masters.utu.fi

GYVENDINANT GYVYBES, SUDĖTINANT STUFF!

Medžiagų fizikos kelyje jūs tapsite naujų medžiagų tyrimo ir kūrimo biomedicininiuose ar elektroniniuose taikymuose ekspertu. Jūs dirbate aktyvioje tyrimų grupėje kartu su kitais studentais, doktorantais ir vyresniais mokslo darbuotojais sprendžiant problemas, pvz., Energijos vartojimo efektyvumą ir vaistų pristatymą. Be teorinio medžiagų fizikos pagrindo, jūs taip pat išmokysite naudoti naujausią mokslinių tyrimų įrangą su praktiniais kursais.

Medžiagų fizika yra viena iš keturių specializacijų magistro programos fizikinių ir cheminių mokslų srityse. Kiti programos kūriniai yra astronomijos ir kosmoso fizika, medžiagų chemija ir teorinė fizika. Baigę pamoką, galėsite naudotis įvairiomis įgūdžiais, įgytais šio kūrinio dalis, įskaitant eksperimentinius, teorinius ir skaitmeninius metodus naujų fizinių projektų kūrimui ir analizavimui.

PROGRAMOS STRUKTŪRA

Struktūra yra modulinė. Visi moduliai turi 20 ECTS. Kiekvienoje specializacijos trasoje yra du privalomi moduliai, kuriuose yra pagrindinė lauko medžiaga. Be to, yra vienas teminis modulis, kuris gali būti pasirinktas iš kitų modulių, siūlomų šioje programoje ar kitose University of Turku programose. Ketvirtą modulį sudaro laisvai pasirenkami kursai ir privalomas Suomijos kalbos ir kultūros kursas (5 ECTS). Taip pat reikalaujama magistrantūros (30 ECTS) be seminarų, stažuočių ir projektų darbų (10 ECTS), kurių detalės priklauso nuo specializacijos. Žiūrėkite paveikslą žemiau.

60800_physical-and-chemical-sciences-programme-structure-300x193.png

Skirtingų specializacijų modulių pavyzdžiai yra:

60801_physical-and-chemical-sciences-modules.png

Galite pakeisti projekto darbą, dalyvaudami ateities technologijų departamento organizuotame "Capstone" projekte (15 ECTS). Mes rekomenduojame tai tiems studentams, kurie siekia dirbti šioje pramonės šakoje.

Teorijos modulyje jūs išmoksite teorinį medžiagų fizikos pagrindą lankydami paskaitas ir atlikdami pratimus tokiuose kursuose kaip struktūrinės kietųjų dalelių savybės, kietųjų medžiagų elektrinės savybės, magnetizmas ir spintronics, puslaidininkiai, organiniai puslaidininkiai ir paviršiaus mokslai.

Modulio modelyje visi kursai apima laboratorijų darbą su naujausia tyrimų infrastruktūra Fizikos ir astronomijos katedroje. Šie metodai apima, pvz., Rentgeno difrakciją, rentgeno fotoelektroninę spektroskopiją, elektroninę mikroskopiją, branduolinį magnetinį rezonansą ir elektronų sukimosi rezonansą. Be to, šis modulis apima kursus, kurie suteikia jums patirties kuriant matavimo nustatymus. Tai apima "LabVIEW" programavimo kursus ir mažą įrangą, kuria naudojama "Arduino" pagrįsta elektronika.

Jūs galite laisvai pasirinkti teminį modulį iš fakultetuose siūlomų modulių arba pasirinkti tinkamą nedidelį dalyką, net jei jis siūlomas kitais fakultetais. Teminiai moduliai, kuriuos siūlo ši programa, yra biomedžiagos, elektronikos medžiagos, modeliavimas ir funkcinės medžiagos. Galimi nepilnamečiai dalykai yra, pvz., Informatika, matematika, chemija, verslo kūrimas ir naujovės.

Kitų studijų modulyje jūs galite pasirinkti bet kokius kursus, kuriuos norite gauti iš viso universiteto pasiūlymo, be privalomo "Suomių užsieniečių" kursų.

AKADEMINĖ PALAIKYMAS

Magistro studijų tikslas yra padėti jums tapti nepriklausomu ekspertu, kuris gali kritiškai vertinti informaciją, planuoti ir vykdyti mokslinius tyrimus, siekdamas rasti naujų žinių ir spręsti mokslines ir technologines problemas savarankiškai ir kaip grupės dalis.

University of Turku medžiagų fizikos tyrimai ir mokymai yra dvi pagrindinės sritys, susijusios su biologine ir elektronine medžiaga. Biomateriatuose jūs galite mokytis, pvz., Farmacinių vektorių, nanodalių medžiagų farmacijos srityje ir DNR molekulių disociacijos radiacijos metu. Elektronikos medžiagoje galimi dalykai yra puslaidininkiai, magnetinės ir superlaidžios medžiagos, spintronika ir nanokontaktai. Studijuosite dabartinės ir būsimos elektronikos fizinį pagrindą.

MAGISTRO BAIGIAMASIS DARBAS

Magistrantūros studijų programa apima privalomą disertacijos komponentą (30 ECTS), kuris atitinka šešių mėnesių visą darbo dieną. Disertacija turi būti parašyta kaip ataskaita, pagrįsta literatūros apžvalga ir originalus tyrimo projektas, kuris sudaro didžiąją dalį disertacijos.

Darbas yra savarankiškai atliktas tyrimo projektas, tačiau projektas bus vykdomas vadovaujant pirmaujantiems šios srities mokslininkams University of Turku . Tikimasi, kad studentas bus įtrauktas į aktyvią tyrimo grupę ar eksperimentinę grupę, taigi suteiks daug galimybių aptarti rezultatus ir keistis idėjomis grupės nustatymuose.

Naujausi teorijos pavadinimai medžiagų fizikoje:

  • Savarankiškai organizuota dirbtinė pynimo struktūra smulkiajame YBCO filmuose, auginamuose pažangiame IBAD-MgO šablone.
  • Atsparių atmintinių, pagrįstų Pr6Ca0.4MnO3, gamyba ir apibūdinimas.
  • Termiškai karbonizuoto ir drėgno oksiduoto porėto silicio fotoliuminescencija.
  • Fizikiniai ir cheminiai metalo miltelių, naudojamų priedų gamybos procesui, apibūdinimo metodai.
  • GaN- ir AlGaN puslaidininkių paviršiaus savybės ir jų modifikavimas.
  • Kompiuterinės tomografijos vaizdų geometrinės pataisos.
  • Uridino ir cituidino molekulių suskaidymo masių spektroskopija.

SPECIALIZACIJOS TRACKS

Magistrantūros programa fizikinių ir cheminių mokslų turi keturis takelius. Toliau pateikiamas trumpas kiekvienos specializacijos aprašymas. Daugiau informacijos apie takelius rasite konkrečioje kiekvieno takelio svetainėje šiame portale (UTU Masters).

Medžiagų fizikos ir medžiagų chemijos studijos suteikia jums galimybę suprasti ir išplėsti medžiagų, gautų iš molekulių ir nanodalelių, savybes per metalus, magnetinius ir puslaidininkinius junginius, skirtus naudoti farmacijoje ir biomediciniuose produktuose. Baigę studijuodami, turėsite susipažinti su dabartinėmis metodologijomis, tyrimų įranga ir šiuolaikiniais skaitmeniniais metodais, reikalingais modelių, naudojamų moksliniams tyrimams ir technologijoms, savybėms modeliuoti. Atkreipkite dėmesį, kad yra seserų programa (magistrantūros programa biomedicinos mokslai) su specializacija medicinos chemija.

Astronomijos ir kosmoso fizikos specialistai gali pasirinkti iš trijų studijų krypčių: teorinės astrofizikos, stebėjimo astronomijos ir kosminės fizikos. Jūs įgis žinių apie įvairius astrofizinius reiškinius ir plazmos fiziką, nuo Saulės sistemos iki neutronų žvaigždžių ir ant galaktikų bei kosmologijos. Jūs taip pat gausite praktinės patirties taikant stebėjimo technologijas, kosminę įrangą, skaitmeninius metodus ir didelių duomenų rinkinių analizę.

Teorinėje fizikoje galite specializuotis įvairiose Europos ir tarptautinių mokslinių tyrimų sričių, tokių kaip kvantinės technologijos, kvantinės fizikos pagrindai, kvantinė informacija ir optika, kvantinės lauko teorija ir kosmologija, priešakyje. Jūs išmoksite griežtus matematinius ir skaitmeninius metodus fiziniams reiškiniams modeliuoti ir fizinėms problemoms spręsti taikydami keletą galimų tarpdisciplininių programų, taip pat ir už fizikos ribų. Pavyzdžiai yra sudėtingų sistemų, duomenų mokslo ir mašinų mokymosi studijos.

KOMPETENCIJOS APRAŠYMAS

Magistro laipsnis suteikia įgūdžių dirbti įvairiose pozicijose tokiose srityse kaip moksliniai tyrimai ir plėtra, švietimas ir valdymas bei pramonė. Medžiagų tyrimų specializacija suteikia ypač gerų galimybių dirbti mokslinių tyrimų ir plėtros pozicijas pramonės technologijų srityje.

Matematikos fizikos magistro programos metu jūs išmoksite medžiagų fiziką, tačiau vienareikšmiškai šiame kūrinyje susipažinsite su medžiagų apibūdinimo metodais, naudodami praktinius pratimus ir kursus, naudodami state-of-the-art tyrimų įrangą. Be to, jūs taip pat mokysite pastato ir programavimo matavimo įrangą. Arba galite pasirinkti daugiau teorinės linijos ir specializuotis kompiuterių medžiagų modeliavimo srityje. Tai padės pasirengti karjerai mokslinių tyrimų ir plėtros srityje pramonėje arba tolesniam doktorantūros studijoms.

JOB OPTIONS

Užimtumo santykis vyresniuoju lygiu yra puikus tiems, kurie yra mokomi fizikinių ir cheminių mokslų srityje. Dėl plačios programos taikymo srities įgūdžiai ir žinios, sukurtos kaip University of Turku išsilavinimas, suteikia daugybę įdarbinimo galimybių įvairiose srityse.

Mūsų naujausi magistrantūros darbai, pvz., Kokybės vadybininkai didelėse kompanijose, R

KARJERA TYRIMUOSE

Magistro laipsnis suteikia teisę gauti mokslinį magistro laipsnį. Doktorantūros laipsniai yra doktorantūros ir licenciato laipsniai. University of Turku - UTUGS turi doktorantūros programą fizikinių ir cheminių mokslų srityje ir apima visas šios magistro programos disciplinas. Antrosios pakopos studijų programos gali būti baigtos University of Turku . Atkreipkite dėmesį, kad Suomijoje doktorantūros studijos nemokamos, o doktorantai paprastai gauna atlyginimą arba dotaciją savo gyvenimo išlaidoms padengti. Magistro programa yra pakopinis doktorantūros studijoms.

BENDROSIOS REIKALAVIMAI

Bakalauro laipsnis, kuris oficialiai kvalifikuoja pareiškėją gauti magistro lygio studijas šalyje, kurioje jis buvo baigtas. Šis laipsnis turėtų atitikti ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba ne trumpesnį kaip trejų metų trukmės studijas visą darbo dieną. Jūs turite įrodyti savo anglų kalbos įgūdžius, kai kreipiatės. Daugiau informacijos rasite programos tinklalapyje.

© Turku miesto ir Turku University of Turku komunikacijos

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų University of Turku »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
12,000 EUR
per mokslo metus. Mokestis už studijas ne ES / EEE šalių piliečiams.
Deadline
Sau. 31, 2020
Application period (approx.): 1 Dec 2019 – 31 Jan 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
End Date
Liepa 31, 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 31, 2020
Application period (approx.): 1 Dec 2019 – 31 Jan 2020

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 31, 2020
Application period (approx.): 1 Dec 2019 – 31 Jan 2020
End Date
Liepa 31, 2022