Magistro programa pramoninio dizaino inžinerijos srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nauji produktai į rinką pateikiami kasdien ir vis sparčiau, kad patenkintų augančius klientų poreikius.

Todėl konkurencija tarp gamintojų pradeda naują etapą.

Kadangi produkto kūrimas laikomas tarpdisciplininiu, jam reikia intensyvių žinių apie gamybos ir projektavimo metodus, projektavimo ir gamybos įrankius, ergonomiką, estetiką ir tvarumą. Šių sričių įgūdžiai padeda greitai reaguoti į rinkos poreikius ir konkurencingoje rinkoje gaminti pagrįstus ir tinkamus naudoti produktus.

Pramoninio dizaino inžinerijos magistrantūros programa suteikia studentams žinių apie naujovišką dizainą, gamybos metodus, žmogiškuosius veiksnius, kūrybinį problemų sprendimą, pažangias medžiagas, pramonės ir verslo iššūkius bei aplinkosaugos aspektus. Šios žinios reikalingos skirtingais produkto kūrimo etapais, kad būtų patenkinti pramonės poreikiai, palaikomi produktų vartotojai ir reaguojama į aplinkos problemas.

Ši magistrantūros programa derina žinias ir darbo metodus gamybos inžinerijoje, pramoniniame dizaine ir medžiagų kūrime. Tai pabrėžia inžinerinių kvalifikacijų ir projektavimo įgūdžių derinį per projekto kursus, kurių metu studentai pritaiko savo žinias praktikoje. Projektai vykdomi glaudžiai bendradarbiaujant su pramonės įmonėmis.

Pramoninio projektavimo inžinerijos magistrantūros programoje įdarbinami didžiuliai atviri internetiniai kursai (MOOC), suteikiantys galimybę studentams beveik pusę studijų baigti nuotoliniu būdu. Internetiniai kursai ir internetiniai kursų pratimai yra lankstus ir dinamiškas būdas baigti studijas.

Numatomi mokymosi rezultatai

Absolventai turės įgyti išsamių žinių apie gamybos procesus ir gaminių projektavimą. Produktai gali skirtis - nuo paprastų nejudančių - iki tokio sudėtingo kaip automobilis.

Jums, kaip pramoninio projektavimo inžinieriui, reikia bendradarbiauti su kitų sričių ekspertais ir pateikti sprendimus. Ši programa paruošia jus ateities formavimui. Išmoksite pamatyti problemas iš įvairių perspektyvų ir optimaliai reaguoti naudodamiesi novatoriškais sprendimais.

Sužinosite apie novatorišką dizainą, gamybos metodus, žmogiškuosius veiksnius, kūrybinį problemų sprendimą, pažangias medžiagas, pramonės ir verslo iššūkius bei aplinkosaugos aspektus.

Programa paruoš jus daugiadisciplininiam projekto darbui su kitais inžinieriais, rinkodaros specialistais, pirkėjais ir projektų vadovais. Atliksite teorinius ir metodinius tyrimus, integruotus į projektus su regioninėmis įmonėmis.

Baigę studijas pamatysite problemas iš įvairių perspektyvų ir rasite novatoriškų sprendimų gamybos procesams, vartotojams skirtiems produktams, sąveikai ir procesams. Glaudžiai bendradarbiaudami su Suomijos įmonėmis, sužinosite apie praktinius projektavimo ir gamybos procesų klausimus taikomuose projektuose.

Galėsite efektyviai kurti ir kurti naujus produktus ir paslaugas pasauliniu pramoniniu mastu. Studijų metu įgysite koncepcijų vizualizacijos, produktų kūrimo, technologinių ir komercinių perspektyvų. Įgysite gilių modeliavimo ir vizualizacijos 3D CAD sistemose žinių.

Tu darysi:

 • išmokti praktinio bendravimo, bendradarbiavimo ir pristatymo įgūdžių įgyvendinant projektą;
 • sugebėti nustatyti ir išspręsti problemas kuriant produktą ar paslaugą, remiantis vartotojų, gamintojų ir gaminių tyrimais;
 • mokėti identifikuoti ir pritaikyti savo patirtį kuriant sėkmingą produktą ar paslaugą;
 • mokėti planuoti, vadovauti ir organizuoti tyrimų projektą pagal nusistovėjusią mokslinę praktiką, rašyti ir pateikti mokslinių tyrimų planą ir tyrimo ataskaitą;
 • suprato, kaip produktai gaminami įvairiais būdais, ir išsprendžia realias gyvenimo problemas, susijusias su didelio našumo produktais;
 • atpažinti ir palyginti skirtingus gamybos metodus, naudojant įvairias medžiagas, įskaitant lakštinį metalą, kompozitus ir medieną, ir suprasti, kaip veikia susijusi 3D projektavimo programinė įranga, agregatai ir 3D programinės įrangos modeliavimas;
 • suprasti ergonominio dizaino vaidmenį žmogaus vaidmenyje kasdieniniame darbe ir gyvenime;
 • suprasti medžiagų pasirinkimo ir projektavimo prasmę gamybai ir tvarumą;
 • išmoksite teorijas, metodus, projektavimo ir gamybos įgūdžius ir priemones, kurias pritaikysite įvairioms problemoms ir produkto kūrimo scenarijams;
 • suprasti pakuočių dizaino, vartotojų elgsenos, plėtros tendencijų ir pridėtinės vertės pridėtinę vertę naudojant naujus metodus svarbą;
 • gebės apibrėžti problemas ir užmegzti ryšius su kitomis tyrimų grupėmis ir Suomijos pramone;
 • mokėti pritaikyti ir plėtoti sistemines ir analitines priemones bei priemones kryžminių technologijų parinkimo užduotims spręsti;
 • mokėti apibrėžti ir išanalizuoti pagrindinių statybinių medžiagų grupių savybes, stipriąsias, silpnąsias puses ir taikymo sritis skirtingiems taikymo atvejams;
 • mokėti įvertinti ir panaudoti naujausius medžiagos mokslo rezultatus ir dokumentus bei sudaryti analitinius modelius, pagrįstus LCC, LCA ir MIPS veiksniais, atrenkant medžiagas;
 • būti susipažinęs su įvairiomis priedų gamybos technologijomis ir mokėti parinkti tinkamus procesus įvairioms reikmėms bei gaminio dizainą priedų gamybai;
 • būti susipažinęs su priedų gamybos galimybėmis kuriant gaminius, prototipus ir gaminant dalis;
 • įgyti išsamių žinių apie gamybą, kaip svarbią gamybos proceso dalį.

Laipsnio struktūra ir studijos

Magistrantūros programa "Pramonės dizaino inžinerija" - tai dvejų metų programa. Tai veda į magistro laipsnį technologijos, M.Sc. (Tech.), Kuris yra 120 ECTS kreditų.

Programa rengiama Lahti miestelyje. Tam tikros paskaitos ir vadovėliai taip pat vyksta Lappeenranta miestelyje.

Ši programa puikiai tinka žmonėms, dirbantiems visą darbo dieną Suomijoje ar užsienyje.

Programa apima pagrindinius studijas ir specializacijos studijas.

Pagrindinėse studijose (32 ECTS kreditai) nagrinėjami tyrimų metodai, konstrukcinės medžiagos, taikoma matematika, 3D spausdinimas ir aukštos kokybės produktai.

Specializacijos studijos (88 ECTS kreditai) apima tokias temas kaip pakuočių dizainas, pakuočių gamyba, lakštinio metalo gamyba, darnaus projektavimo inžinerija, dizaino komunikacija ir vizualizacija, projektavimo ergonomika, gaminio projektavimas, gamybos procesai, dizaino mąstymas, konstrukcijų ir mechaninių sistemų projektavimas ir metalo gaminių projektavimo ir surinkimo darbai.

Magistro darbas, 30 ECTS kreditų, yra specializacijos studijų dalis. Šis darbas yra pažangiausias mokslinių tyrimų projektas, reikalaujantis maždaug šešių mėnesių nuolatinio darbo. Studentai ją baigia ketvirtame semestre.

Karjeros galimybės

Pramoninio projektavimo inžinerijos specialistų poreikis auga dėl naujų technologinių pokyčių ir jų svarbos mūsų visuomenės plėtrai.

Programos absolventai turi įvairių karjeros galimybių įmonių projektavimo skyriuose, pavyzdžiui, pramoninių dizainerių, prekės ženklų vadybininkų, gaminių dizainerių, gamybos vadybininkų, dizaino inžinierių, sąveikos dizainerių, pakuočių dizainerių ir kt., Tyrinėjant ar net savo dizaino įmonėje.

Kaip taikyti

Norite kreiptis į pramoninio dizaino inžinerijos magistrantūros programą?

Priimkite vieną iš svarbiausių savo ateities sprendimų ir studijuokite kartu su mumis - pažadame, kad jūsų investicija bus verta.

Kiekvienais metais daugybė studentų iš viso pasaulio pradeda studijas LUT University .

Būti įdomu. Būk vienas iš mūsų.

Galite kreiptis į šią magistro programą per rutulinį arba reguliarų priėmimo procesą:

 • Reguliarus priėmimas: 2019 m. Gruodžio 2 d. - 2020 m. Sausio 22 d
 • Priėmimas pagal tvarkaraštį: 2019 m. Spalio 1 d. - 2020 m. Gegužės 31 d
Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2019

Apie mokyklą

LUT University is a pioneering science university in Finland, bringing together the fields of science and business since 1969.

LUT University is a pioneering science university in Finland, bringing together the fields of science and business since 1969. Skaityti mažiau
Lappeenranta , Lahti + 1 Daugiau Mažiau