Magistro studijų programa

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Žaismingos ateities kūrimas

Magistro studijų programa "Žaidimų studijos" pateikia išsamų pagrindinių žaidimų ir žaidimų pobūdį ir raidą.

Žaidimai, išplėsti nuo pramogų iki kitų gyvenimo sričių, išaugo į kultūros ir žmonių sąveikos formą, kuri yra esminė mūsų socialinio gyvenimo ir dabartinės žiniasklaidos aplinkos dalis.

Programa ypač nukreipta į žaidimų analizę, projektavimą ir taikymą iš sujungtų žaidimų, žaidimų žaidėjų, žaidimų kūrėjų ir žaidimų kultūrų perspektyvų. Tai suteiks jums akademinių įgūdžių, reikalingų analizuoti, stebėti ir suprasti šios studijų srities pokyčius, taip pat skatinti pragmatiškesnį dalyvavimą ir praktišką požiūrį į žaidimus ir žaismingą dizainą.

Absolventai paprastai sujungia iš šios programos įgytus įgūdžius ir žinias su ankstesniais tyrimais ir įgūdžiais, kurie leidžia jiems dirbti įvairiuose profesiniuose vaidmeniuose, tyrimuose, viešajame sektoriuje ir pramonėje. Galimos absolventų darbo vietos yra mokslininkai, kūrėjai, kritikai ir specialistai, dirbantys su žaidimų ir susijusių sričių, pvz., Socialinės žiniasklaidos, interpretavimu, vertinimu ir įgyvendinimu.

Programa yra pagrįsta ilgalaike švietimo ir tyrimų istorija, vykdoma Tamperės universiteto Žaidimų tyrimų laboratorijoje. Tampere University ši tarptautiniu mastu pripažinta tyrimų grupė koordinuoja žaidimų kultūros studijų kompetencijos centrą, kurį 2018-2025 metais finansuoja Suomijos akademija.

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: socialinių mokslų magistras
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Universiteto miestelis: centrinis miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 12000 €

Tyrimo tikslai

Baigę magistro laipsnį jūs tikitės:

 • Būti susipažinęs su moksliniu mąstymu ir gebėti pritaikyti mokslinius darbo metodus savo srities srityje.
 • Būkite motyvuoti mokytis visą gyvenimą.
 • Gebėti vykdyti mokslines magistrantūros studijas.
 • Gebėti pritaikyti įgytas žinias ir veikti internacionalizuojant darbinį gyvenimą.

Baigę magistro studijų programą, jums reikės:

 • Gebėti identifikuoti, apibrėžti ir analizuoti įvairius žaidimus ir žaidimus.
 • Suprasti ir mokėti kritiškai vartoti sąvokas ir teorijas, susijusias su pagrindiniu žaidimų pobūdžiu ir aplink juos vykstančiais reiškiniais.
 • Turite gilų supratimą apie žaidimų formas, praktiką ir kontekstus kaip kultūrinius, socialinius, techninius ir komercinius reiškinius.
 • Gebėti savarankiškai įgyti mokslo žinių.
 • Gebėti perduoti tyrimų rezultatus skirtingoms auditorijoms.
 • Gebėti dirbti tarpdisciplininėse komandose kaip žaidimų ir susijusių reiškinių ekspertas (įskaitant, pvz., Internetinę kultūrą, žaidimų kūrimą, azartą).

Daugiau apie mokymo kalbą

Programa siūloma anglų kalba.

Tyrimo turinys

Ši magistrantūros programa suteikia išsamų vaizdą apie pagrindinį žaidimų ir žaidimų pobūdį bei raidą. Žaidimai, išplėsti nuo pramogų iki kitų gyvenimo sričių, išaugo į kultūros ir žmonių sąveikos formą, kuri yra esminė mūsų socialinio gyvenimo ir dabartinės žiniasklaidos aplinkos dalis.

Programa ypač nukreipta į žaidimų analizę, projektavimą ir taikymą iš sujungtų žaidimų, žaidimų žaidėjų, žaidimų kūrėjų ir žaidimų kultūrų perspektyvų. Tai suteiks jums akademinių įgūdžių, reikalingų analizuoti, stebėti ir suprasti šios studijų srities pokyčius, taip pat skatinti pragmatiškesnį dalyvavimą ir praktišką požiūrį į žaidimus ir žaismingą dizainą.

Programa yra pagrįsta ilgamete tyrimų ir tyrimų laboratorijos Tamperės universitete studijų ir tyrimų tema. 2018-2025 m. Ši tarptautiniu mastu pripažinta mokslinių tyrimų grupė koordinuoja Suomijos akademijos finansuojamą kultūros studijų metodo kompetencijos centrą.

Mokestis už mokslą

Programos mokestis yra 12 000 eurų per mokslo metus ne ES / EEE studentams, kuriems taikoma stipendijų sistema studentams, mokantiems mokesčius.

Karjeros galimybės

Absolventai paprastai sujungia iš šios programos įgytus įgūdžius ir žinias su ankstesniais studijomis ir įgūdžiais, kurie leidžia jiems dirbti įvairiais profesiniais vaidmenimis mokslinių tyrimų, viešojo sektoriaus ir pramonės srityse. Žinių apie darbo jėgos poreikis auga srityse, susijusiose su žaidimais ir interaktyviomis žiniasklaidos priemonėmis, tačiau studentai turėtų aktyviai reaguoti į savo konkrečią kompetencijos sritį ir profesinį profilį.

Baigę universitetą, jūs galite atlikti kelis vaidmenis, susijusius su žaidimų tyrimais ir plėtra, taip pat su žaidimo ir žaidimų dizaino pritaikymu įvairiems tikslams. Dirbant universitetiniu išsilavinimu šioje sparčiai besivystančioje srityje, reikia tvirtų tyrimų ir komunikacijos įgūdžių, suderinto su aktyvia ir nepriklausoma mąstysena, ir noro ištirti bei naujovinti naujus metodus, kaip suprasti ir pritaikyti interaktyviąją mediją praktikoje.

Galimos absolventų darbo vietos yra mokslininkai, kūrėjai, kritikai ir specialistai, dirbantys su žaidimų ir susijusių sričių, pavyzdžiui, socialinės žiniasklaidos ir gamyba, interpretavimu, vertinimu ir įgyvendinimu.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Be studijų pagal savo studijų programą, studentai gali visapusiškai naudotis Tamperės aukštojo mokslo bendruomenės siūlomu mokymu, pradedant nuo techninių ir baigiant įvairių sričių profesinėmis studijomis.

Moksliniai tyrimai

GS mokymo fakulteto mokslinių tyrimų iniciatyvos organizuojamos TRIM, Tamperės informacijos ir žiniasklaidos tyrimų centre. TRIM yra daugiadisciplininė mokslinių tyrimų įstaiga, atliekanti pagrindinius ir strateginius tyrimus internete ir interaktyviose žiniasklaidos priemonėse, kurios pagrindinės tyrimų temos yra nuo žaidimų tyrimų ir informacijos bei žiniasklaidos praktikos iki informacijos gavimo. Tampere University žaidimų tyrimų laboratorija vykdo novatoriškus žaidimų ir žaidimų tyrimus bei įvairaus bendradarbiavimo metu kuria tiltus nuo tyrimų iki veiksmų. 2018–2025 m. „Game Research Lab“ koordinuoja žaidimų kultūros studijų kompetencijos centrą, kurį finansuoja Suomijos akademija.

Antrosios pakopos studijų galimybės

Šis magistro laipsnis suteikia reikiamą išsilavinimą, jei norite tęsti doktorantūros studijas žaidimų studijose ir susijusiose srityse, pavyzdžiui, Tunio doktorantūros studijų programoje "Informacinės studijos ir interaktyviosios žiniasklaidos priemonės".

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos magistrantūros programos srities, kuriai taikomate
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai į paskutinius bakalauro studijų metus gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m . Liepos 31 d . Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai.

Kandidatams, turintiems magistro laipsnį, gali būti priimami tik pagrįstais pagrindais ir tik tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programai būdingi tinkamumo kriterijai

Norėdami pretenduoti į žaidimų studijų magistrantūros programą, turite turėti baigtą, tinkamą universiteto lygio bakalauro laipsnį ar jam prilygintą kvalifikaciją.

 • Žaidimų studijos, Interaktyvi žiniasklaida, Informacijos studijos, Komunikacijos, Kultūros ar meno studijos, Sąveikos dizainas, Psichologija, Sociologija ar kitos susijusios žaidimų ir žaidimų sritys.

Atkreipkite dėmesį, kad vien tik programavimo laipsnis (pvz., Inžinerijos ar informatikos mokslas) nėra tinkamas šios programos kandidatams, tačiau jei tokios studijos derinamos su studijomis ir specialiomis kompetencijomis, susijusiomis su žaidimų ir interaktyviosios medijos turiniu ir naudojimu (pvz. Žaidimų studijos, socialinės žiniasklaidos studijos ar interneto studijos), taip pat gali kreiptis kandidatai, turintys programavimo ar žaidimų kūrimo pagrindus.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į žaidimų studijų programą priimami ne daugiau kaip 20 studentų.

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Jums leidžiama taikyti tris programas vienu metu.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškos teikimo laikotarpis 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į šių šalių dokumentus ir dokumentus, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Tačiau paraiškos formoje yra klausimų, susijusių su programa, ir jūsų bus paprašyta pateikti:

 • Dviejų akademinių / profesionalių asmenų, kurie gali pateikti jums rekomendacijas, kontaktinė informacija. Nurodykite vardą, pavardę, organizaciją, pareigas ir kontaktinę informaciją, įskaitant el. Pašto adresą, kad prireikus galėtume su jais susisiekti.
 • „Skype“ kontaktinė informacija. Atkreipkite dėmesį, kad gali būti apklausiami tik atrinkti kandidatai.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau