Magistro studijų programa automatikos inžinerijos srityje - gamyklos automatizavimas ir robotų technika

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Pasiekti aukščiau - pasirinkti automatizavimą!

Ar norite tapti gamyklos automatikos ir robotikos ekspertu?

Prisijunkite prie mūsų įkvepiančios mokymosi aplinkos su tarptautiniais darbuotojais!

Automatika ir robotika gali painioti terminus daugeliui. Kaip aprašė IEEE automatizavimo ir robotikos draugija, „ Robotika daugiausia dėmesio skiria sistemoms, turinčioms jutiklius ir pavaras, kurios veikia autonomiškai arba pusiau autonomiškai bendradarbiaudamos su žmonėmis. Robotikos tyrimai pabrėžia intelektą ir pritaikomumą susidoroti su nestruktūrizuota aplinka. Automatika orientuota į sistemas, kurios ilgą laiką veikia autonomiškai, dažnai struktūrizuotoje aplinkoje, ir į aiškų tokios aplinkos struktūrizavimą. Automatikos tyrimai pabrėžia efektyvumą, produktyvumą, kokybę ir patikimumą “, - teigia IEEE.

Tampere University siūlo unikalią gamyklų automatizavimo ir robotikos mokymosi aplinką. Baigę programą, turėsite kvalifikaciją siekti įvairių karjeros galimybių įvairiose automatikos ir robotikos srityse. Jūs taip pat turėsite žinių ir įgūdžių daryti karjerą pramonėje arba tęsti studijas daktaro laipsnio link.

Norėdami būti sėkmingas gamyklos automatizavimo ir robotikos studentas, turite turėti tinkamos inžinerijos srities išsilavinimą, turinčią matematikos ir fizikos įgūdžių bei stiprių programavimo įgūdžių.

Studijos susideda iš dviejų pagrindinių studijų, kurios viena kitą papildo. Gamyklos automatizavimo ir pramoninės informatikos studijos paruošia jus sisteminiu mąstymu projektuojant, plėtojant ir integruojant gamyklos automatikos ir informacines sistemas. Robotikos pagrindinis suteikia jums įgūdžių ir žinių, susijusių su robotika ir susijusiomis technologijomis, tokiomis kaip robotikos pagrindai, robotikos valdymas ir jutimo / suvokimo sistemos.

Po baigimo turėsite puikių karjeros galimybių įvairiose inžinerijos srityse. Darbai, kuriuos baigėme mūsų absolventai, yra, pavyzdžiui, projekto vadovas, projektavimo inžinierius, programų specialistas, automatikos sistemų kūrėjas ir R

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: Mokslų magistras (technologijos)
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Miestelis: „Hervanta“ miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 12000 €

Tyrimo tikslai

Automatika yra visur mūsų šiuolaikinėje visuomenėje. Be automatikos, mūsų namuose nebūtų elektros, vandens ar šildymo sistemų. Automatizavimo technologija naudojama atskiriems įrenginiams ir visoms gamykloms valdyti. Robotai ir transporto priemonės yra labiausiai matomi pavyzdžiai, kai automatizavimo inžinierius atlieka svarbų vaidmenį. Automatika yra svarbi technologija, kai našumas, energijos ir išteklių naudojimo efektyvumas bei produktų kokybė pagerėja. Automatikos inžinieriai turi darbo galimybes visose pramonės šakose, nes pagrindinės žinios apie automatizavimą ir sistemas gali būti plačiai taikomos inžinerijos ir ekonomikos srityse.

Magistro studijų programa "Gamyklos automatizavimas ir robotų technika" suteikia magistro laipsnį technologijos. "Factory Automation" tyrimai yra susiję su informacijos automatizavimo mokslo sritimi (informatika), siekiant sukurti žiniomis pagrįstas "Factory Automation Systems". Robotikos studijos suteikia jums pagrindinių žinių apie robotų technologijas ir susijusias technologijas, tokias kaip robotų kontrolės ir jutimo / suvokimo sistemos.

Mūsų absolventai yra ekspertai Factory Automation ir robotų. Jie yra pasirengę vykdyti įvairias ekspertų, plėtros ir valdymo karjerą.

Daugiau apie mokymo kalbą

Oficiali programos kalba yra anglų, tai reiškia, kad visi kursai, egzaminai ir studentų paslaugos organizuojami anglų kalba. Taigi tiek rašytinės, tiek sakytinės anglų kalbos mokėjimas yra būtina sąlyga. Kreipiantis dėl priėmimo reikia pateikti patvirtintą jų kalbos mokėjimo pažymėjimą. Be to, reikalaujama, kad studentai baigtų suomių kalbos kursus. Kursas supažindina juos su kasdienine suomių ir suomių kultūra.

Tyrimo turinys

Daugiau nei pusė programos studijų apima įvairias laboratorines užduotis, praktinius pratimus, praktinį mokymąsi ir mašinų bei prietaisų naudojimą naujoviškose mokymosi aplinkose. Programa suteikia jums galimybę įgyti tiek teorinių, tiek praktinių kompetencijų gamyklų automatikos ir robotikos srityse. Problemų sprendimas, darbas komandoje, projekto valdymas yra svarbiausi minkšti įgūdžiai, kurių išmoksite.

Privalomieji pagrindiniai tyrimai supažindina studentus su automatizavimo inžinerija ir paruošia juos vykdyti pažangesnius tyrimus. Modulis taip pat suteikia studentams kitus reikalingus įgūdžius, pvz., Suomių kalbos pagrindus ir disertacijos rašymo gaires.

Norėdami baigti magistro laipsnį technologijos, jums reikia parengti magistro darbas. Darbas apima 30 kreditų ir gali būti baigtas maždaug šešis mėnesius. Darbo tema turi būti susijusi su gamyklos automatizavimo ir pramonės informatikos arba robotų technika. Studentai individualiai rengia magistro darbus. Jūsų magistro darbas yra plati traktatas, kuris traukia jus už savarankišką studiją ir tyrimą, mokslinio metodo meistriškumą, literatūros sampratą ir mokslinį pateikimo būdą geroje literatūroje. Disertacija yra vykdoma ir parašyta savarankiškai, bet prižiūrimi profesoriaus arba daktaro laipsnį magistro srityje jūsų pagrindinio dalyko.

Galite laisvai rinktis pasirenkamuosius kursus, kurie skaičiuojami pagal jūsų laipsnį, pavyzdžiui, kursus suomių kalba. Jums nereikia baigti pasirenkamųjų kursų, jei jūsų laipsnis atitinka minimalų 120 kreditų reikalavimą.

Pasirinkti specializacijos sritį

Mūsų studentai gali pasirinkti "Factory Automation" ir "Industrial Informatics" arba "Robotics" kaip pagrindinius. Kadangi jūs pirmą kartą imsite abiejų modulių, galutinis sprendimas gali būti priimtas vėliau.

Mokestis už mokslą

Programos mokestis yra 12 000 eurų per mokslo metus ne ES / EEE studentams, kuriems taikoma stipendijų sistema studentams, mokantiems mokesčius.

Studijų struktūra

Magistro programa (120 ECTS) gali būti baigta per dvejus metus ištęstinių studijų.

Visi Suomijos taikomosiųjų mokslų universiteto (AMK) studentai, turintys ankstesnį laipsnį, privalo atlikti papildomus tyrimus, pavyzdžiui, matematikos kursus, atsižvelgiant į jų turinį.

Karjeros galimybės

Baigę programą, turėsite kvalifikaciją siekti įvairių karjeros galimybių įvairiose automatizavimo srityse. Studijų metu studentai ugdo kompetenciją užimti skirtingas savo srities ekspertų, tobulinimosi ir valdymo pareigas. Daugelis mūsų studentų disertaciją dirba pramonėje arba ten dirba kaip vasaros stažuotojai.

Jūs turėsite reikiamą kompetenciją siekti karjeros pramonėje arba tęsti doktorantūros studijas.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Automatizavimas ir robotika yra susiję su Tampere University Inžinerijos ir gamtos mokslų Tampere University ir glaudžiai bendradarbiauja su keliais kitais fakultetais ir grupėmis. Universiteto darbuotojai šiomis temomis glaudžiai bendradarbiauja, tai atsispindi tiek švietimo, tiek mokslinių tyrimų srityje. Automatizavimo, mechaninės inžinerijos, signalų apdorojimo, mašinų mokymosi, informatikos grupių bendradarbiavimas yra pavyzdinis. Studentai galės džiaugtis šia įkvepiančia aplinka.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos magistrantūros programos srities, kuriai taikomate
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai paskutiniaisiais bakalauro studijų metais gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m . Liepos 31 d. Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai.

Kandidatams, turintiems magistro laipsnį, gali būti priimami tik pagrįstais pagrindais ir tik tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programai būdingi tinkamumo kriterijai

Ankstesnis laipsnis turėtų būti iš srities, glaudžiai susijusios su magistrantūros programa, į kurią kreipiatės. Automatikos inžinerijos magistro programos ankstesnis laipsnis turi būti vienoje iš šių (arba labai susijusių) sričių:

 • Automatikos ar valdymo inžinerija, robotika, mechatronika, elektrotechnika, aeronautikos inžinerija, mechaninė inžinerija, skysčių energija. Mes reikalaujame matematikos, fizikos įgūdžių ir stiprių programavimo įgūdžių.

Kandidatai, baigę mokslą Suomijoje, turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, nustatytą programoje, kad būtų tinkami. Minimalus yra tas pats, kas priimant į tą pačią magistro studijų programą, siūlomą suomių kalba.

 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos taikomųjų mokslų universitete (AMK): 3,00 / 5
 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos universitete (universisto): 3,00 / 5

Skaičiuojant sukauptą GPA, įvertintą ECTS, atsižvelgiama tik į kursus (įskaitant disertaciją), kurių skaitinė pažymių vertė. Kandidatai paskutiniaisiais bakalauro studijų metais turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, kai kreipiasi ir baigę studijas.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į automatikos inžinerijos programą priimami ne daugiau kaip 20 studentų.

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Visi studentai, turintys Suomijos taikomųjų mokslų universiteto (AMK) laipsnį, privalo užpildyti studijų paketą, į kurį paprastai įeina matematikos, fizikos ir chemijos kursai, atsižvelgiant į studento kilmę. Priimti studentai bus išsamiai informuojami apie šias studijas, kai studijos prasidės 2020 m. Rudenį.

Įvertinimas

Tinkamų kandidatų skaičius per metus viršija priimamų studentų skaičių. Studentų atranką priima priėmimo komisija, remdamasi paraiškos dokumentuose nurodytomis akademinėmis kvalifikacijomis ir nuopelnais.

Šioje programoje pareiškėjai reitinguojami pagal priėmimo balus, gautus už ankstesnę kvalifikaciją, anglų kalbos žinias ir kitus svarbius veiksnius, pagrindžiančius paraišką.

Priėmimo taškai (daugiausia 100 balų) skiriami šiose kategorijose:

 • Ankstesnė kvalifikacija ne didesnė kaip 60 balų
 • Anglų kalbos žinios ne daugiau kaip 10 balų:
  • 5 balai: pvz., TOEFL 92 / IELTS 6,5 ir jei tai įrodyta ankstesniais Tampere University priimtais tyrimais
  • 10 balų: pvz., TOEFL 103 arba didesnis / IELTS 7,5 ar didesnis
 • Kiti svarbūs veiksniai, palaikantys paraišką, daugiausia 30 balų
 • CV / Gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas, pateikti kartu su paraiška, yra priėmimo balų, duotų šioje kategorijoje, pagrindas.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Jums leidžiama taikyti tris programas vienu metu.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškos teikimo laikotarpis 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į šių šalių dokumentus ir dokumentus, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau