Mūsų magistrantūros studijų programos teikia aukštą profesinį išsilavinimą šiose srityse, o mokymo programa apima platų dalykų spektrą, suteikiant kvalifikaciją studentams dėl įvairių darbo galimybių.

Bay Atlantic University siūlo dvi magistrantūros programas:
  1. "Big Data Analytics"
  2. Kibernetinė sauga

Abi programas sudaro du akademiniai komponentai: pagrindiniai reikalavimai ir pasirenkamosios koncentracijos . Norėdami baigti magistro laipsnį, studentai turi sėkmingai išklausyti ne mažiau kaip 36 kreditų, iš kurių 21 kreditai yra pagrindiniai kursai, o 15 kreditų yra pasirenkamųjų koncentracija.

Pagrindiniai reikalavimai

Pagrindinius reikalavimus sudaro 7 privalomi kursai, kurių vertė 21 kreditai.

Magistro laipsnis Big Data Analytics

Mokslo magistras didžiųjų duomenų analizės programoje yra skirtas patenkinti didėjantį aukštos kvalifikacijos duomenų analitikų poreikį, kurie galėtų išanalizuoti didėjantį duomenų, susiduriančių su įvairiomis disciplinomis, kiekį ir paversti jį tinkama naudoti informacija, naudojama priimant sprendimus. Programa suteikia griežtą mokymąsi skaičiavimo metodų ir suteikia meistriškumą duomenų analizės.

Programa suteiks studentams sistemas, skirtas kritiškai vertinti duomenis, interpretuoti ir vizualizuoti duomenis bei pritaikyti šias žinias realaus pasaulio programose, kurios formuos XXI amžiaus verslo iššūkių sprendimo būdus.

Potenciali karjera

Duomenų analitikas, duomenų bazių administratorius, duomenų bazių kūrėjas, duomenų modeliuotojas, duomenų žinovas, verslo intelekto analitikas, duomenų bazių tvarkytojas, duomenų saugyklos valdytojas, duomenų architektas, didelis duomenų inžinierius

Koncentracijos pasirenkamieji dalykai

Magistro laipsnis kibernetinio saugumo srityje

Įlankos įlankos universiteto kibernetinio saugumo programa moko studentus apsaugoti informacijos ir informacinių sistemų, palaikančių šiuolaikines organizacijas, konfidencialumą, prieinamumą ir vientisumą. Programa orientuota tiek į informacinių sistemų pagrindus, tiek į pažangias temas tokiose srityse kaip tinklo saugumas, kriptografija, rizikos valdymas, saugumo valdymas, verslo tęstinumas, saugumo architektūra, fizinis saugumas ir kritinė infrastruktūra.

Potenciali karjera

Šis laipsnis paruoš studentus tokiems pareigų pavadinimams kaip
Vyriausiasis infosec pareigūnas, kriptografas, teismo ekspertas, įvykių pranešėjas,
įsiskverbimo testeris, saugumo administratorius, saugumo analitikas, saugumo architektas, saugumo auditorius, saugumo konsultantas, saugumo direktorius, saugumo inžinierius, saugos vadybininkas, saugos programinės įrangos kūrėjas, saugumo specialistas, saugos kodo auditorius, pažeidžiamumo auditorius, tinklo saugumo inžinierius, informacinių technologijų saugumo analitikas, Informacijos užtikrinimo inžinierius.

Koncentracijos pasirenkamieji dalykai

Priėmimo į valstybes nares tvarka

Mūsų priėmimo svetainė teikia tiek šalies, tiek užsienio studentams informaciją, reikalingą norint pritaikyti mūsų MS programą.

BAU tarptautinis universitetas siekia studentų, kurie yra kūrybingi, kritiški mąstytojai, ir yra pasiruošę intelektinį ir profesinį gyvenimą priimti į kitą lygį. Paraiška nebus laikoma baigta, kol BAU gaus visus reikalingus dokumentus. Kai paraiškos bus užpildytos, jos bus atidžiai peržiūrėtos. Pareiškėjai vertinami atsižvelgiant į priėmimo reikalavimus ir atitinkamai pasirenkami.

Pareiškėjai tvarkomi pagal "pirmą atėjimą, pirmą kartą". Pateikti visus reikalingus dokumentus vienoje pakuotėje gali pagreitinti paraiškų teikimo procesą. Kai kuriais atvejais mokiniai gali atidėti registraciją. Studentai, kurie atidės registraciją, privalės mokėti už mokslą ir mokėti už mokslą.

Programa mokoma:
  • Anglų
Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Bay Atlantic University - Washington, D.C. »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 16, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Bal. 2020
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
18,000 USD
Per metus - galimos stipendijos
Deadline
Susisiekti su mokykla
Bal. 1, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Bal. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal. 1, 2020
Start Date
Liepa 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 15, 2020

Sau. 2020

Bal. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal. 1, 2020
End Date

Liepa 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 15, 2020
End Date