant nuo vasaros semestro (taikoma tik antrosios pakopos studijoms).

Kandidatai į antrosios pakopos studijas yra kvalifikuoti pagal universitetinio išsilavinimo laipsnį.

Įstojimas į studijas susideda iš kelių etapų:

 1. Registracija internetinėje registracijos platformoje.
 2. Pirminis patvirtinamųjų dokumentų, patvirtinančių ankstesnį išsilavinimą, patikrinimas.
 3. Privalomų dokumentų rinkinio pateikimas.
 4. Kvalifikacijos rezultatų patvirtinimas.

Registracija internetu

Internetinės registracijos platforma (ISR) yra pirmasis ir būtinas įtraukimo į aukštojo mokslo studijas elementas. Kiekvienas kandidatas privalo užsiregistruoti ISR pagal tvarkaraštį, paskelbtą tam tikram registravimui.

ISR kandidatai užpildo informaciją apie:

 • Asmeniniai duomenys.
 • Mokyklos dokumentai (vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimai, laipsniai ir kt.) Kartu su papildomais pažymiais.

Kalbos reikalavimai

 • Anglų kalba mokomoms programoms kandidatas turi pateikti dokumentą, patvirtinantį anglų kalbos žinias mažiausiu B2 lygiu.
 • Užsienio dokumentai apie švietimą.
 • Užsienio mokyklų išvykimo ir (arba) laipsnio pažymėjimai turi būti legalizuoti arba pateikti apostille.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų West Pomeranian University of Technology »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 28, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Vas. 2020
Duration
3 semestrus
Dieninės
Price
- Nėra mokesčių - finansuoja Europos Sąjunga.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Vas. 1, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
End Date
Vas. 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
End Date
Birželis 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 1, 2020

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Vas. 2021

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 1, 2020
End Date
Birželis 2021

Make the right choice! ZUT