Magistro studijų programa fizikinės ir chemijos mokslų: Medžiagos fizika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

utu.fi/degrees

Pagerinkite gyvenimą gamindami daiktus!

Medžiagų fizikos trasoje tapsite naujų medžiagų tyrimų ir plėtros biomedicininėse ar elektroninėse srityse ekspertu.

Medžiagų fizika yra viena iš keturių fizinių ir chemijos mokslų magistrantūros studijų programos specializacijos. Kiti programos takeliai yra astronomija ir kosminė fizika, medžiagų chemija ir teorinė fizika.

Viduje konors

Baigę mokslą, galėsite panaudoti įvairius įgytų įgūdžių rinkinius kaip šios dainos dalį, įskaitant eksperimentinius, teorinius ir skaitmeninius metodus naujiems fiziniams projektams kurti ir analizuoti.

Programos struktūra

Struktūra yra modulinė. Visi moduliai turi 20 ECTS. Kiekvienoje specializacijos trasoje yra du privalomi moduliai, kuriuose yra pagrindinė lauko medžiaga. Be to, yra vienas teminis modulis, kuris gali būti pasirinktas iš kitų modulių, siūlomų šioje programoje ar kitose University of Turku programose. Ketvirtą modulį sudaro laisvai pasirenkami kursai ir privalomas Suomijos kalbos ir kultūros kursas (5 ECTS). Taip pat reikalaujama magistrantūros (30 ECTS) be seminarų, stažuočių ir projektų darbų (10 ECTS), kurių detalės priklauso nuo specializacijos. Žiūrėkite paveikslą žemiau.

60800_physical-and-chemical-sciences-programme-structure-300x193.png

Projektinį darbą galite pakeisti dalyvaudami „Capstone“ projekte (15 ECTS), kurį organizuoja Ateities technologijų departamentas. Mes rekomenduojame tai tiems studentams, kurie siekia dirbti pramonėje baigę studijas.

Teorijos modulyje jūs išmoksite teorinį medžiagų fizikos pagrindą lankydami paskaitas ir atlikdami pratimus tokiuose kursuose kaip struktūrinės kietųjų dalelių savybės, kietųjų medžiagų elektrinės savybės, magnetizmas ir spintronics, puslaidininkiai, organiniai puslaidininkiai ir paviršiaus mokslai.

Metodo modulyje visi kursai apima laboratorinius darbus su Fizikos ir astronomijos katedros moderniausia tyrimų infrastruktūra. Šie metodai apima, pavyzdžiui, rentgeno spindulių difrakciją, rentgeno fotoelektronų spektroskopiją, elektronų mikroskopiją, branduolio magnetinį rezonansą ir elektronų sukinio rezonansą. Be to, šiame modulyje yra kursai, suteikiantys jums patirties kuriant matavimo sąranką. Tai apima „LabVIEW“ programavimo kursus ir mažos įrangos statybą naudojant „Arduino“ sukurtą elektroniką.

Galite laisvai pasirinkti teminį modulį iš siūlomų fakultete arba imtis tinkamo šalutinio dalyko, net kurį siūlo kiti fakultetai. Teminiai moduliai, kuriuos siūlo ši programa, apima biomedžiagas, elektronikos medžiagas, modeliavimą ir funkcines medžiagas. Galimi papildomi dalykai yra, pvz., Informatika, matematika, chemija, verslo kūrimas ir inovacijos.

Kitų studijų modulyje jūs galite pasirinkti bet kokius kursus, kuriuos norite gauti iš viso universiteto pasiūlymo, be privalomo "Suomių užsieniečių" kursų.

Akademinė kompetencija

Magistrantūros studijų tikslas - padėti jums tapti nepriklausomu ekspertu, galinčiu kritiškai vertinti informaciją, planuoti ir vykdyti tyrimų projektus, siekiant surasti naujų žinių, savarankiškai ir kaip grupės dalį spręsti mokslo ir technologines problemas.

University of Turku medžiagų fizikos tyrimai ir mokymas yra dvi pagrindinės sritys - bio- ir elektroninės medžiagos. Biomedžiagose galite ištirti, pvz., Farmacinius vektorius, nanoporines medžiagas farmacijoje ir DNR molekulių disociaciją spinduliuotėje. Elektronikos medžiagoje galimos temos yra puslaidininkinės, magnetinės ir superlaidžiosios medžiagos, spintronika ir nanokontaktai. Jūs išmoksite esamos ir būsimos elektronikos fizinius pagrindus.

Magistro baigiamasis darbas

Magistrantūros studijų programa apima privalomą disertacijos komponentą (30 ECTS), kuris atitinka šešių mėnesių visą darbo dieną. Disertacija turi būti parašyta kaip ataskaita, pagrįsta literatūros apžvalga ir originalus tyrimo projektas, kuris sudaro didžiąją dalį disertacijos.

Darbas yra savarankiškai atliktas tyrimo projektas, tačiau projektas bus vykdomas vadovaujant pirmaujantiems šios srities mokslininkams University of Turku . Tikimasi, kad studentas bus įtrauktas į aktyvią tyrimo grupę ar eksperimentinę grupę, taigi suteiks daug galimybių aptarti rezultatus ir keistis idėjomis grupės nustatymuose.

Naujausi teorijos pavadinimai medžiagų fizikoje:

 • Savarankiškai organizuota dirbtinė pynimo struktūra smulkiajame YBCO filmuose, auginamuose pažangiame IBAD-MgO šablone.
 • Rezistencinių prisiminimų, pagrįstų Pr6Ca0.4MnO3, sukūrimas ir apibūdinimas.
 • Termiškai karbonizuoto ir drėgnai oksiduoto akyto silicio foto luminiscencija.
 • Metalų miltelių, naudojamų priedų gamybos procese, fizikinis ir cheminis apibūdinimas.
 • GaN- ir AlGaN puslaidininkių paviršiaus savybės ir jų modifikavimas.
 • Geometrinės kompiuterinės tomografijos vaizdų korekcijos.
 • Uridino ir cituidino molekulių suskaidymo masių spektroskopija.

Specializacijos dainos

Fizinių ir chemijos mokslų magistrantūros programa susideda iš keturių krypčių. Trumpas šios specializacijos kelio aprašymas pateiktas žemiau.

Medžiagų fizikos ir medžiagų chemijos studijos suteikia jums galimybę suprasti ir išplėsti medžiagų, gautų iš molekulių ir nanodalelių, savybes per metalus, magnetinius ir puslaidininkinius junginius, skirtus naudoti farmacijoje ir biomediciniuose produktuose. Baigę studijuodami, turėsite susipažinti su dabartinėmis metodologijomis, tyrimų įranga ir šiuolaikiniais skaitmeniniais metodais, reikalingais modelių, naudojamų moksliniams tyrimams ir technologijoms, savybėms modeliuoti. Atkreipkite dėmesį, kad yra seserų programa (magistrantūros programa biomedicinos mokslai) su specializacija medicinos chemija.

Kiti takeliai:

65603_Students_all_prgms.jpg

Kompetencijos aprašymas

Magistro laipsnis suteikia įgūdžių dirbti įvairiose pozicijose tokiose srityse kaip tyrimai ir plėtra, švietimas ir vadyba bei pramonė. Medžiagų tyrimų specializacija suteikia ypač geras galimybes dirbti mokslinių tyrimų ir plėtros pozicijose pramoninių technologijų srityje.

Medžiagų fizikos magistro programos metu mokysitės medžiagų fizikos, tačiau vienareikšmiškai šioje trasoje susipažinsite su medžiagų apibūdinimo metodais atliekant praktinius pratimus ir kursus, naudojant moderniausią tyrimų įrangą. Be to, jūs taip pat mokysite statybų ir programavimo matavimo įrangą. Taip pat galite pasirinkti labiau teorinę liniją ir specializuotis kompiuteriniame medžiagų modeliavime. Tai paruoš jus arba karjeros tyrimams ir plėtrai pramonėje, arba tolesnėms doktorantūros studijoms.

Darbo pasirinkimai

Fizinių ir chemijos mokslų specialistams yra sudarytos puikios galimybės įsidarbinti santykinai vyresniame lygmenyje. Dėl plačios programos apimties, įgūdžiai ir žinios, įgyti šio turinio University of Turku suteikia daugybę galimybių įsidarbinti įvairiose srityse.

Mūsų naujausi magistrantūros darbai, pvz., Kokybės vadybininkai didelėse kompanijose, R

Karjera mokslinių tyrimų srityje

Magistro laipsnis suteikia teisę į mokslines magistrantūros studijas. Antrosios pakopos laipsniai yra doktorantūros ir licėjaus laipsniai.

Atminkite, kad Suomijoje doktorantūros studijoms nereikia mokėti jokio mokesčio, o doktorantai dažnai gauna atlyginimą arba stipendiją pragyvenimo išlaidoms padengti.

Patekimo reikalavimai

Bendrieji priėmimo reikalavimai

Bendrasis reikalavimas

Esate tinkamas kandidatas į magistrantūros studijas, jei:

 • turite nacionaliniu lygiu pripažintą pirmosios pakopos laipsnį - paprastai bakalauro laipsnį - iš akredituotos aukštosios mokyklos,
 • jūsų laipsnis atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejus metus ištęstinių studijų,
 • jūsų laipsnis yra atitinkamoje magistrantūros programos srityje, į kurią jūs kreipiatės. Jei reikia išsamių laipsnių reikalavimų, patikrinkite programos puslapį.

Kalbos reikalavimai

Kandidatai privalo turėti puikius anglų kalbos įgūdžius ir tuos įgūdžius įrodantį pažymėjimą. Savo kalbos įgūdžius galite nurodyti išlaikę vieną iš tarptautiniu mastu pripažintų anglų kalbos testų.

Kandidatai turi pasiekti minimalius būtinus testų rezultatus, kad būtų laikomi tinkamais dalyvauti University of Turku . Išimtys nebus daromos.

Kelio specifiniai priėmimo reikalavimai

Ankstesnis pareiškėjo laipsnis, pagal kurį jis nori įstoti į fizinių ir chemijos mokslų magistrantūros programą, turi būti atitinkamoje studijų srityje. Atitinkamos ankstesnių medžiagų fizikos kelio tyrimų sritys yra:

 • Fizika
 • Medžiagų mokslas arba
 • Panašus

Galite kreiptis tik į vieną iš keturių specializacijos sričių, siūlomų fizinių ir chemijos mokslų magistrantūros programoje. Todėl labai svarbu pasirinkti takelį, kuris yra artimas jūsų ankstesnio laipsnio laukui.

Paraiškos vertinimas

Kasmet į fizinių ir chemijos mokslų magistrantūros programą priimami 20 studentų. Priėmimo sprendimas bus grindžiamas:

 • Pareiškėjo suteikto laipsnio (-ų) tinkamumas,
 • Kursų, laipsnių, apimtis, aktualumas ir pažymiai,
 • Kalbos testo rezultatas,
 • Motyvacijos laiškas,
 • Galimi atsakymai į pasirenkamus klausimus, įtrauktus į paraišką,
 • Galima atitinkama darbo patirtis,
 • Galimas interviu.

Gamtos ir inžinerijos fakultete galima turėti tik vieną bakalauro ar magistro studijas. Taigi, priimdamas siūlomą studijų vietą, studentas praranda ankstesnį bakalauro laipsnį. arba magistrantūra. studijos teisę Gamtos ir inžinerijos fakultete.

Čia rasite daugiau informacijos apie

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees wi ... Skaityti daugiau

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees with over 100 different nationalities. Skaityti mažiau
Turku , Vindhukas , Rauma + 2 Daugiau Mažiau