Magistro menas ir kūrybinių industrijų valdymas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Nuo 2004 m., Atsižvelgiant į kūrybinių industrijų patirtį

Prancūzija yra unikali savo kultūros paveldo ir gyvybingo kūrybinio sektoriaus gausa. Ši šalis, garsėjusi savo „kultūrine išimtimi“, palaiko platų produkcijos įvairovę. Prancūzija nurodo unikalią meno, kultūros ir kūrybos prekių sąvoką, kuri juos išskiria visame pasaulyje. Menininkai ir kūrėjai bus kviečiami pasikalbėti su mokiniais, kad jie parodytų jų įvairovę ir skatintų juos įkvėpti savo vizijos.

Kodėl verta rinktis šią programą?

  • Prancūzijos dvasia

Pasinaudokite mūsų meno, kultūros ir kūrybos organizacijų vadovais. Prancūzija yra unikali savo kultūros paveldo ir gyvybingo kūrybinio sektoriaus gausa. Ši šalis, garsėjusi savo „kultūrine išimtimi“, palaiko platų produkcijos įvairovę, čia kultūra nėra suprantama kaip bet kuri kita prekė. Prancūzija nurodo unikalią meno, kultūros ir kūrybos prekių sąvoką, kuri juos išskiria visame pasaulyje.

  • Akademinė ir profesinė kompetencija

Programą valdo „Creative Industries“

Nuo prestižinių meno įstaigų iki nedidelių dinamiškų kūrybinių firmų turime daug meno, kultūros ir kūrybinių industrijų partnerių, teikiančių naujausias žinias apie dabartinę praktiką, diskusijas ir tendencijas per seminarus, vizitus ir studijų keliones. Šie specialistai garantuoja aukštą kontekstinio mokymosi ir tinklų kūrimo kokybę, kad galėtų patekti į rinką.

  • Inovatyvi pedagogika: kursai vietoje ir studijos

Mokymas yra įtaigus, jis remiasi mokslinių tyrimų patirtimi, tačiau taip pat turi tvirtus ryšius su specialistais, naudojant tokius metodus kaip meno, kultūros ir kūrybinių organizacijų kursai, praktikų seminarai su daugeliu firminių pavadinimų, studijų išvykos (Prancūzijos Rivjera, kūrybinė Prancūzija. ..) ir projektus kūrybinės srities organizacijoms.

  • Tarptautinis seminaras

Per dvi savaites tarptautiniai meno specialistai

  • Susitikimai su kūrėjais

Menininkai ir kūrėjai bus kviečiami pasikalbėti su mokiniais, kad jie parodytų jų įvairovę ir skatintų juos įkvėpti savo vizijos. Bendruose seminaruose mūsų studentai susitiks su kitais menų ir kultūros mokyklų studentais, tokiais kaip „Ecole Nationale Supérieure des Arts Décoratifs“ dizaineriai.

Stipendijos

KEDGE, mes tvirtai tikime, kad su finansavimu susijusios problemos neturėtų kliudyti studentams patekti į pasirinktą kursą.

Pripažįstame, kad laipsnis reikalauja motyvacijos, taip pat asmeninio ir finansinio įsipareigojimo. Siekdama padėti jums sukurti savo kelią į savo svajonių karjerą, mokykla siūlo įvairias stipendijas ambicingiems ir talentingiems tarptautiniams studentams.

Kas gali kreiptis dėl stipendijos?

Šias stipendijas gali gauti tik ne Prancūzijos studentai, kurie kreipiasi į mūsų tarptautinę BBA, mūsų specializuotą magistrantūrą ir mūsų magistro laipsnį „Grande Ecole“. Mainų studentai negali gauti šių stipendijų.

Ankstyvoji paukščių stipendija

Ankstyvojo paukščių nuolaidų laikotarpiu gautos paraiškos bus mokamos 10% nuolaida . Kad galėtų dalyvauti, studentai privalo pateikti visus reikiamus dokumentus, skirtus jų paraiškai, iki 2019 m. Vasario 28 d.

Ankstyvųjų paukščių nuolaidos gali būti kaupiamos su stipendijomis, pagrįstomis nuopelnais.

Stipendijos už nuopelnus

Akademiškai apdovanoti studentai gali kreiptis dėl nuopelnų, susijusių su nuopelnais: „ Sėkmės stipendija“ arba „ Akademinės kompetencijos stipendija“ . Norėdami paremti jų paraiškas, kandidatai į „Merit“ stipendijas turi pateikti motyvacijos pareiškimą ir jų akademinių pasiekimų įrodymą.

Abi „Merit“ stipendijos skirtos išskirtinai talentingiems studentams. Jūsų paraiška bus vertinama pagal du kriterijus: pokalbio su mūsų akademine komanda ir interviu bei akademinį įrašą (GPA, GMAT, GRE ir kt.).

Siekiant paremti jų paraiškas, studentai turėtų pateikti motyvacijos pareiškimą ir bet kokį akademinės kompetencijos įrodymą ar ne mokymo programų pasiekimus.

Sėkmės stipendija

15% nuolaida mokestis už mokslą

Akademinės kompetencijos stipendija

20% nuolaida mokestis už mokslą

Už nuopelnus pagrįstos stipendijos nėra kaupiamos (ty vienam studentui gali būti suteikta tik viena nuopelnų stipendija), tačiau gali būti kaupiama su „Early Bird“ stipendija iki 2019 m. Vasario 28 d.

Kristen Hoey stipendija - ISLI MSc

Ši stipendija yra skirta studentams iš Jungtinių Amerikos Valstijų , turinčių JAV universiteto laipsnį , norintiems prisijungti prie ISLI magistrantūros programos . Ši stipendija skiriama atmintyje „Kirsten Hoey“, talentingas ISLI programos absolventas. Kiekvienais metais tam tikras skaičius amerikiečių studentų, turinčių puikių mokslo įrašų, gaus 50% nuolaidą už mokslą . Kad studentai būtų tinkami, jie turės pateikti motyvacinį laišką internete, kuris bus pateiktas Kirsten HOEY šeimai ir MSc programos direktoriui.

„Kristen Hoey“ stipendija negali būti sujungta su kitomis stipendijomis.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2019

Apie mokyklą

KEDGE Business School is a benchmark French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 2 in China (Shanghai and Suzhou), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner ca ... Skaityti daugiau

KEDGE Business School is a benchmark French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 2 in China (Shanghai and Suzhou), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Skaityti mažiau
Bordo , Marseilis , Paryžius , Tulonas , Sudžou , Šanchajus , Dakaras , Lozanos + 7 Daugiau Mažiau

Akreditacijos