Magistro studijų programa globalioje ir transnacionalinėje sociologijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Analizuokite politiką. Suprasti pokyčius. Mokyk pasaulį.

Kokybiški globalizacijos politikos ir kultūrinių sunkumų tyrimai. MDP Global and Transnational Sociology (GTS) yra aukštos kokybės programa, ypač skirta studentams, siekiant socialinių tyrimų, politikos analizės ir konsultacijų, žiniasklaidos, tarptautinių organizacijų ir tarptautinės plėtros karjeros.

Programa suteikia studentams pagrindą suprasti globalizacijos ir tarptautinių ryšių šiuolaikiniame pasaulyje. Nacionalinės politikos kryptys ir kultūros vis labiau susijusios su įvykiais ir jėgos už nacionalinių sienų ribų.

Politiniai procesai, kultūrinės tendencijos ir organizacijos yra tarpusavyje susijusios visame pasaulyje. Pagrindinis šio programos tikslas - suprasti šiuos modelius ir ryšius. GTS programoje, ypatingą dėmesį skiriant sociologiniam neoinstitucionalumui, studentams pateikiamas priemonių rinkinys, skirtas analizuoti socialines, politines ir kultūrines jėgas, formuojančias mūsų pasaulinį pasaulį. Šis laipsnis taip pat plėtoja studentų kosmopolitinę perspektyvą, kuri yra svarbi plačiajai karjeros sričiai šiandien.

Tyrimai yra intensyvūs tyrimai. Programa integruota su pasaulinės klasės moksliniais tyrimais, vykdomais Tamperės tyrimų ir kultūros ir politinės sociologijos tyrimų grupėje, taip pat su kitais magistro laipsniais fakulteto pažangioje pasaulinėje visuomenėje. GTS programa suteikia savo absolventams unikalią supratimą apie pagrindinių pasaulio tendencijų kūrimą, paruošdami juos įžvelgiamoms intervencijoms šiuolaikiniame pasaulio mastu.

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: socialinių mokslų magistras
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Universiteto miestelis: centrinis miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 10000 €

Tyrimo tikslai

Baigę programą, studentai galės:

 • Supraskite, kas yra globalizacija iš daugelio disciplinų.
 • Suprasti įvairius teorinius metodus, skirtus suprasti globalius ir tarptautinius procesus.
 • Neabejotinai analizuokite globalius socialinius pokyčius.
 • Ištirti tarptautinius vietos politikos elementus ir kultūros tendencijas.
 • Aptarkite aktualią dabartinę literatūrą, kreipkitės į naują stipendiją ir kritiškai pristatykite ją viešai.
 • Suprojektuoti, atlikti ir atsiskaityti aukščiausios kokybės akademinius tyrimus savarankiškai ir komandose.
 • Pripažinkite, vertinkite ir dirbkite su kultūrų įvairove.
 • Pritaikykite šias žinias darbiniame gyvenime.

Daugiau apie mokymo kalbą

Mokymo kalba yra anglų.

Tyrimo turinys

Programa siekiama suteikti studentams pagrindą kritiškai analizuoti globalizaciją ir tarpvalstybinius ryšius šiuolaikiniame pasaulyje. Įgyvendinant įvairius teorinius mokymus ir orientuojantis į naujausius neokonstitucionalizuotus požiūrius, programa suteikia studentams priemonių rinkinį, skirtą analizuoti socialines, politines ir kultūrines jėgas, kurios formuoja mūsų pasaulinį pasaulį. Studentai išmoks mokymosi perspektyvas šiuolaikiniame pasaulyje, įvertins, kaip nacionalinė politika yra įgyvendinama, išsiuntins transnacionalinį ryšį šiuolaikinėse žiniasklaidos priemonėse ir įžvelgia pilietinės visuomenės, kultūros ir šiuolaikinės religijos tarpvalstybinius santykius. Šis laipsnis taip pat suteiks studentams kosmopolitinę ir daugiakultūrinę perspektyvą, kuri yra labai svarbi daugeliui karjeros.

Mokestis už mokslą

Programos mokestis yra 10 000 eurų per mokslo metus ne ES / EEE studentams, kuriems taikoma stipendijų sistema studentams, mokantiems mokesčius.

Karjeros galimybės

Ši tarptautiniu mastu susieta programa ypač tinka studentams, siekiantiems socialinių tyrimų, politikos analizės ir konsultacijų, kultūros analizės, žiniasklaidos, tarptautinių organizacijų ir tarptautinės plėtros karjeros. Pagrindinis programos tikslas yra pritraukti aukštos kokybės studentus į akademinę karjerą pasauliniuose ir tarpvalstybiniuose tyrimuose. Todėl studentai bus glaudžiai integruoti į nuolatinius mokslinius tyrimus ir mokymą šioje srityje.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Be studijų pagal savo studijų programą, studentai gali visapusiškai naudotis Tamperės aukštojo mokslo bendruomenės siūlomu mokymu, pradedant nuo techninių ir baigiant įvairių sričių profesinėmis studijomis.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos magistrantūros programos srities, kuriai taikomate
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai į paskutinius bakalauro studijų metus gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m . Liepos 31 d . Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai.

Kandidatams, turintiems magistro laipsnį, gali būti priimami tik pagrįstais pagrindais ir tik tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programai būdingi tinkamumo kriterijai

Norėdami pretenduoti į globalios ir tarptautinės sociologijos magistrantūros programą, pareiškėjas turi būti sėkmingai baigęs sociologijos, politologijos ar susijusios disciplinos bakalauro laipsnį ar jam prilygintą programos turinį.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į globalią ir tarptautinę sociologijos programą priimami ne daugiau kaip 10 studentų.

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Jums leidžiama taikyti tris programas vienu metu.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškos teikimo laikotarpis 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į šių šalių dokumentus ir dokumentus, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau