Nauji produktai įvedami į rinką kasdien ir vis greičiau patenkina didėjančius vartotojų poreikius.

Dėl to konkurencija tarp gamintojų taip pat pereina į naują etapą.

Pramonės dizaino inžinerijos magistro programa skirta suteikti studentams žinių apie naujovišką dizainą, gamybos metodus, žmogiškuosius veiksnius, kūrybišką problemų sprendimą, pažangias medžiagas, pramonės ir verslo problemas bei aplinkosauginius aspektus.

Tokie įgūdžiai reikalingi skirtinguose produktų kūrimo etapuose, kad atitiktų pramonės poreikius, remtų produktų naudotojus ir būtų atsižvelgiama į aplinkosaugos aspektus.

Kadangi produkto kūrimas dabar laikomas tarpdisciplininiu užsiėmimu, jam reikalingos pažangios gamybos ir dizaino metodikos, projektavimo ir gamybos priemonės, ergonomika, estetika ir tvarumas. Tai padeda greitai reaguoti į rinkos poreikius ir pateikti pagrįstus ir tinkamus produktus konkurencingoje rinkoje.

Pramonės projektavimo inžinerijos magistro programa susieja žinias ir darbo metodus nuo gamybos inžinerijos, pramoninio dizaino ir medžiagų kūrimo. Jis pabrėžia inžinerinės kvalifikacijos ir dizaino įgūdžių derinį per projekto kursus, kuriuose studentai taiko savo žinias praktikoje. Projektai vykdomi glaudžiai bendradarbiaujant su pramonės šakomis.

Pramonės projektavimo inžinerijos magistro programa taiko masyvių atvirų internetinių kursų (MOOC) principus. Tai suteikia studentams galimybę užpildyti beveik pusę kursų nuotolinio mokymosi forma. Online kursai ir pratybos suteikia studentams lankstesnes studijas.

Numatomi mokymosi rezultatai

Baigę šią magistro programą, turėsite išsamių žinių apie novatorišką dizainą, gamybos metodus, žmogiškuosius veiksnius, kūrybišką problemų sprendimą, pažangias medžiagas, pramonės ir verslo problemas ir aplinkosaugos aspektus.

Laipsnio struktūra ir studijos

Magistrantūros programa "Pramonės dizaino inžinerija" - tai dvejų metų programa. Tai veda į magistro laipsnį technologijos, M.Sc. (Tech.), Kuris yra 120 ECTS kreditų.

LUT University organizuos šią programą savo Lahti miesteliu. Kai kurios paskaitos ir pamokos taip pat vyks Lappeenrantos miesteliu.

Programa apima pagrindinius studijas ir specializacijos studijas.

Pagrindinės studijos (32 ECTS kreditai) apima mokslinių tyrimų metodus, konstrukcines medžiagas, inžinerinę matematiką, 3D spausdinimą ir pluošto medžiagas.

Specializacijos studijos (88 ECTS kreditai) apima tokias temas kaip pakuotės dizainas ir pakuotės gamyba, lakštinio metalo gamyba, tvarios konstrukcijos inžinerija, jungiamosios technologijos, projektavimo ir gamybos procesai, metalo gaminių projektavimas ir gamybiškumas, vizualizacija ir kūrybiškumas projektuojant.

Magistro darbas ir seminaras, 30 ECTS kreditų, yra specializacijos studijų dalis. Darbas yra pažangus tyrimo projektas, kurio vykdymui reikalingi maždaug šeši mėnesiai. Studentai tai baigia per ketvirtąjį semestrą.

Kaip taikyti

Galite kreiptis į šią magistro programą per rutulinį arba reguliarų priėmimo procesą:

  • "Rolling Admission" (2018 m. Spalio 1 d. - 2019 m. Gegužės mėn. 2019 m.)
  • Reguliarus įėjimas (2019 m. Gruodžio 3 d., 2019 m. Sausio 201 d.)

Programa mokoma:
  • Anglų
LUT University

Peržiūrėti 19 daugiau kursų LUT University »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 9, 2018
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Duration
2 metų
Dieninės
Price
10,000 EUR
ne ES / EEE studentams
Deadline
Susisiekti su mokykla
(Regular Admission). May 31, 2019 (Rolling Admission).
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
(Regular Admission). May 31, 2019 (Rolling Admission).
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
(Regular Admission). May 31, 2019 (Rolling Admission).
End Date